Jump to content
BulForum.com

Кое е най-неприложимото


aigner

Recommended Posts

Хитрец, към майка ти нямам нищо против. Да е жива и здрава жената и дано някой ден да види сина си, като нормален и мислещ човек. Щото в момента си поредния 14-годишен превъзбуден мастурбатор! Сеш ли се? Много си глупав. Жалко. Бягай сега да гледаш снимки и екшъни и не си прави труда да ми отговаряш

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply
Аз също смятам, че ТаеКуонДо-то е трудно приложимо на улицата, по простата причина, че е 90% удари с крака, които са по-трудно приложими в една улична схватка, където противника/противниците ти няма да спазват състезателни правила.

Но също смятам, че неприложимо е глупав термин. На улицата няма състезателни правила, няма забранени удари, така че на улицата няма да прилагаш на противника си ката/туль или определени техники ами ще го млатиш с к'вото ти попадне.

 

Мисля, че човек, тренирал малко време АйКиДо (година-две-три) на улицата тези техники ще са му безполезни, понеже няма да може да ги приложи. Но един майстор ще е непобедим.

 

Човек тренирал 2-3 години АйКиДо би трябвало да е разбрал, че освен АйКиДо има и АйКиДжуцу, което е офанзивния стил на АйКиДо и се изразява главно в това да пердашиш в свивките на ръце, крака, рамена и най-вече - удари в гръкляна и (ако противника е мъж) в адамовата ябълка :) Наистина, АйКиДо има своя хендикап от гледна точка на това, че се ползва за защита предимно, но преди да се научиш как да нападаш, трябва да се научиш как да се пазиш, щото кел файда и где ти келипир ако докато си вкараш първия удар ти надърмонят китарата с 50-60 удара? :) Аз лично съм тренирал Муай Тай или т.н. Тай Бокс, но после по здравословни причини преминах на АйКиДо :) След като пред очите ми един айкидист счупи ключицата на един кйокошин (много ме кефите пичове :) много сте брутални - без майтап!). Но продължавам да си мисля, че най-неприложимо е ТаеКуон-До.

1) Никой няма да ти подскача на улицата като разгонена катеричка :)

2) 95% от ударите в ТаеКуон-До са с крака и то в главата :) Дъъъ... кой ще ти седи с открита глава и ще ти вика "Ритни ме по бузката, мола ти са!" ;)

 

Айде стига спам :D

Link to comment
Share on other sites

Показа един актьор, за който е далеч по-важно да ефектен, а не ефективен и някъв 12 годишен пич...

Сори, но в България не гъмжи от 240 сантиметрови пичове. Той ако беше толкова висок щеше да е всеизвестен и да го знаят всички в поне една спортна среда.

 

Оф, кво се обяснявам и аз, гледам че му теглите майните, но наистина пича говори адските глупости и не се стърпях и аз :)

Link to comment
Share on other sites

...Щото в момента си поредния 14-годишен превъзбуден мастурбатор! Сеш ли се? Много си глупав. Жалко. Бягай сега да гледаш снимки и екшъни и не си прави труда да ми отговаряш

 

За сведение не съм 14 годишен, а 20-годишен. Ти пък си много умен няма що! Жалко! Бягай сега да тренираш карате и не си прави труда да ми отговаряш.

 

Показа един актьор, за който е далеч по-важно да ефектен, а не ефективен и някъв 12 годишен пич...

Сори, но в България не гъмжи от 240 сантиметрови пичове. Той ако беше толкова висок щеше да е всеизвестен и да го знаят всички в поне една спортна среда.

 

Да съм казал, че гъмжи? Въпросния не е спортист, а бияч - има малка разлика мислиш ли?

 

 

Оф, кво се обяснявам и аз, гледам че му теглите майните, но наистина пича говори адските глупости и не се стърпях и аз :)

 

Теглят ми майните щот и те кат теб няма кво друго да кажат! :P

Link to comment
Share on other sites

За сведение не съм 14 годишен, а 20-годишен. Ти пък си много умен няма що! Жалко! Бягай сега да тренираш карате и не си прави труда да ми отговаряш.

Теглят ми майните щот и те кат теб няма кво друго да кажат! :P

То с приказки не става. Докато не изядеш малко бой(даже малко повечко) няма как да те убеди човек, че не е само сила и размери. Сложил си снимки на някви културисти...те ако можеха да се бият нямаше ли с тва да си вадят хляба?!? Моля те не пиши повече, че цапаш раздела само.

Link to comment
Share on other sites

Излязъл насрещу 240 кг. чудовище - само мускули човек,който цял живот се е бил по кръчмите.

 

новият мистър олимпия може би.... хаха , незнам дали наистина си на 20 години но ако си явно си мнгоооооооооо умствено изостанал такъв човек не съществува.....забрави за такива размери или просто си избии от главата че зеленото чудовище Хълк е реално

 

http://crookedcross.netfirms.com/big_man.jpg

ако пък си мислиш че тая снимка е реална.... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 

това че културистите са много по-големи от боксиорите и от 90% от каратистите не е някъв показател по който да съдиш кой ще победи защото аз ти гарантирам че много малко да не кажа никой от културистите не може да излезе срещу някой от К1 или УФЦ примерно ..... това че са силни в определени движения не ги прави непобедими ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа на момчето е филмите и "оргиналните" снимки на културисти, че тия работи дет ги мислиш пич, стават само по филмите и с помощта на фотошоп.. Даваш някви неадекватни примери.. Т'ва че каратисчето са го понамачкали, доказва че не става за бияч и 'тва си е.. На някой хора к'вото и да тренират, просто не им се отдава.. Както във всеко нещо, така и в боя трябва да имаш "поглед върху нещата".. Един мамут от 240 кг, може да се победи много лесно ако преди т'ва го поизмориш.. Всички сме виждали оная свиня Боб Сап, как изплезва езика в края на първия рунд.. В края на 2рия вече ближе пода. Ся ако кажеш че не можеш да избягаш от 240 кг. трътлю.. Трябва да си бавноразвиващ се.

Между другото и аз имам един познат дет тренира карате и дет е със структурата на джеки чан.. (може би малко по-слаб да е).. Около 75 кила е и едно културисче (от т'воите любими..110тина кила) тръгна да му скача на бой.. Ами успя да поеме точно 1 тупаник и обели очите.. Виждал ли си (наживо) как 100 кг. жВотно обелва очите само от един удар и пада като талпа? Щом не си, седи си на гъза, гледай нискобюджетни екшъни и пази коментарите за себе си, щот наистина си смешен.

 

The`ScorpioN,

аз тренирам айкидо от 10тина год. вече и мога да ти кажа, че който и да е майстор не може да приложи чиста техника в реална ситуация.. Айкидо няма форма.. За всеки човек една и съща техника изглежда и се прави по различен начин.. Друг е въпросът че техниките не са за да ги прилагаш на улицата, а за да овладееш чрез тях принципите в айкидо.. Когато го направиш, тогава си неопбедим.. Ама с т'воите 2-3 год. к'вото и да ти обяснявам няма да го схванеш.. В айкидо трябват минимум 15-20 год, за да стъпиш и да почнеш да вървиш по "пътя"... Рано ти е още да коментираш айкидо.. Дори на мен ми е рано ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Ето ти още едно доказателство: [/b]

 

Тва бахти абсурда :punk

 

 

 

новият мистър олимпия може би.... хаха , незнам дали наистина си на 20 години но ако си явно си мнгоооооооооо умствено изостанал такъв човек не съществува.....забрави за такива размери или просто си избии от главата че зеленото чудовище Хълк е реално

 

 

За сведение аз съм 1.80метра и тежа 110 кг.,а съм виждал хора две глави над мен и двойно по-широки. Според теб колко тежат, 50 кг? Пълен абсурд е някъв 50-70 кг да ми излезе с голи ръце насреща.

 

 

това че културистите са много по-големи от боксиорите и от 90% от каратистите не е някъв показател по който да съдиш кой ще победи защото аз ти гарантирам че много малко да не кажа никой от културистите не може да излезе срещу някой от К1 или УФЦ примерно ..... това че са силни в определени движения не ги прави непобедими ;)

 

Добре, според вас за к'во има разделяне на категории в бокса? Защо не пуснат 50 срещу 180 кг?

Виждал съм такива здравеняци, на които каратистките номерца не вървят. Здравеняка ще го заболи, но може да понесе удара ти, а ти ша паднеш на първия му. И как ша надвиеш на 5 пъти як от теб /освен ако нямаш оръжие/. То ако "бойните умения" можеха да компенсират силата за к'во сърната не надвие на мечката, антилопата на лъва, овцата на вълка, кокошката на пора... Не може по-ниска категория да надвие на по-горна.

 

Т'ва че каратисчето са го понамачкали, доказва че не става за бияч и 'тва си е..

 

Въпросния каратист беше един от най-добрите имаше златни и сребърни медали и много победи на карате турнирите имаше черен колан, на всичкото отгоре тренираше при баща си, който също е треньор по карате от много години.Когато отиде на бой "свободен стил" беше пребит до смърт почти седмица беше в кома...

 

 

На карате турнирите има съдия,има правила и.т.н и пак има разделяне на категории според килограмите.

 

На улицата има само едно правило и то е няма никакви правила! Ами ако та нападне повече от един, а? Или пък ако е въоръжен? Ти с карате умения ша му избиеш оръжието? :D

 

Освен това нищо не може да се сравни с грубата сила. На тренировки е едно, а срещу противника съвсем друго. Ритваш здравеняка в топките, той ти хваща краченцето, чупи го с лапата, хвърля те на земята и та рита докато не му писне! Моя познат каратист бе пребит по абсолютно същия начин и то пред очите на баща му, треньора гранд майстора! Или пък ако нападнеш някой с нож, тръгваш да го ритнеш и Ооо, къде ми отиде крака...а ето го търкаля са 2 метра зад мен! :devil Тъй че няма приложимо "бойно изкуство" зависи в каква ситуация ша попаднеш. Ако е някъде на по-безлюдно ша стане както случаите с таксиметровите шофьори. След някой друг ден шта дават по телевизията....

Link to comment
Share on other sites

Ziegfield Von Trotta,спри да гледаш филми,че е станало много зле.Аз си мисля,че си чак нереално тъп и заблуден затова подозирам,че просто се правиш на олигофренясало тийнче ей така,за шоу.Ако наистина си вярваш на дивотиите,които пишеш си доста тежък случай.Ще пораснеш,ще те набият,ще излезнеш от детската градина,пак ще те набият,то вече не може да се ходи нормално по улиците-пълно е с някакви 240 килограмови биячи дето размятат коли и ходят на селска дискотека да си правят ъндърграунд битки с карате шампиони.Абе гадна работа.Я дай някой кадър от Стрийт файтър или от кеча да ни покажеш за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Ziegfield Von Trotta,спри да гледаш филми,че е станало много зле.Аз си мисля,че си чак нереално тъп и заблуден затова подозирам,че просто се правиш на олигофренясало тийнче ей така,за шоу.Ако наистина си вярваш на дивотиите,които пишеш си доста тежък случай.Ще пораснеш,ще те набият,ще излезнеш от детската градина,пак ще те набият,то вече не може да се ходи нормално по улиците-пълно е с някакви 240 килограмови биячи дето размятат коли и ходят на селска дискотека да си правят ъндърграунд битки с карате шампиони.Абе гадна работа.Я дай някой кадър от Стрийт файтър или от кеча да ни покажеш за какво става въпрос.

 

 

И моя познат баш каратиста гранд майстора така като вас беше надъхан ама я ся ела да видиш кво е останало от гордия каратист! Пък не е задължително да е 240 кг. 120 да е пак ти стига. Срещу 5 пъти по-як от теб с голи ръце нямаш шанс. Хората затова са измислили оръжията. Един нож или газов патлак даже ша ми свърши работа срещу най-добрия боец! :D

Link to comment
Share on other sites

Бе брадата не понася много силен удар. И 50 кила човек може да те тръшне...само трябва да уцели както си трябва. Глей ся някой филм с Жан-Клод и се надъхвай. И спри да пълниш темата с глупости. Тея ножове и патлаци за нищо ги нямате,а сигурно държите ножа като бабички,а за стрелба с пистолет да не говорим. А газовите патлаци не ги споменавайте, щото ей такива маняци отнасят най-здрав бой

Link to comment
Share on other sites

чудно ми е защо се занимавате още с това момченце :) кат' е толкова отворен - да покаже къв' е к'во е 'що е...

Link to comment
Share on other sites

Бе брадата не понася много силен удар. И 50 кила човек може да те тръшне...само трябва да уцели както си трябва. Глей ся някой филм с Жан-Клод и се надъхвай. И спри да пълниш темата с глупости. Тея ножове и патлаци за нищо ги нямате,а сигурно държите ножа като бабички,а за стрелба с пистолет да не говорим. А газовите патлаци не ги споменавайте, щото ей такива маняци отнасят най-здрав бой

 

 

50 кила ша ма тръшне с голи ръце в някой друг живот. С Жан-Клод и тям подобни карате лайнари филми не гледам. Жан-Клод има само един хубав филм Легионерът.Колкото за ножовете и патлаците откъде си толкова сигурен че държа ножа като бабичка? Освен това има и ножове специално за хвърляне както и пластини. И мислиш, че не мога да стрелям ли, за сведение с макаров улучвам на 35 метра кутия кока-кола. Колкото за газовите патлаци кат си мислиш, че са безобидни дай да та гръмна от 3 метра па ша видим! Има и картечни газови пестолети за 1 сек в теб ша има 30 дози газ.

 

чудно ми е защо се занимавате още с това момченце :) кат' е толкова отворен - да покаже къв' е к'во е 'що е...

 

ми кво да покажа снимка ли, е-mail, скайп ли кво :punk

Link to comment
Share on other sites

Много жестоко си се филмирал,пич.Ти си от новото поколение генгста уенкста лоши момчета.

 

Да бе тотално съм се филмирал. Ама не съм от новото поколение генгста уенкста, а от новото поколение MASTERS OF HORROR, Texas massacre, SAW и.т.н :devil

 

Жълта книжка покажи, сичко е ясно :о

 

:D Шти покажа ама е с изтекъл срок.... ша почакаш малко да я обновя.... :D ха-ха-ха

Link to comment
Share on other sites

ми я покажи снимка.. клипче нещо, да те видим що за бияч и здравеняк си :D все пак трябва да се посмеем малко... пък на чужд гръб (твоя явно е голям :D ) e нек' си по-лесно..

Link to comment
Share on other sites

ми я покажи снимка.. клипче нещо, да те видим що за бияч и здравеняк си :D все пак трябва да се посмеем малко... пък на чужд гръб (твоя явно е голям :D ) e нек' си по-лесно..

 

 

Добре бе, важното е да става весело ето :D

 

269190-2-a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, важното е да става весело ето :D

Като те гледам такъв кожен се сещам за филма Кримнале, дет имаше един същия кожен като тебе и го държаха затворен в някакъв изба ли, сандък ли беше...

Колега предлагам ти да спреш да пишеш по темата или в раздела изобщ или ако ще пишеш слагай само голи снимки :hump:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Явно темата се е обърнала в нещо друго.

Предлагам да си пишете по нея, а не да се занимавате с глупости.

Сенсей винаги казваше че "Винаги ще има още по-голям бияч !".

Каквото и да тренира човек, колкото и да го тренира - винаги може да му се открие цаката - все пак всеки е напревен от парчета месо зашити с цел - форма, красота и естетика.

 

За най-неприложимо на улицата обявявам официално Иайдо - защото се пректикува в напреднала форма само с остър меч, а мен никои няма да ме остави да вървя из улицата с еднометров меч режещ като скалпел препасан през кръста, и ще си вървя със знания за изтребване на цели роти, но без инструмента за тази цел :)

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...