Jump to content
BulForum.com

TENNIS


Mate

Recommended Posts

Един велик шампион връчи титлата на друг велик шампион! Федерер става вторият тенисист след Агаси, който печели четирите турнира от големия шлем откакто те се играят на 3 различни настилки и същевременно с това изравни рекорда на Сампрас по спечелени титли от Големия шлем(14). Поклон пред шампиона!

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Лека поправка: Голям шлем се нарича когато ги спечелиш всчките в един сезон, а той просто ги спечели всичките без да е Голям шлен това .

Link to comment
Share on other sites

Прав си, трябваше да напиша турнирите от големия шлем :blush:

 

:пп Сега чакаме Рафа да направи вече голям шлем :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

По кой канал (дето се лови от обикновените кабеларки - з-то и това е много важно) ще дават Wimbledon? Няма да е алчната Диема - някой е питал в техния форум, но щом не са му отговорили, значи че няма да е там.

Link to comment
Share on other sites

Хммм... тоя въпрос ме хвърли е тъча и ме наведе на сериозно размисли. Ся като се замисля и аз и ако наистина няма да е по Диема не се сещам и аз къде могат да го дават

Link to comment
Share on other sites

Доколкото ми е известно в следващите 3 години "Уимбълдън" ще бъде предаван по TV+, която май я имат само абонатите на Булсатком, така че на печелившите честито :tongue

 

:пп мога да ви предавам livescore тука :laughing:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че от следващия сезон Примера също ще бъде предавана по TV+, така че телевизията рано или късно ще стане фактор и доставчиците ще бъдат принудени да я включат в програмните си пакети ;)

Link to comment
Share on other sites

Дано да е така щото иначе няма да имаме възможност да гледаме някои доста интересни спортни събития. Мисля си обаче че след като тая телевизия ще предава такива големи сътезания и скъпи дори и да бъде включена към програмите на редовните кабелни достатвчици ще бъде като допълнително платена програма. Но ще видим има време.

Link to comment
Share on other sites

http://sportal.bg/news.php?id=180807

Доста изненадващо. От една страна съм малко разочарован тъй като Дел Потро според мен беше един хорара способни може би да спрат Федерер, от друга съм доволен тъй като Хюит ми е любимия тенеситс и ми е много неприятно че от толкова много време не може да намери своята форма и пропадна толкова надолу в ранглистата.

Link to comment
Share on other sites

Дел Потро вчера направо не беше себе си. Нямаше ги онези размазващи удари, които буквално могат да ти избият ракетата от ръцета, нямаше го хъса. Общо-взето направи много слаб мач и честно казано мнооого ме е яд за него

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

@Stenli,звучиш сякаш имаш Булсатком/ТВ+ - блазе ти :) И аз се изненадах за Дел Потро - Хюит вече не е кой знае какво предизвикателство. Марийката и тя рано излетя и сигурно някоя от сестрите мечки (Улямс) пак ще спечели.

Link to comment
Share on other sites

МдаАаАа - някой знае ли по кой канал мога да гледам Уимбълдън? На евроком съм, имам и цифрова телевизия(пак на евроком).Ако няма-здраве да е.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...