Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Ако мога да попитам, защо към половината юзери са ъпове ? Според мен така доста голяма каша може да стане. Пример: днес некъф беше качил: Harry Potter и ордена на феникса. Да не ви говоря за торрента... сложил постера човека и там където трябва да е информацията пишеше (не си спомням точно де,нещо от сорта): "Qk film ako razbiete parolata bravo pi6ete v foruma mi" и беше си сложил пича линк за форума му... Браво казвам на модовете/админите за бързата реакция и 5 минути по-късно торрента беше изтрит. И още един въпрос: как мога да подам молба/да се кандидатирам за ъплоадер, тъй като цъкна да се свържа с админ или мод, виждам само това: http://89.190.193.130:8080/staff.PNG

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, как да си сложа този passkey??

И защо като се опитам да save-на някой торент, bit comet неможе да разпознае файла??

Link to comment
Share on other sites

Начи всичко е много просто и лесно.Просто махате торента от bitcometa,

после си влизате в тракера и сваляте същия торент който сте махнали.

Задавате му директория на харда кадето се намира фаила.В биткомета

трябва да се появи жълто кръгче като в същото време трябва да се заредят и процентите всичко става много бързо.Надявам се да сам помогнал;)

Link to comment
Share on other sites

Хора, тъй като много често правите промени искам да попитам нещо. Баща ми си направи регистрация в торент сайта, ама като му пратихте е-майл на линка за активация му даваше, че не може да се отвори страницата, съответно и не може да се изпълни регистрацията... и тогава му дадох моя акаунт и парола за да може да дърпа. Сега ще има ли някакъв проблем той да дърпа с моя акаунт и аз да си свалям от нас. Или да мислим нови начини...

Link to comment
Share on other sites

АААаааа,значи като правиш торент в примерно Bit Comet и вместо да пишеш анонса на тракера ... пишеш анонса+пас кея ? правилно ли да разбирам ?

Хмм, трябва да видим как на upload да изкарва примерния анонс заедно с нужния passkey за да не се налага да се качва и сваля торента наново.

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос как може 1 торент да има 199 сийдъри и да о свалям със скорост 230 к/б/сек това не е ли смешно защо трябва да сийдваме след като скороста е една и съща за торент с 1 сийдър и торент с 199 сийдъра

 

нека някой от администраторите ако обича да ми отговори на въпроса благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

Хмм работата с тия паскеиове нещо не е наред,снощи ги опраих торентите

сичко си беше точно до днес,но сега гледам пак са са прецакали и не сам свързан с тракера.!Надявам се всичко да се оправи скоро:)

Link to comment
Share on other sites

Ок въпрос. Ако може и отговор ^.^

 

Така понеже, пише, че първо трябва да качим торента, да го свалим и после да го сеедваме, и как става този номер като аз като се конектвъм да качвам самия торент към тракера, за да може и другите да го виждат и да теглят ми дава инвалид, кея, като правя торент слагам и passkey и пак не иска да се конектва, и сега като пусна да се сваля, торента който не мога да ъплоадна, не мога да го сваля за да го сеедвам.

 

мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Това мисля че е поредната простотия...често помна к'во сьм свалял от тоя сайт ... пфффф зак'во трябваше да правят тия торенти...преди си беше много по-добре

Link to comment
Share on other sites

Очакваите в най-скоро време и единен приемен изпит за всеки потребител... Сериозно какво очакват хорато направили торент-сайта да го омотат, омазат и преусложнят още малко за да могат да си го ползват само те? Всяко следващо "подобрение" ме кара да се чувствам като в тъп виц. Това с ключовете откам реагиране на системата е просто смехотворно. Човек иска докато прави нещо вкъщи да си пусне дръпне и изгледа 1 филм а получава 10 минутна играчка за да му се отще от каквото и да било. Просто нямам думи свършихте "прекрасна" работа както винаги с нетърпение очаквам следващата главоблъсканица която ще измислите. Искрено Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Очакваите в най-скоро време и единен приемен изпит за всеки потребител... Сериозно какво очакват хорато направили торент-сайта да го омотат, омазат и преусложнят още малко за да могат да си го ползват само те? Всяко следващо "подобрение" ме кара да се чувствам като в тъп виц. Това с ключовете откам реагиране на системата е просто смехотворно. Човек иска докато прави нещо вкъщи да си пусне дръпне и изгледа 1 филм а получава 10 минутна играчка за да му се отще от каквото и да било. Просто нямам думи свършихте "прекрасна" работа както винаги с нетърпение очаквам следващата главоблъсканица която ще измислите. Искрено Благодаря.

 

никой не те кара да ползваш торента!

Link to comment
Share on other sites

даунлоудвах наново торентите...ъплоудвах наново и после даунлоудвах торентите от сайта и не ще и не ще стане номера...просто не зная къде е проблема,пък и честно казано ми писна.

Link to comment
Share on other sites

Хора, тъй като много често правите промени искам да попитам нещо. Баща ми си направи регистрация в торент сайта, ама като му пратихте е-майл на линка за активация му даваше, че не може да се отвори страницата, съответно и не може да се изпълни регистрацията... и тогава му дадох моя акаунт и парола за да може да дърпа. Сега ще има ли някакъв проблем той да дърпа с моя акаунт и аз да си свалям от нас. Или да мислим нови начини...

именно за подобни ситуации е по-удобно с паскийчетата. аз например сийдвам от служебния и от домашния си комп и досега често имах проблеми и с логването и с отчитането на ъпа и с всичко. от вчера нямам такива, особено като преминах на мюторент. никак не ми беше ясно защо регистрацията е обвързана с айпиадреса.

благодаря за елегантното решение на проблема.

Link to comment
Share on other sites

Ако мога да попитам, защо към половината юзери са ъпове ? Според мен така доста голяма каша може да стане. Пример: днес некъф беше качил: Harry Potter и ордена на феникса. Да не ви говоря за торрента... сложил постера човека и там където трябва да е информацията пишеше (не си спомням точно де,нещо от сорта): "Qk film ako razbiete parolata bravo pi6ete v foruma mi" и беше си сложил пича линк за форума му... Браво казвам на модовете/админите за бързата реакция и 5 минути по-късно торрента беше изтрит. И още един въпрос: как мога да подам молба/да се кандидатирам за ъплоадер, тъй като цъкна да се свържа с админ или мод, виждам само това: http://89.190.193.130:8080/staff.PNG
Моля ви се, някои да ми отговори на въпросите.
Link to comment
Share on other sites

Ще може ли да се направи, така че торентите да се подреждат по размер? Мисля че преди можеше ако не се бъркам.

Link to comment
Share on other sites

Моля ви се, някои да ми отговори на въпросите.

прати ми ПМ в тракера.

 

именно за подобни ситуации е по-удобно с паскийчетата. аз например сийдвам от служебния и от домашния си комп и досега често имах проблеми и с логването и с отчитането на ъпа и с всичко. от вчера нямам такива, особено като преминах на мюторент. никак не ми беше ясно защо регистрацията е обвързана с айпиадреса.

благодаря за елегантното решение на проблема.

 

Да уточня за всички, ако не е уточнено вече. С новата система която ползва passkey има ограничения, може да сиидвате едновременно от 4 различни IP адреса и да лиичвате от 2 различни IP-та.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i nqkoi torenti si gi svalih nanovo i sega gi siidvam bez problem No pri nqkoi kogato gi pusna v bit comet za siid se poqvqva kato status siv triugulnik i suotvetno ne moga da siidvam a v torenta mi se svurzvam kato lii4ur

Link to comment
Share on other sites

Много по-леснен начин да си пуснете торентите с паскей:

Сваляте някакъв торент, от клиента си разберете как да разгледате списъка с тракери на този торент (при уТорент това става с бутона Advanced преди да зададете къде да се свали торента), копирате тракера който ще изглежда на нещо от рода на "http://bt.wrzru.com/announce.php?passkey=3asd4gp73d04fgfb5fdg1f645f2", сега отивате при свойте си торенти, вече заредени в клиента, отваряте им на тях списъка с тракери и замествате http://bt.wrzru.com/announce.php с http://bt.wrzru.com/announce.php?passkey=3...fgfb5fdg1f645f2.

И т'ва е, никво сваляне на ново. :woot:

 

За тези които им отчита грешен трафик, ако не сте обсъдили преди, изключете DHT и Peer Exchange за торентите свалени от bt.wrzru.com, предполагам тракера не тагва автоматично торентите с цел олекотяване на работата му, но все пак :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

чета ама хич и не разбрах що не мога да свалям ?... значи дърпам си файлчето на компа като го стартирам и ми стартира биткомета и ми пише че файла не може да се декодира ... като завлека файлчето до биткомета който е вече стартиран прави ново файлче с големината на това което съм свалил примерно 6кб и си стои в биткомета и нищо.... с биткомет 0.60 съм щото последния прави бъг с фонетиката иначе с него няма проблеми ...

Link to comment
Share on other sites

чета ама хич и не разбрах що не мога да свалям ?... значи дърпам си файлчето на компа като го стартирам и ми стартира биткомета и ми пише че файла не може да се декодира ... като завлека файлчето до биткомета който е вече стартиран прави ново файлче с големината на това което съм свалил примерно 6кб и си стои в биткомета и нищо.... с биткомет 0.60 съм щото последния прави бъг с фонетиката иначе с него няма проблеми ...

a hrumvalo li ti e 4e problema e v cometata -> ima bug, koito v novata versdiq otstranen !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...