Jump to content
BulForum.com

Kakva muzica su6ate


Dragonfly^

Kakva muzica su6ate  

499 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply
Мислех да направя нова тема.. ама айде ще пиша в тази  :)

 

Вместо да се питаме кой каква музика слуша хората са измислили AudioScrobbler (преди няколко дни смениха сайта си от www.audioscrobbler.com на http://last.fm/)

 

моя профил е http://www.last.fm/user/aph3x/

 

Струва ми се че идеята е добра  :D (една малка стъпчица към глобализацията  :devil )

 

Ура и аз се регнах - заребено е , ЕТО го и моя профил :laughing:

 

 

trance, goa, psy , chill , house , ambient  :sick .....reggae

 

Бабо ягее .. здрасти ... ти си човека който знае какво да слуша !!! :woot (само дет си забравил ACID Trance .. но това не е фатално :bgrin: ) :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Всичко слушам но най-мн Хип-Хоп. Не мога да издържа една секунда на Метал :sick :sick . Тая музика е за изпаднали наркомани.

Link to comment
Share on other sites

padam si po sharena muzika  :wir

nqmam tochno opredelen stil koito da mi lubim  ... vsichki mi dopadat ...

spored zavisi v kakva kompaniq ,,, povod,,, i t.n. no bez muzika ne moa  :tongue

И аз по принцип съм така, но не винаги мога да понасям някои чалги...

Едит: Жалко, че не е включена народната музика... :(

Link to comment
Share on other sites

Всичко слушам но най-мн Хип-Хоп. Не мога да издържа една секунда на Метал :sick  :sick . Тая музика е за изпаднали наркомани.

 

Ама ти продължаваш с хитовите изказвания и тва си му е! :angry1 Аз слушам метъл от доста време и мога да кажа, че нито съм изпаднал, нито съм наркоман. Дори и трева не съм опитвал, за разлика от много други, сред които вероятно и ти.

Длъжен съм да спомена, че хип-хоп-а е доста дебилска музика. Там голяма част от "изпълнителите" са си баш наркомани и се стрелят като падпадъци. Да не говорим, че няма грам....кви ги дрънкам...микрограм смисъл в нея...Недей да ми говориш лошо за метъла, при положение, че има къде къде по-изпаднали стилове, между които е любимата ти "музика" хип-хоп!

Link to comment
Share on other sites

Ъ...и закво няма техно в poll-а?Само house някъв... :tongue Ми преди слушах супер много рап и малко техно, а сега слушам супер много техно и малко рап! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ама ти продължаваш с хитовите изказвания и тва си му е! :angry1  Аз слушам метъл от доста време и мога да кажа, че нито съм изпаднал, нито съм наркоман. Дори и трева не съм опитвал, за разлика от много други, сред които вероятно и ти. 

Длъжен съм да спомена, че хип-хоп-а е доста дебилска музика. Там голяма част от "изпълнителите" са си баш наркомани и се стрелят като падпадъци. Да не говорим, че няма грам....кви ги дрънкам...микрограм смисъл в нея...Недей да ми говориш лошо за метъла, при положение, че има къде къде по-изпаднали стилове, между които е любимата ти "музика" хип-хоп!

Брат ми кво да ти кажа и аз не съм наркоман но съм пушил трева признавам :gangstah: Препоръчвам ти и да опиташ готино е но не прекалявай щото става мазано но от един път няма да ти навреди :wir . Та по темата: Значи аз твърдя така щото като гледам клипове на тея Изверги (меко казано) имам предвид slipnot или как там беше направо немога да повярвам, че съществуват такива болни създания. И се чудя кой по дяволите ги слуша тея. И си правя закючения сигурно копеленца като тях ги слушат. На мен ми приличат на изпаднали наркомани. Чесно казано пред тая музика Hip-Hop-a е преспивна мизика. Като ти гледам аватара маи си фен на Металика. Еми и на мен ми харесват мн. Имам бая техни песени и си ги слушам всеки ден. Но те са далеч по меки, дори са мелодични понякога. ONE Просто е велико парче. Но си предпочитам Хип-Хопа :D
Link to comment
Share on other sites

Брат ми кво да ти кажа и аз не съм наркоман но съм пушил трева признавам :gangstah: Препоръчвам ти и да опиташ готино е но не прекалявай щото става мазано но от един път няма да ти навреди :wir . Та по темата: Значи аз твърдя така щото като гледам клипове на тея Изверги (меко казано) имам предвид slipnot или как там беше направо немога да повярвам, че съществуват такива болни създания. И се чудя кой по дяволите ги слуша тея. И си правя закючения сигурно копеленца като тях ги слушат. На мен ми приличат на изпаднали наркомани. Чесно казано пред тая музика Hip-Hop-a е преспивна мизика. Като ти гледам аватара маи си фен на Металика. Еми и на мен ми харесват мн. Имам бая техни песени и си ги слушам всеки ден. Но те са далеч по меки, дори са мелодични понякога. ONE Просто е велико парче. Но си предпочитам Хип-Хопа :D

 

Аз говоря за по-баналните стилове в метъла. Ся че си има изроди като Слипнот, Канибал Корпс, Бурзум и разни такива....има си ги, но на някои хора си им харесва. (не мога да скрия, че и мен ме кефят 1-2 песни на слипнот и толкова на канибал). Обаче тва са разновидности. Да не ми кажеш, че във рапа няма разни нови течения дето са по-изчанчени от останалите?

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за по-баналните стилове в метъла. Ся че си има изроди като Слипнот, Канибал Корпс, Бурзум и разни такива....има си ги, но на някои хора си им харесва. (не мога да скрия, че и мен ме кефят 1-2 песни на слипнот и толкова на канибал). Обаче тва са разновидности. Да не ми кажеш, че във рапа няма разни нови течения дето са по-изчанчени от останалите?

съгласен съм,че Слипнот и Канибал може да са малко тежки за по-несвикналите, както и че повечето песни изискват подходящо настроение. Но duality, vermillion, wait and bleed например са доста по-леки и според мен доста добри. Мисля,че да наречеш някого наркоман и изпаднал заради това,че е метъл , е доста необосновано. Някой метъли например не са с дълга коса, не са пипвали дрога , къпали са се повече от веднъж в живота си и не се вписват в изказания от вас стереотиоп. Те слушат музиката, както се казва, 'шот ги кефи.

за информация: Слипнот носят маски...доста изродски....но все пак да ги наречеш ИЗВЕРГИ е лееко пресилено.Музиката,която правят...хм...еми имат доста добри песни.И между другото отдолу под маската единият мяза баш на съседа от втория етаж, дето сутрин си пие кафето на терасата. Доста ...извергско.

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за по-баналните стилове в метъла. Ся че си има изроди като Слипнот, Канибал Корпс, Бурзум и разни такива....има си ги, но на някои хора си им харесва. (не мога да скрия, че и мен ме кефят 1-2 песни на слипнот и толкова на канибал). Обаче тва са разновидности. Да не ми кажеш, че във рапа няма разни нови течения дето са по-изчанчени от останалите?

От тея дето ги изброяваш знам само Слипнот явно другите са още по груби незнам като ги видя такива по телевизията сменям канала направо ми бъркат в мозъка. Просто мисля че човек които издава такива звуци (щото тяхното извинявай неможе да се нарече музика) не може да е нормалено мислещ. Тая музика направо те гази поне на мен така на мен ми действа. Но щом ви харесва то си е за вас. Аз просто изевявам мнение нали форума е за тва. Има и Мн видове Хип-Хоп аз специално си падам по по- твърдия хип-хоп но дори и тои неможе да се сравни с тея животни.

Link to comment
Share on other sites

Слушам Алесандро Сафина, Нирвана, Фейтлес и Тони Стораро........

Link to comment
Share on other sites

От тея дето ги изброяваш знам само Слипнот явно другите са още по груби незнам като ги видя такива по телевизията сменям канала направо ми бъркат в мозъка. Просто мисля че човек които издава такива звуци (щото тяхното извинявай неможе да се нарече музика) не може да е нормалено мислещ. Тая музика направо те гази поне на мен така на мен ми действа. Но щом ви харесва то си е за вас. Аз просто изевявам мнение нали форума е за тва. Има и Мн видове Хип-Хоп аз специално си падам по по- твърдия хип-хоп но дори и тои неможе да се сравни с тея животни.

 

Ако слипнот ти се струват животни....чуй нещо на Cannibal Corpse. Препоръчвам ти Hammer Smashed Face и Fucked With A Knife. Във форума има по-големи техни фенове от мен, май Agent Orange беше, така че, ако ти харесат искай мнение за други песни от тях :laughing:

 

  Слушам Алесандро Сафина, Нирвана, Фейтлес и Тони Стораро........

 

Ти пък се изказа...как мое да слушаш едновременно Нирвана и Тони Стораро...Верно, че и аз слушам и Venom и Abba, обаче ти минаваш всякакви граници вече :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък се изказа...как мое да слушаш едновременно Нирвана и Тони Стораро...Верно, че и аз слушам и Venom и Abba, обаче ти минаваш всякакви граници вече :laughing:

Защо да не слуша ? Аз примерно слушам всякаква музика от най-дъртата възможна чалга :D до някой хубави метъл балади (щото освен балади друг метъл не слушам ) Такаче лошо няма да имаш най-разнообразни предпочитания в музиката :D

Link to comment
Share on other sites

Аз горното бих го нарекъл амебщина и тотална липса на собтствен вкус - "кефи ме т'ва дето го пуснат в Дйискутйечницътъ"... Или както се изразява един приятел (за себе си) "музикален пумияр".

Link to comment
Share on other sites

Металика The Unforgiven 2 Lyrics

 

 

 

Lay beside me, tell me what they've done

Speak the words I want to hear, to make my demons run

The door is locked now, but it's open if you're true

If you can understand the me, than I can understand the you.

 

Lay beside me, under wicked sky

Through black of day, dark of night, we share this pair of lives

The door cracks open, but there's no sun shining through

Black heart scarring darker still, but there's no sun shining through

No, there's no sun shining through

No, there's no sun shining

 

What I've felt, what I've known

Turn the pages, turn the stone

Behind the door, should I open it for you?

 

What I've felt, what I've known

Sick and tired, I stand alone

Could you be there?, 'cause I'm the one who waits for you

Or are you unforgiven too?

 

Come lay beside me, this won't hurt I swear

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again

She lay beside me, but she'll be there when I'm gone

Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone

Yes, she'll be there when I'm gone

Dead sure she'll be there!

 

What I've felt, what I've known

Turn the pages, turn the stone

Behind the door, should I open it for you?

 

What I've felt, what I've known

Sick and tired, I stand alone

Could you be there?, 'cause I'm the one who waits for you

Or are you unforgiven too?

 

(Solo)

 

Lay beside me, tell me what I've done

The door is closed, so are your eyes

But now I see the sun, now I see the sun

Yes now I see it!

 

What I've felt, what I've known

Turn the pages, turn the stone

Behind the door, should I open it for you?

 

What I've felt, what I've known

So sick and tired, I stand alone

Could you be there?, 'cause I'm the one who waits,

The one who waits for you

 

Oh what I've felt, what I've known

Turn the pages, turn the stone

Behind the door, should I open it for you?

(So I dub thee unforgiven)

 

Oh, what I've felt

Oh, what I've known!

 

I take this key (never free)

And I bury it (never me) in you

Because you're unforgiven too

 

Never free

Never me

'Cause you're unforgiven too!

 

The hottest songs from Metallica

Link to comment
Share on other sites

Аз горното бих го нарекъл амебщина и тотална липса на собтствен вкус - "кефи ме т'ва дето го пуснат в Дйискутйечницътъ"... Или както се изразява един приятел (за себе си) "музикален пумияр".

Да не би вече по дискотеките да пускат Сашо Роман, Хисарския поп, Слави Трифонов, Nicolae Guta, Alina, C-Block, Culture Beat, Ъпсурт, DJ Coco Beat и още много други, които мога да изборя :confused Явно аз слушам само :"комерсиялна" музика и съм много ограничен и нямам никакъв собствен вкус :blink: :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За всички любители на поп-фолка.

На 26.09.2005 BTV-то ще дава концерта на звездите на Пайнер. На тези на които не им ясно ще обясня - събира се едно голямо ято патки с раздрънкати ''тки да се карат коя е най-голям лебед.

Честно - скоро ще намразя тази телевизия!!! :sayjin

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...