Jump to content
BulForum.com

Кое е най-неприложимото


aigner

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Има си вече тема по въпроса иначе както може да стане "нещо" с ножа може и "великия майстор на бойни изкусва" да се подхлъзне на някоя мазна храчка и да си чупи главата в някой ръб. Шасове всякакви.

Link to comment
Share on other sites

за улицата щом е наи доброто се казва шутове и тупаници-главата мека окото дискотека.е тва се прилага на улицата....и многото изяден бой по голямата издражливост :P :P :punk :punk :punk :wir :wir :wir :wir :wir :wir :wir :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Добре ве момчета кфо е това БИ с ножове??? такофа животно няма ве се едно да кажа БИ с Магнум Глог Макароф и Секфи пистолети стават и за близко стават и за далече ! Ае оставете тоя филм ! БИ е едно а техники с оръжия Към дадения стил съвсем друго например може някой отворко с нож да се надуха да те коли и като искараш полицейската палка(тонфа) и да му нацепиш китарата ! или пък някое Нунчаку ! да не говорим за ПАВЕ щото и то е оръжие и даже може да има БИ с Паваж малеее представям си направо ще е най приложимото !!! Ако ще най-оборотния пич да е срещу подръчни средства няма шанс ! например гледал съм клипче от една касета как обучават Зелените барети в Америка , за 10 сек. да оврузват човек с връзка от обувки представи си гледал съм техники с кредитна карта как реже с гребен с молив с мн глупости ако си майстор със сичко можеш да накажеш другия !!! Ама не мешете Работа с оръжия и БИ - На улицата филма е такъф..... Селска забава с 3 букви-----БОЙ

Link to comment
Share on other sites

Ами като се разхождаш по улицата в някоя дискотека в коридор загледаи се какво има около теб такова нещо като чист бой няма все можеш ти или някой друг да набара нещо. Примерно масивен пепелник е много ефективен знам от личен опит. Такова нещо само голи ръце няма освен ако не живееш в някоя пустиня дето на 20 километра около теб има само пясък. Както казах пепелници някой по лек стол табла шише химикал каквото се сетиш. BTW фимикал Schneider е много ефикасен пак от личен опит. Пистолета си е ок само че трудно се крие и после като намерят гилзите... Иначе всеки знае "Бог създаде хората различни Колт ги направи равни".

Link to comment
Share on other sites

Брат да допулня тютюн в очите е най-гадното а мен най ме оправя 50 санта веригата дето си я носа секи път един го напраих като мартеничка !!! мисълта ми беше друга ! че няма БИ с ножове !

Link to comment
Share on other sites

Под БИ с ножовете имах предвид всяко едно БИ, в което се ползват ножове и се заучават някакви движения, с които като свикнеш, няма опастност после да си отрежеш носа. Т'ва че не сте разбрали означава че сте тъпи, а не че не знам какво говоря.

Ножа, тоягата и т.н. се използват при изучаването на някои БИ. Чрез оръжията се усвояват правилни движения, принципи и още сума глупости (няма да навлизам в подробности, тъй като тука има и май-тай биячи дет така или иначе няма да схванат). Така че всички нелепи асоциации дет си ги направихте са излишни.

Като чета тия теми, все по-ясно осъзнавам, че в днешно време - най-големите биячи, ебачи и хората с най-големите ху*ове са по БГ форумите.. А да и тия дет е*ат най-яките п*утки (манекенки, фотомодели) също са тука!

ПП. Пич, гледай само като претрепваш следващата си жертва, която е седнала на мястото ти в автобуса да не те спипат ония кръплювци ченгетата, че в пандиза не е като във форума. Отсега нататък ще стоя прав като се возя на рейс.

Весели празници!

Link to comment
Share on other sites

Брат да допулня тютюн в очите е най-гадното а мен най ме оправя 50 санта веригата дето си я носа секи път един го напраих като мартеничка !!! мисълта ми беше друга ! че няма БИ с ножове !

До някаква степен съм съгласен, защото повечето БИ с ножове са разни филипински на стотици години а сега нещата са други. Имаче има хора които без да учат БИ с ножове или нещо подобно могат да си служат много добре. Трудно някой може да ме убеди, че човек знаещ какво да прави с един нож дори и някакво ножче дълго 10 сантиметра е по малко опасен от някой сенсей с 20 черни колана.

Link to comment
Share on other sites

Е аз щи кажа че не си прав ! ножа е средство с което можеш да победиш а не начина да победиш има хора дето кфо като си с нож един шут в ташаците и ебал съм те в ножката така ли е ???

Link to comment
Share on other sites

Естествено сичко подръка дава много преимущество ти знаеш ли с ключове как се порат бузи или тези ключове наречени елементарен бокс ! тва е просто брутално ! да не говорим за други пинизи ама кфо да отварям очите на хората утре други ден на мен да ми се наложи и да не моа ползвам някой пиниз !

Link to comment
Share on other sites

ПП. Пич, гледай само като претрепваш следващата си жертва, която е седнала на мястото ти в автобуса да не те спипат ония кръплювци ченгетата, че в пандиза не е като във форума. Отсега нататък ще стоя прав като се возя на рейс.

Весели празници!

 

Ченгета-менгета е@л съм ги. Прав във автобуса не пътувам. :angry1

 

п.п. Да те питам. В рейса няма да сядаш, а в тролея? Щото аз и там малко са изнервям да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Хм да попитам тук, че май тва е най-посещаваната тема в тоя раздел: Някой знае ли кога и къде и дали ще има скоро Шото битки ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хехехехе, улични боеве били .. уличните боеве са на улицата ;)

 

А shooto вече няма, но пък има разни други турнири по ММА в България. Даже последният беше наскоро в Св. Влас.

Link to comment
Share on other sites

ако изкарам на някой едно от тези или 9мм ми револвер ще може ли да му спрете куршума с тея хватки и глупости :D 399140082a3b0f7d.jpg

Ами като се разхождаш по улицата в някоя дискотека в коридор загледаи се какво има около теб такова нещо като чист бой няма все можеш ти или някой друг да набара нещо. Примерно масивен пепелник е много ефективен знам от личен опит. Такова нещо само голи ръце няма освен ако не живееш в някоя пустиня дето на 20 километра около теб има само пясък. Както казах пепелници някой по лек стол табла шише химикал каквото се сетиш. BTW фимикал Schneider е много ефикасен пак от личен опит. Пистолета си е ок само че трудно се крие и после като намерят гилзите... Иначе всеки знае "Бог създаде хората различни Колт ги направи равни".

значи ако е малко пистолетче револвер примерно.. се слага през спокойно в джоба и на тесни дънки и въобще на квото и да е ако тръгнеш да гърмиш с него гилзи не падат.. ся ако е някой автоматик като този на снимката първо че тежи мн повече второ наистина е по голям такъв пистолет обикновено ако нямаш кубур се държи на кръста отзаде

Link to comment
Share on other sites

Филми сме гледали, но темата е за друго.

Филмите нямат нищо общо с реалноста поне повечето

на филми съм гледал как викат че кокаина бил сладък

и куршуми правени от лед

Link to comment
Share on other sites

А в "реалността" напълно уверен ли си, че задължително ще изкараш 9мм-вия ;) преди онзи да е успял да ти свети маслото с разни хватки и глупости? 'Щото аз не съм сигурен, че ще успееш.

Link to comment
Share on other sites

А в "реалността" напълно уверен ли си, че задължително ще изкараш 9мм-вия ;) преди онзи да е успял да ти свети маслото с разни хватки и глупости? 'Щото аз не съм сигурен, че ще успееш.

до ся не съм виждал труп да се бие но съм сигорен че ако някой иска да убие някого ще отиде и ще го гръмне

няма да му каже горе ръцете долу гащите ще те трепя и тогава да тръгне да вади пистолет и да стреля

но иначе нз не съм наясно с тези бойни стилове ама мисля че са за самоотбрана ? не да ходиш и да биеш хората щото са те бутнали

 

пък и не бих тръгнал да се заяждам с някого за глупости и да тръгна да му се правя това са детинщини

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...