Jump to content
BulForum.com

Кое е най-неприложимото


aigner

Recommended Posts

Хм много интересна тема наистина!!!:)Само 4е можели да се определи кое то4но би е неприложимо,кое е по-малко приложимо и кое те прави терминатор на улицата?Представете си следната ситуация:някав пи4 се пребира от диско и му излизат 3-4 маймуни с цел грабеж.Пи4а си е тренирал приличен период от време"ПРИМЕРНО казвам" някво би от тия по-контактните дето сега са намода и ре6ава да неси даде парите а даимсе налее на бургия,или след като парвия му посегне и центрира един от тях които пада!Втория ре6ава че в близак контакт 6тепатят,вади от джоба пистолет и гарми пича от 3 метра?И кел фаида от тренировки и умения тогава-в дадената ситуаций пи4а е най-малкото в болница :angry: В са6тото време няква строина мадамка се прибира и и изка4а някав навитак и ре6ава даисе натиска,доближава се и в тоя момент мадамата се оказва 4е тренира Тай-Бо :D и му прави топките на пунш!!! И ква е полуката?4е пи4а с силовото би дето наистина е бил добар в тва е загазил а мадамката с умрялото Тай-Бо(дето не е и би) го е помляла другия фен дето й е натискал!!!

 

 

Така 4е няма приложимо и неприложимо би!!Вси4ко е до това какав 6те е сценарий и как 6тесе развие ситуацията!ПОМНЕТЕ БЕЗСМАРТНИ НЯМА!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply
Така 4е няма приложимо и неприложимо би!!Вси4ко е до това какав 6те е сценарий и как 6тесе развие ситуацията!ПОМНЕТЕ БЕЗСМАРТНИ НЯМА!!! :punk

 

Абе разбери кой е Чък Норис, пък тогава разправяй има ли безсмъртни или няма!

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахахахахахахахах Чък Норис и кфо той се едно не с*ре нали хахахакфо некфа машина на всички времена ли е !

Link to comment
Share on other sites

awe nqma boini sikystfa i takiva ska4a6 i sa bie6 kato lud razporvat ti glavata ili ti gi razporva6 edno ot dvete.ako e mangal mi kaji my kato horata 6ta zakola kat pi4 iz4ezvai i pi4a 6te razbere za kfo staa vapros a pak moje da my kaje da kaja lisica i ti my kaji da te ebe lisica....eto malko tapotiq ei tfa e qko na borgiq pee6 karavana 4aika na ork kristal i nema da se pla6ite rii6 li :punk :punk :rolleyes: :rolleyes: :wacko: :wacko: ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ае...много ли ще ми се смее народа ако сега почна да тренирам някакъв вид бойно изкуство...16 годишен коч съм това лято ставам на 17.... :O

 

Не.

Link to comment
Share on other sites

Ае...много ли ще ми се смее народа ако сега почна да тренирам някакъв вид бойно изкуство...16 годишен коч съм това лято ставам на 17.... :O

Приятел, никога не е късно да започнеш.. Щом ти се иска - давай.. Няма к'во да отлагаш!

 

mortal_dreams,

само един от фактите за Чък ше ти постна, пък ти сам си прави изводи:

Обичайната жилищна стая съдържа 1242 предмета, с които Чък Норис може да ви убие, включителни и със самата стая.

 

Иначе най-неприложимото бойно изкуство е това, което тренираш, за да го прилагаш на улицата!

Link to comment
Share on other sites

Иначе най-неприложимото бойно изкуство е това, което тренираш, за да го прилагаш на улицата![/b]

Глупости.Как го реши тва? Или трябваше да прозвучи мъдро ?

Link to comment
Share on other sites

Глупости.Как го реши тва? Или трябваше да прозвучи мъдро ?

Как го реших ли? Ами реших го изхождайки от факта, че бойните изкуства не са създадени за да се прилагат на улицата.. Идеята им е съвсем друга.. Земи прочети философията на айкидо или на карате до и ще разбереш кое е мъдро и кое не..

В днешно време всичко е комерсиализирано и бойните изкуства са изродени... Единственото което правят е да обучават побойници (е не всички, но огромен процент)..

Един малоумник от старото даскало викаше "Аз тренирам **** щот някой като ми се издърви на улицата да го пречукам"..

..а пък аз държа бръснач в джоба си и без проблем ше накълцам всеки такъв "чок бабаит"

Link to comment
Share on other sites

Обичайната жилищна стая съдържа 1242 предмета, с които Чък Норис може да ви убие, включителни и със самата стая.
- уреждай ми среща с Чък. Искам да видя как ме убива с лист хартия. Леко, младеж, превъзбуден ми се виждаш. Дишай, нали знаеш-дишането е много важно ;)

 

С моите не става/Yes bronze/ .Но все пак Чък....

Link to comment
Share on other sites

Искам да видя как ме убива с лист хартия.

Ела да видиш в печатницата дето бачкам, как с един лист хартия мога да ти пусна кръв. Реже кат бръснач... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

..а пък аз държа бръснач в джоба си и без проблем ше накълцам всеки такъв "чок бабаит"[/b]

Тва си е голям проблем.Пълно е с мършави на вид хлапета които имат нож в джоба и се чудиш що са толква надъхани.

Link to comment
Share on other sites

tetr0d0, сподели ако обичаш, как реши да тренираш бойно изкуство, кое те подтикна към тази идея?

Ами не знам кое ме подтикна... То си е в характера.. Или те влече или ставаш коафьор :D .. Още във 2ри клас баща ми ме записа на киокушин, тренирах година и половина/2 и се отказах ...нещо почна да ма фаща мързела. След това имах известна пауза и една позната ми каза, че се откривал нов клуб по айкидо.. Аз й се изсмях щот си мислех че айкидо е нещо като тай чи, ама отидох все пак.. И така вече 10год. ходя.. Харесва ми идеята на айкидо, която съвсем не се състои в това, че ако си някъв шушляк ще можеш да биеш 90 кг. каратисти.. Като потренирах малко започнах да чета и книжки по темата и тогава осъзнах точно за к'во става въпрос и каква е истинската цел на бойните изкуства

 

 

EazY-E,

Според теб монасите от шао лин, за к'во тренират? За да прилагат наученото на улицата ли? Смешник!

 

ПП. 172/70 и съм на 21.. Ако смяташ, че съм мършаво хлапе, може да ми пишеш на ЛС, да се разберем нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

Здраве желаем! Абе много интересни мнения има тук - кое е най-приложимо и кое не. Обаче в края на краищата всичко зависи от силата, бързината, издръжливостта и др. лични качества, а не толкова какво си тренирал. На тренировки е едно, а срещу озверелия противник решен на всичко - съвсем друго. Хората са различни по сила, различно могат да понасят удари и т.н. Какъвто и "боец" да си съгласете са, че 50 кг на 180 не могат да излезат насреща /все едно трабант да са блъсне в булдозер/.Освен това противника ти може да разполага и с оръжие, което напълно променя нещата. Тия глупости дето ги дават по долнопробните екшъни дет с един удар му избива ножа/или дори онестрелно оръжие/ са простотий. И кво да допуснем, че все пак успее някакси да ме удари и к'во аз ша изтърва ножа и няма да го накълцам ха-ха-ха :D

Пример: ръкопашен бой с голи ръце 50 кг срещу 180. 50кг ритва 180 в топките,180 му хваща крака,чупи го хвърля го на земята и го рита докато не му омръзне.

 

Ето и един весел клип, който подкрепя думите ми.... :D

 

Приятно гледане! :D

 

http://clip4eto.hit.bg/ziegfield_vs_kang_u.wmv :D

Link to comment
Share on other sites

- уреждай ми среща с Чък. Искам да видя как ме убива с лист хартия. Леко, младеж, превъзбуден ми се виждаш. Дишай, нали знаеш-дишането е много важно ;)

 

С моите не става/Yes bronze/ .Но все пак Чък....

Ааа ти си безсмъртен щом говориш така.Никой не може да каже такова нещо за Чък Норис и да не отнесе ритник със завъртане. :D ;) .Глей ся кво може Чък и се моли.

 

Веднъж Чък Норис изял тортата, преди приятелите да му кажат, че вътре има стриптизьорка.

 

Не съществуват никакви раси - има само хора, които Чък Норис е пребил до различни степени на синьото и черното.

 

Когато Чък Норис падне във вода, той не става мокър - водата става чъкнорисова.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ааа ти си безсмъртен щом говориш така.Никой не може да каже такова нещо за Чък Норис и да не отнесе ритник със завъртане. :D ;) .Глей ся кво може Чък и се моли.

 

Веднъж Чък Норис изял тортата, преди приятелите да му кажат, че вътре има стриптизьорка.

 

Не съществуват никакви раси - има само хора, които Чък Норис е пребил до различни степени на синьото и черното.

 

Когато Чък Норис падне във вода, той не става мокър - водата става чъкнорисова.

 

Който е писал горенаписаното трябва да е бил доста пиян! :punk

К`во толкова са кефите на тоя Чък Норис - не знам, ама в тоя пенсионер няма вече никва сила. Освен т`ва бая му преувеличавате качествата. Да не мислите, в живота става като в на тоя филмите ха-ха-ха :P На такива прехвалени каратисти,кунгфу някви си като Стивън Сегал,Жан Клод ван Дам,скалата и ония кретени от RAW,особено пък такива като Джеки Чан и тем подобни ша кажа следното:ако в реалния живот излязат да са бият така както по филмите за 20 сек са мъртви.Познавам такива здравеняци, които могат да смачкат всеки един "кунг-фу боец" все едно 50-60 кг ша надвият на 220кг. Все едно трабант да са блъсне в булдозер, все едно кокошка на разярена мечка стръвница да направи кунгфу,все едно овца да надвие на озверял вълк. Догато Чък Норис замахне срещу мен вече ша бъде накълцан и разфасован. В реалния свят не е като в каратетата,штот ако 50 че дори 80 кг каратист тръгне да ма рита ша му гепа краченцето, ша му го строша с лапата, ша го изритам в зъбите,ако пък е як бабаит и ако е някъде на по-безлюдно ша изде едно ножле в гърлото/да видим как ша ми избие ножа ха-ха-ха :D /...след 2-3 дена ша го дават по телевизията като безследно изчезнал.... :devil

 

На тренировки е едно, а срещу озверелия противник решен на всичко-съвсем друго. :inqn

 

 

Никога не се лигави с противника

Винаги си пази гърба

Винаги проверявай дали мъртвия е наистина мъртъв

Link to comment
Share on other sites

Ziegfield Von Trotta,

Съдейки по мнението ти и по начина ти на изказ, ти си не повече от 9ти клас и усилено се занимаваш с фитнес

Първото, което е има една дума наречена ирония, която значи скрита насмешка, подигравка, но явно не си достатъчно умен, за да разбираш кога хората ти говорят с ирония и кога не. Не се обиждай, вината не е в теб, а в интелектуалното ти равнище. Говориш за тоя и оня.. Джеки чан е на 50 и косур години.. На тоя човек трябва да му правиш евала, нали ма разбираш.. Тия неща, които той прави ти не можеш даже и да се сънуваш, че ги правиш... Да не би да си гледал някакво интервю с него, в което да казва че в реална ситуация ше размаже всеки? А колкото до Стивън Сегал.. Не знам дали си запознат, но в Айкидо степените се дават до 5ти дан и от там нататък са по залуги.. Така че Стиви си има реален 5ти дан.. Ако се съмняваш, може на някой семинар да се разяриш и да му скочиш на веждите.. Аз вярвам в теб!

Важен е духа на боеца, а не колко кила тежи. 50-60 кила не знам, но съм гледал 75 кила да надвиват три пъти повече и то на нещо от сорта на К1, но по-свободен стил..

Ето ти още едно доказателство:

 

Ако смяташ, че тоя големия не е решен да победи и няма такова желание, тогава наистина случая при теб е тежък и невъзвратим.

Link to comment
Share on other sites

...

Никога не се лигави с противника

Винаги си пази гърба

Винаги проверявай дали мъртвия е наистина мъртъв

Да добавя -

Винаги да си пиеш лекарствата!!

Винаги да си мериш температурата преди да пускаш постове!

Link to comment
Share on other sites

Примера който дава tetr0d0 /http://youtube.com/watch?v=KQqMSZbHgcA/ се отнася за сумо, а не за бой. Тоя сумист има само мас - кво очакваш. +тва темата е кое най-неприложимото бойно изкуство според мен - нито едно. Боя е едно, изкуството -друго, а бойно изкуство е все едно да смешиш манастир със стриптийзбар. Здравеняка може с лекота да понесе ударите ти, а ти ша паднеш още на първия му удар.

Познавам един пич, който тренираше в спортното в Пловдив карате. Въпросния имаше черен колан, имаше много победи в каратето, беше взел златни и сребърни медали на карате-турнири.На всичкото отгоре баща му беше дълги години треньор по карате и обучаваше сина си на всичко,което знае и може. Веднъж младия каратист отиде на събор в с.Кръстевич Пловдивско да си премери силите в бой свободен стил. Излязъл насрещу 240 кг. чудовище - само мускули човек,който цял живот се е бил по кръчмите. След боя младия каратист с черния колан имаше 7 чупени ребра единия му крак-на салата и половината му зъби ги няма в устата-пък на здравеняка - нищо му няма. Та каратиста лежа около месец в една болница.... :pirate

Освен това ако противника ти има оръжие, а ти нямаш - тогава за къф дявол ти е каратето.

Няма приложимо бойно изкуство на улицата, всичко зависи от силата, бързината и издръжливостта.

Къфто и вид "бойно изкуство" да тренираш не можеш да надвиеш на 5 пъти по як от теб, освен ако нямаш оръжие. Все едно трабант да са блъсне в булдозер, все едно овца да надвие на разярен вълк.

Иначе за удоволствие може да си тренираш колкото искаш.

 

Хвърлете едно око на клипа

http://clip4eto.hit.bg/ziegfield_vs_kang_u.wmv

 

 

 

 

 

Всички ми се смеят, че съм различен, аз им се смея че са еднакви.

Link to comment
Share on other sites

Бооожееееее, младеж, замълчи и не пиши повече в този форум. Вижте тоя клип, хахаха, кво да видим-откъс от филм :D Ми в тоя филм май швабата го разби един слабичък най-накрая. И къде са тея кръчмарски биячи по 240 кила само мускули? Виж сега, отиди при майка си, за да те нахрани, след това легни, завий се добре и се наспи хубаво. Като се събудиш си удари главата в стената, но много силно. От доста време не съм се смял толкова.

 

П.С пиши в тийнпроблем.нет...там е мястото за такива като теб

Link to comment
Share on other sites

Боя е едно, изкуството -друго, а бойно изкуство е все едно да смешиш манастир със стриптийзбар. Здравеняка може с лекота да понесе ударите ти, а ти ша паднеш още на първия му удар.

Познавам един пич, който тренираше в спортното в Пловдив карате. Въпросния имаше черен колан, имаше много победи в каратето, беше взел златни и сребърни медали на карате-турнири.На всичкото отгоре баща му беше дълги години треньор по карате и обучаваше сина си на всичко,което знае и може. Веднъж младия каратист отиде на събор в с.Кръстевич Пловдивско да си премери силите в бой свободен стил. Излязъл насрещу 240 кг. чудовище - само мускули човек,който цял живот се е бил по кръчмите. След боя младия каратист с черния колан имаше 7 чупени ребра единия му крак-на салата и половината му зъби ги няма в устата-пък на здравеняка - нищо му няма. Та каратиста лежа около месец в една болница.... :pirate

Освен това ако противника ти има оръжие, а ти нямаш - тогава за къф дявол ти е каратето.

Няма приложимо бойно изкуство на улицата, всичко зависи от силата, бързината и издръжливостта.

Къфто и вид "бойно изкуство" да тренираш не можеш да надвиеш на 5 пъти по як от теб, освен ако нямаш оръжие. Все едно трабант да са блъсне в булдозер, все едно овца да надвие на разярен вълк.

Иначе за удоволствие може да си тренираш колкото искаш.

 

 

Бооожееееее, младеж, замълчи и не пиши повече в този форум. Вижте тоя клип, хахаха, кво да видим-откъс от филм :D Ми в тоя филм май швабата го разби един слабичък най-накрая. И къде са тея кръчмарски биячи по 240 кила само мускули? Виж сега, отиди при майка си, за да те нахрани, след това легни, завий се добре и се наспи хубаво. Като се събудиш си удари главата в стената, но много силно. От доста време не съм се смял толкова.

 

П.С пиши в тийнпроблем.нет...там е мястото за такива като теб

 

Да добавя -

Винаги да си пиеш лекарствата!!

Винаги да си мериш температурата преди да пускаш постове!

Link to comment
Share on other sites

Излязъл насрещу 240 кг. чудовище - само мускули човек,който цял живот се е бил по кръчмите.

Тва явно е бил някакъв мутант. Ако човек тежи 240 кила или трябва коститете му да са от олово или да е висак 2.70.

Link to comment
Share on other sites

Бооожееееее, младеж, замълчи и не пиши повече в този форум. Вижте тоя клип, хахаха, кво да видим-откъс от филм :D Ми в тоя филм май швабата го разби един слабичък най-накрая. И къде са тея кръчмарски биячи по 240 кила само мускули? Виж сега, отиди при майка си, за да те нахрани, след това легни, завий се добре и се наспи хубаво. Като се събудиш си удари главата в стената, но много силно. От доста време не съм се смял толкова.

 

Пич ти ли ша ми кажеш кво да пиша, къде да го пиша и как да го пиша?! Колкото за бияча - това е съвсем истински случай. "Виж сега, отиди при майка си, за да те нахрани" Ти кво нещо против майка ми ли имаш? Удари си ти главата много силно в стената!

П.С пиши в тийнпроблем.нет...там е мястото за такива като теб

Ти пиши в тийнпроблем.нет...там е мястото за такива като теб! :argue :devil

 

Тва явно е бил някакъв мутант. Ако човек тежи 240 кила или трябва коститете му да са от олово или да е висак 2.70.

 

B)

Ми мутант е...

Абе костите не са му от олово висок горе-долу 2м и 40 санта.

Може ли според вас тези http://www.muaythaionline.org/images/ifma2...scup2002_24.jpg

http://www.jackie-chan.nl/nieuws/uploads/j...n_fitnes_02.jpg

да надвият с помощта на "бойни изкуства" на някой от по-долу посочените?

:inqn

http://crookedcross.netfirms.com/big_man.jpg :woot

http://sportsnavi.yahoo.co.jp/fight/pict/2..._montanya_b.jpg

http://galeriekulturistiky.webz.cz/arnold/Arnold%2011.jpg

 

 

Ако си мислите, че можете да им надвиете с Кунг-фута сте за лудницата с диагноза шизофрения.

Ано ти искочи нареща такъв по-добре бягай.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...