Jump to content
BulForum.com

Kakva muzica su6ate


Dragonfly^

Kakva muzica su6ate  

499 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Vaknata prav si, 4e ne trqbva da se ograni4ava6, no vse ima stil, koito predpo4ita6 (ne se opitvai da me obejdava6 v obratnoto).

 

Kolkoto do tova tup li e post-a ili ne molq te da si zapazi6 mnenieto za sebe si. Nikoi ne te kara da vliza6 v nego. Pisna mi da 4eta komentari ot roda na "mnogo tupa teme", "mnogo tup poll" :angry:

 

Aide sus zdrave

Link to comment
Share on other sites

Vaknata prav si, 4e ne trqbva da se ograni4ava6, no vse ima stil, koito predpo4ita6 (ne se opitvai da me obejdava6 v obratnoto).

 

Kolkoto do tova tup li e post-a ili ne molq te da si zapazi6 mnenieto za sebe si. Nikoi ne te kara da vliza6 v nego. Pisna mi da 4eta komentari ot roda na "mnogo tupa teme", "mnogo tup poll" :angry:

 

Aide sus zdrave

В отговора не влагам нищо лично. Извинявам се ако съм засегнал някой. Колкото до стилове - харесвам бристолски трип-хоп, гръндж, всякакви алттернативни стилове, рок и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

:allien Trance :allien

:allien Goa :allien

:allien Psychedelic :allien

 

P.S kakuv e smisala da puskash takava anekta kato nemojesh ad izredish vsichki stilove ?

Link to comment
Share on other sites

Spored men (i ne samo mislia) vseki stil si ima po '1000', obrano kazano, podstilove. Taka 4e ne moje da se kaje to4no koe ti haresva i koe ne. Edni obi4at edin rock drugi drug.

 

Az li4no slusham strashno mnogo neshta i kakto pri vseki si zavisi ot kompania i nastroenie.

 

Kato sum si sam vkushti slusham HammerFall, Type O Negative (tiah kum koi still da gi sloja ot gore izbroenite :)?) i mnogo drugi

 

Kato si piine 4ovek slusha po4ti vsi4ko, ne e li taka, a puk i da ne piinal pak se slushat mnogo neshta.

 

Estestveno ima neshta koito ne mi haresvat kato 4erno na primer i 99% ot 4algiite (1% ostaviam zashtoto tuk tam se sreshta neshto, koeto ne e to4no 4algia i stava za slushane)

 

Ami tova e moeto mnenie, ne angajiram nikogo s nego ;)

Link to comment
Share on other sites

Spored men (i ne samo mislia) vseki stil si ima po '1000', obrano kazano, podstilove. Taka 4e ne moje da se kaje to4no koe ti haresva i koe ne. Edni obi4at edin rock drugi drug.

 

Az li4no slusham strashno mnogo neshta i kakto pri vseki si zavisi ot kompania i nastroenie.

 

Kato sum si sam vkushti slusham HammerFall, Type O Negative (tiah kum koi still da gi sloja ot gore izbroenite :)?) i mnogo drugi

 

Kato si piine 4ovek slusha po4ti vsi4ko, ne e li taka, a puk i da ne piinal pak se slushat mnogo neshta.

 

Estestveno ima neshta koito ne mi haresvat kato 4erno na primer i 99% ot 4algiite (1% ostaviam zashtoto tuk tam se sreshta neshto, koeto ne e to4no 4algia i stava za slushane)

 

Ami tova e moeto mnenie, ne angajiram nikogo s nego  ;)

s tebe stavame 4ma :) mnogo sme silni sme :) :) :)

:wir

Link to comment
Share on other sites

Kato sum si sam vkushti slusham HammerFall, Type O Negative (tiah kum koi still da gi sloja ot gore izbroenite :)?)

Дълго се лутах из разли4ни стилове,но от около година насам слушам само ROCK и METAL(с малки изклю4ения:мразя ДЕД метъл и НЕО метал).За HammerFall ще ти кажа,4е това е класи4ески Heavy Metal(особено последния албум-Crimson Thunder).

Тези,които слушат "всякаква" музика искам да ги питам за последните тенденции в народната музика :P

Link to comment
Share on other sites

мразя ДЕД метъл

Tuk si mnogo prav, to tova ne e muzika, ne znaia kak moje tolkova mnogo hora da hodiat na koncerti na takiva grupi

 

Mnogo se radvam 4e otkrih Hammer Fall. I 4etirite im albuma sa jestoki. Blagodaria na Velin Stanev za negovoto predavane, koeto me otkrehna po temata :), no uvi ve4e dosta vreme ne sushtestvuva

 

Аз ли съм единствения, който слуша поп-фолк

 

Ne ne si :P , vseki slusha ama se pokriva i neshte da si priznae :D

Link to comment
Share on other sites

Az slusham folk. No v nikakav sluchai pop-folk a.k.a. chalga. Balgarskata narodna muzika e neshto strahotno koeto ne spira da me udivliava no chalgata niama nishto obshto spored men i mnogo mrazia da se sravniavat dve korenno razlichni neshta. Ot tova istinskata narodna muzika gubi pochitatelite si ot mladoto pokolenie koeto e mnogo jalko zashtoto e te tova e bash balgarskata muzika. Kolkoto do izkazvania ot sorta na tva che vseki slusha sa tapi shtoto ne poznavash vseki za da davash mneniet ot negovo ime.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...