Jump to content
BulForum.com

Romantichna vecher....


Recommended Posts

абе темата е как си представяш романтик вечер с половинката не с пц-то

 

 

Става въпрос за романтична вечер... :) ПЦ-то е само допълнение към романтичната вечер, аз отдаааавна не съм влюбен в него. То е нещо като розите и т.н. А половинката, ами тя само ще развали романтиката... я няма да й се иска, я ще е болна, я нещо друго...

Link to comment
Share on other sites

Цъкан ена Call of duty или Worms 3d в нета до зори и... сори мислех си че става въпрос за PC - то. :P

 

Значи моето е по-скоро романтична сутрин. Седиш си с нея някъде в планината и чакате изгрева, нежна прегръдка, пявяват се първите лъчи, лягате на тревата, сами сте, в радиус от 10 км няма никой, поглеждате слънцето, нежно "обичам те" от нейна страна "И аз така" - отвръщаш ти. целувка, половин час гледане на небе и гушкане след което цял ден се разхождате из разните горички, катерите хълмчета... И тогава се събуждаш и осъзнаваш ужасната истина - било е сън... Ставаш и отиваш до компа, след което си прекарваш една романтична вечер с него.

 

Знам, че няма как да стане, обаче за мен тва е най-романтичното, а може да се пробва и теорията за басура :P

Link to comment
Share on other sites

Няма значение мястото.. важно е просто да съм с Нея.. и нищо друго не ми трябва.

 

(за малко да забравя - едно линуксче със aMule да тегли от eDonkey2000 :D)

 

edit: не ми обърщайте внимание... нещо ми става напоследък :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Няма значение мястото.. важно е просто да съм с Нея.. и нищо друго не ми трябва.

 

(за малко да забравя - едно линуксче със aMule да тегли от eDonkey2000 :D)

 

edit: не ми обърщайте внимание... нещо ми става напоследък  :wacko:

Да не си в сесия :wacko: :punk

Link to comment
Share on other sites

ОфТопик

И не...не съм извратена...много съм далеч от това понятийце...по-скоро търся и намирам постоянно свобода у себе си за доста неща...Това е...

Не забравяй, че истинската свобода е в самотата :rolleyes:

ОнТопик

 

Иначе романтична вечер... нямам някаква готова принципна представа как трябва да бъде, но ще кажа нещо, което за мен беше романтика и има дълги години да го помня.

Язовир Доспат, аз и тя сме се отделили от палатковия лагер, на една поляна, точно под едно дърво, взел съм надуваем дюшек върху който лежим, завити със разгънат спален чувал, наслаждаваме се на лунната светлина, която е толкова ярка в пълнолунието, че всички сенки се виждат ярко контрастиращи на фона на побелялата поляна. В приказки и нежности неусетно заспиваме под лунното небе...

Link to comment
Share on other sites

Не забравяй, че истинската свобода е в самотата  :rolleyes:

Но там е и истинското робство.

 

 

Бла!Романтика! :sick

Яко бира, пънк, ой, блек, грайнд и бесен секс.След което вече можем да си заспим сигурни един до друг.

Link to comment
Share on other sites

Бла!Романтика! :sick

Яко бира, пънк, ой, блек, грайнд и бесен секс.След което вече можем да си заспим сигурни един до друг.

 

Ма сириозноооо ли?! :D

Миличък тея на друг ше ги говориш....не разбирам що толкова прикриваш романтичната си душичка...ма както и да е...щом така си решил...

Link to comment
Share on other sites

Наско и романтика ?! уау, доколкото го знам говедото, най-романтичното нещо са му белите връзки на кубинките, нали бе, изроде :Р

 

Редакция: Наско, не знам дали има много хора, които могат да кажат, че познават напълно един телец :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

не разбирам що толкова прикриваш романтичната си душичка

 

 

Format C:\ Grimjaur`s soul.

Това едва ли ще ти проговори нещо, ама питай Стан - той е запознат :)

И спри да се опитваш да ме изкарваш такъв и онакъв.НИкога не си ме познавала, че да можеш да ме характеризираш.Дори The`Scorpion(гледам го че пише) едва ли ще успее,та камо ли ти ;)

 

Мхм...Пешо, дам...Е, забрави и парашутистките вензели. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...