Jump to content
BulForum.com

http://bt.wrzru.com


Veno

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

явно нещата наистина са сериозни,след като бурята премина,другите тракери заработиха,и точно сега този спира :) Тъкмо се кефих на коефициента си ( 4.1 ),даже исках да го направя 5 барем,то виж к'во стана.Мн странна работа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

кво сте се размрънкали ве все едно некой ви иска пари за нещо...нестига че не плащате ами и с претенции...

За какво точно да плащаме, приятелю? Нима в международните тракери, от които в момента дърпам без да ми искат регистрация дори, плащам?

А между другото многократно е заявявано от юзери, че са готови да помогнат финансово някои начинания.

Link to comment
Share on other sites

Незнам аз едно нещо ще кажа,тъкмо беше зело да става добро тракерче и всичко се скапа.

Не знам по чия вина ама тва е истината :(

Link to comment
Share on other sites

Незнам аз едно нещо ще кажа,тъкмо беше зело да става добро тракерче и всичко се скапа.

Не знам по чия вина ама тва е истината :(

А готин, има време и хляб докът стане готин :wir

Link to comment
Share on other sites

И да го закрият все ми е тая,обаче тряяше някои админ да излезе и да даде някви информация стига с тея курвенски изпълнения

И наистина ми се струва че Пловдив тряя да направи един стабилен тракер около които да се обединят всички пловдивски доставчици

 

 

http://plovdivtorrents.com/

Link to comment
Share on other sites

Ако нямате достъп до този сайт,

можете да се свържите с вашия доставчик

... т'ва ми прилича на "едни стари времена" :D

Link to comment
Share on other sites

ами затова можете да вините само доставчика си, защото принципно достъпът до сайта от доставчиците в Пловдив е безплатен стига съответния доставчик да се свързва с ръководството на тракера всеки път, когато добавя нови мрежи към обхвата си. По вътрешна информация някои от доставчиците в Пловдив го правят и нямат проблем с достъпа. Между другото ще съобщя за проблема и вярвам, че ще се измисли нещо в следващите няколко дни.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам какво и кой ще съобщи ама кода от картинката е направен за членове на Менса. Много мразя такива кодове дето от 10-тия път ако имаш късмет ги улучваш.

Link to comment
Share on other sites

ами кажете ми смисала да го потдържат тоя сайт като има арената и безброй още такива сайтове

неказвам че е добре че го спират локалния :wacko: ама хората просто нямат изгода да го потдържат :unsure: чудя се как не са се сетили да го изтрият по рано :blink: :ghost

Link to comment
Share on other sites

ами кажете ми смисала да го потдържат тоя сайт като има арената и безброй още такива сайтове

неказвам че е добре че го спират локалния :wacko: ама хората просто нямат изгода да го потдържат :unsure: чудя се как не са се сетили да го изтрият по рано :blink: :ghost

Аз много по-бързо свалям от нашия wrzru.

А и щом не са го спряли до сега значи има изгода :).

Link to comment
Share on other sites

Хах,отново е спряно всичко...мисля че е по-добре да си ползваме дц++ и други тракери.тоя нашия нещо много често се спира!

Link to comment
Share on other sites

ами то може да не е спряно ама не са ни казали как да пуснем сайта нали? Kanartikin ни каза какво да направим а той не е от админите (поне така си мисля :blink: ) пък и от сайта са изтрили почти всички торенти :ghost

според мен след 1-2 дена сайтът ще е изтрит ама дали ще го пускат пак незнам :confused

Link to comment
Share on other sites

:wtf: ? Как така решиха да го махат без нищо да кажат преди това? Това беше гадно и неучаквано :( . Тъкмо бях започнал да се изживявам като ъплоадер :P . В момента няма кой знае какво значение дали ще сваляме от пловдивски тракер или от арената, замундата, аватара и всички др. бг тракери, при положение че вдигнаха малко бг скоростта. Жалко можеше да стане добър тракер, но уви не му е било писано ;) .
Link to comment
Share on other sites

пък и от сайта са изтрили почти всички торенти :ghost

според мен след 1-2 дена сайтът ще е изтрит ама дали ще го пускат пак незнам :confused

Ти пък от каде видя, че са изтрили торентире ?? :dry: , защото аз влизам в тракера и всички торенти си стоят, само дето няма кой да ги сийдва... Сичко си е на мястото!!! Само дано го пуснат отново.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък от каде видя, че са изтрили торентире ?? :dry: , защото аз влизам в тракера и всички торенти си стоят, само дето няма кой да ги сийдва... Сичко си е на мястото!!! Само дано го пуснат отново.. :)

 

Да и аз си свалих 1-2 филма, но много малко хора влизат и няма сеед. Щом на каталозите слагат линкове към други тракери мисля, че тожи е пред умиране :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...