Jump to content
BulForum.com

Унгария-България


efesbe

Recommended Posts

Успях да хвана второто полувреме - според мен Бербатов бая се оля тоз път, всеки друг играч можеше да превърне неговите положения в гол, но не и той - падна ми в очите !

 

Иначе като цяло отбора ни игра много добре, браво на момчетата ;)

НА ТОВА МУ ВИКАШ ДОБРЕ??? ЗАПОЧНАХА МАЧА КАКТО С ШВЕЦИЯ,ВКАРАХМЕ 1 ГОЛ,ЗАРАДВАХМЕ СЕ,И НАКРАЯ БЪЛГАРЩИНАТА СЕ ПОКАЗА.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Ай сиктир бе! Да им еба майката на всички... баси нещастниците. не може да изпускаме 3-4-5 чисти голови положения ама 110 процентови! ьяавмотьявжгьаодфгтИУ34;ЖКЬЯОДЖТСОВМЖТН

Link to comment
Share on other sites

С тая игра не сме за Световното  :( квото и да си говорим не сме за там ... не знам кво трябва да се променя по отбора , ама трябва да има сериозни промени , защото не може да имаме 2 пъти повече удари от тях , а да завършим 1:1 ... На Бербатов изобщо не му беше ден ! Не може така да се изтърва от толкова чисти положения  :angry: Изоставаме "само" с 5 точки ...

Аз съм "ЗА" - да не ходим на световното, за да не се излагаме!!! :angry1 А в отбора промени е меко казано - трябва революция!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

За мен виновни бяха Бербатов с неговите пропуски и Иванков с неговата дезориентираност пред вратата. К'вото и да си говорим резултата е 1:1 и никой не може да го оспори. Но отбора игра добре!

Link to comment
Share on other sites

Mai Balgariq ne sa igrali skoro takav slab ma4. A pak toq Berbatov super baba , bahti torbata , ne trqbva s bilet da go puskat na stadiona kamoli titolqr cql ma4 ni6to ne naprai ... ama ni6to ... nqmam dumi . samo Stilqn Petrov igra i toi darpa6e obora prez cqloto vreme.Dobre 4e sledva6tiq ma4 e 4ak mai mesec 6tot sq kakto e v taq forma otbora edva li mojem da biem nqkoi ot na6ta grupa .a be kvoto i da si govorim ne sme za svetovno ama ai ... !!!

Link to comment
Share on other sites

Някой поне ще погледне ли обективно?

2) Бербатов е единствено виновен за тоя мач - да пропуснеш два пъти срещу вратаря за 1 мач - такъв играч се пуска в 90+ минута, за да се бави мача. А не се пуска титуляр. Дано следващия мач не го и викне, та да се постресне малко. Голям играч е Митко, но се е отпуснал прекалено много и е пълна дупка в момента. Гонзо последните 2 мача засенчи напълно Бербатов, което не съм го вярвал, че ще се случи. Като броим и Мартин Петров и Божинов, който трябва да се завърне до лятото, съвсем спокойно може Бербатов да го постреснат без повиквателна.

Тоя се държа кат някво гомно на терена!!! :angry: Баси и манекена!!!! :angry1

Кво да се прай...мъкаааа...мъкааа... :cry

Няма скоро да видим Световно!!!! :( :cry

Link to comment
Share on other sites

какъв иванков виж бербатов къв е палячо

Ах ти малко Левскарче :P не казвам,че и Бербатов е света вода,но к`во ми се върти Иванков там кат пумпал около топката...да не се мисли за прероден индианец :lol:

Link to comment
Share on other sites

МАМКА МУ ДЕЙБА И СИЧКООООО!!!!ПЕДЕРАСИ МАНЕКЕНСКИ, бербатов заслужава цялата агитка да му се изреди на бръснатия гъз мамичката им да еба на сички!!!

Link to comment
Share on other sites

МАМКА МУ ДЕЙБА И СИЧКООООО!!!!ПЕДЕРАСИ МАНЕКЕНСКИ, бербатов заслужава цялата агитка да му се изреди на бръснатия гъз мамичката им да еба на сички!!!

SUGLASEN SAM

Link to comment
Share on other sites

От където и да го погледнем все не сме за голямо първенство :allien Ще отидем там-айде първия мач добре,но ще ни дадат картоните и като няма кой да ни прави играта ще отпаднем.Не си заслужава :ghost Освен това психически сме най-слабите.

Link to comment
Share on other sites

Айде да не се нахвърляме на Бербатов и Иванков, вярно че 99% от равенството е тяхна заслуга :angry1 , но след 1-2 мача именно те могат да са в основата на някоя победа и тогава да не пеем "Бербатов The Best и т.н..... :angry1 - това е мисленето на българина - ДНЕС НИ ПРОВАЛИ И СИ ПЕД***** УТРЕ ПОБЕЖДАВАМЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЕБ, И СИ ГЕРОЙ

Link to comment
Share on other sites

Аре стига вече :( много безмислени постове насъбрахме :( Само се ядосваме допълнително ... :( Единствената надежда е играта на Стилян и Марто ...

Link to comment
Share on other sites

Ama kato Berbatov vkarvashe mu lizahte gaza,nali?Kak moje da ste takiva...o da kritikuva vseki moje.Nishto ne e izgubeno,ako biem Harvatska i se vrashtame v igrata.Badete balgari......

Link to comment
Share on other sites

Айде да не се нахвърляме на Бербатов и Иванков, вярно че 99% от равенството е тяхна заслуга :angry1 , но след 1-2 мача именно те могат да са в основата на някоя победа и тогава да не пеем "Бербатов The Best и т.н.....  :angry1 - това е мисленето на българина - ДНЕС НИ ПРОВАЛИ И СИ ПЕД***** УТРЕ ПОБЕЖДАВАМЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЕБ, И СИ ГЕРОЙ

 

 

ти чалнат ли си бе?бербатов е гей-факт.кво повече може да се каже-тоя лайнар осира абсолютно всеки мач.и срещу шведите нищо не можа да направи,и то не щото "го пазели лично" ми щото е некадърник и не може да си измъкне топката нещастника.

 

вас ист-ти няма ли да престанеш със странните емотиконки бре?

Link to comment
Share on other sites

Всеки мач момчетата се раздават поне в началото,но после си викат:"Еее 1:0 бихме ги,мога да не тичам и по-полека да доиграя мача" краката направо им "омекват",особено не Берби .Ще им дойде акъла по-късно по време на квалификациите,че така няма да стигнем до никъде.

Link to comment
Share on other sites

От колко време се говори,че това бил най-важния мач и точно сега Мартин,Бербатов и Иванков се усраха :ghost Гонзо игра по-добре(даде 2 паса за гол) :allien Никъде няма да ходим

Link to comment
Share on other sites

Айде да не се нахвърляме на Бербатов и Иванков, вярно че 99% от равенството е тяхна заслуга :angry1 , но след 1-2 мача именно те могат да са в основата на някоя победа и тогава да не пеем "Бербатов The Best и т.н.....  :angry1 - това е мисленето на българина - ДНЕС НИ ПРОВАЛИ И СИ ПЕД***** УТРЕ ПОБЕЖДАВАМЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЕБ, И СИ ГЕРОЙ

ае пич стегни се бе. кво значение има вече, че след 2 мача щял да се стегне. един футболист трябва да вкарва във важните мачове за отбора. ся ако ще и 50 гола да вкара в оставащите мачове къв е смисъла :(

Link to comment
Share on other sites

От колко време се говори,че това бил най-важния мач и точно сега Мартин,Бербатов и Иванков се усраха  :ghost Гонзо игра по-добре(даде 2 паса за гол) :allien Никъде няма да ходим

карай да варви отбора е млад и ще гоним класиране за ЕВРО'08

Link to comment
Share on other sites

Ama kato Berbatov vkarvashe mu lizahte gaza,nali?Kak moje da ste takiva...o da kritikuva vseki moje.Nishto ne e izgubeno,ako biem Harvatska i se vrashtame v igrata.Badete balgari......

Къде се връщаме ве, в на майка си гъза се връщаме.Отпишете го тва световно, ся пак "подмладсяване".Кво подмладяване, някви 16 годишни ли ше пускат???И стоичков е педераст.Първо кво търсеше Марто ту зад гея ту в дясното крило???Момчето играе в ляво.След тва кат се появи Гонзо тъкмо се зарадвах че педала излиза и оп изкара най- дейния на терена.Оттам на натикаха в нащо поле.Стоичков е пълен гъз.Аз на Васил Левски пред сички му скъсах плакатчето и го стъпках, ама яжте му ся пумията...

 

Ама кво ли се ядосвам за тия педераси малки, с 5 лв съм вътре само.Ае лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

A we ne moem da igraem taq igra i tva si e v momenta tva na6to ne prili4a na futbol kvoto i da si govorim a we teq mom4eta za prav pat li igraqt zaedno i za prav pat li igraqt taq igra ne moga da gi razbera za6to izob6to se napavat da se izlagat :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...