Jump to content
BulForum.com

Kakva muzica su6ate


Dragonfly^

Kakva muzica su6ate  

499 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Eto vij sega men ne me e sram i shte ti kaja.

 

Moga da slusham niakoi neshta na: Desislava, Ekstra Nina, Anelia i Rayna, drugite neshta mi se struvat ne 4algii ami napravo ciganski raboti. Tezi 4etirite i osobeno pesnite koito mi haresvat kazah 4e mi prili4at pove4e na pop otkolkoto na pop-folk ili 4alga.

Случайно гледах една песен на Десислава, в която нямаше никакви пошли балкански мотиви - направо си беше естрадна(или поп). Може би има и други изключения, но и да има не бих се заинтересувал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply
  • 1 year later...

Metal & Rock at ALL !!! :punk :punk :punk :devil

 

 

Основно слушам Gothic, Power & Progressive Metal, но стари парчета на Rainbow , Deep Purple , Scorpions и др. си слушам редовно.

Link to comment
Share on other sites

Tova samo nqkoi ot janrovete, ako sum propusnal va6iqt tip muzica prosto drasnete edin-dva reda.

 

Ами ето драскам 2-3 реда :lol: :

От всички стилове които си сложил за гласуване, най ми допада house , но иначе моите любими стилове в музиката са Goa & Psychedelic транс ...

Няма да е зле да го вмъкнеш като жанр в музиката за анкетата :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
spored mene RAP e edinstvenata myzika kaqto trqbva da se sly6a i ne moga da povqrvam 4e metala e predi nego :angry:

А според мен всеки трябва да си слуша квото му е на кеф и квото си иска. Все пак живвем в демокрация и всеки си има право на личен избор. Такаче един си харесва метъл, друг чалга, трети рап. Защо трябва да се делим на "чалгари" "метъли" и "рапъри" ? Ей т'ва не го разбирам да му е*а майката :angry:

Link to comment
Share on other sites

spored mene RAP e edinstvenata myzika kaqto trqbva da se sly6a i ne moga da povqrvam 4e metala e predi nego :angry:

Не че трябва само рап да се слуша , ама метала да е преди рапа....Тва на нищо не прилича. :angry1

П.С. мисля че долната тема е досущ същата като тая.

Link to comment
Share on other sites

защо не си сложил  OI? :(

аз слушам  oi ... и се кефя на не комерсялната музика ...

Пиши рок.Нали едно време му се е викало Pub Rock. ;) Още много стилове няма,защото може максимум до 10 полета,така че пишеш тва дет е най близко до стила който слушаш.

Link to comment
Share on other sites

spored mene RAP e edinstvenata myzika kaqto trqbva da se sly6a i ne moga da povqrvam 4e metala e predi nego :angry:

Ти добре ли си със здравето :confused :confused :confused

Не вярвах че има толкова ограничени хора....

Link to comment
Share on other sites

Харесват ми определени песни и изпълнители от различни стилове, но за протокола - рок.

Много малко чалгаджии има в тоя форум, бе. Чак се учудвам при тая масова деградация. Нещо се крият май.

Link to comment
Share on other sites

Харесват ми определени песни и изпълнители от различни стилове, но за протокола - рок.

Много малко чалгаджии има в тоя форум, бе. Чак се учудвам при тая масова деградация. Нещо се крият май.

Има някои които се крият, но има и които са гласували (аз например :) ) за поп-фолка. Гласувал съм за него защото го слушам най-често, а иначе не харесвам само чалга. Ако можеше по няколко отговора да се избират щях да гласувам и за house music :D :P

Link to comment
Share on other sites

Ъммм(малко рефреш)...Within Temptation, Oomph!, Rammstein, Metallica, Megadeth, Dio, Foreigner, Sting, Savage Garden, Aerosmith...

Link to comment
Share on other sites

пънку( нема умре )

 

 

и 4ат пат нещо по твърдо

и 4ат пат ретро

 

btw. лубима група - RHCP

Link to comment
Share on other sites

Ногу Тенекии се завъдили из форума ;)

 

Бтв нямаше да е зле да има отговор почти всякаква, защото не мога да се причисля към нито една групичка. Слушам това, което ме кефи - понякога хаус, пош, може да се каже, че слушам много рок, даже и метъл понаслушвам стига да е стойностно :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...