Jump to content
BulForum.com

Унгария-България


efesbe

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

ае деба и глупаците аз поече няма ги гледам тея смешници :angry1 то не може 3 пъти сам срещу вратаря да излезеш и да не вкараш :angry1 не заслужаваме да идем на световното :angry:

Link to comment
Share on other sites

.Развалиха ми вечерта.........

На теб вечерта ти развалиха,на мен много повече :cry Много слаби,много-о,Иванков не става и за вратар в Б група.Иванков ни провали :cry

Link to comment
Share on other sites

Много жалко. Ама то какво искате ебати...два пъти Бербо сам срещу вратаря ми се лигави, два пъти двама души сами срещу вратаря и си подават, та да стане засада...нормално да не спечелим...ибах късмета...

Link to comment
Share on other sites

На теб вечерта ти развалиха,на мен много повече  :cry Много слаби,много-о,Иванков не става и за вратар в Б група.Иванков ни провали  :cry

 

Бербатов не Иванков БЕРБАТОВВВВВВ.Толкова пропоски аре стига уе Леверкузен той за нищо не става две чисти възможности сам спрещу вратаря и кво...........НИЩО!!!

Link to comment
Share on other sites

С тая игра не сме за Световното :( квото и да си говорим не сме за там ... не знам кво трябва да се променя по отбора , ама трябва да има сериозни промени , защото не може да имаме 2 пъти повече удари от тях , а да завършим 1:1 ... На Бербатов изобщо не му беше ден ! Не може така да се изтърва от толкова чисти положения :angry: Изоставаме "само" с 5 точки ...

Link to comment
Share on other sites

Успях да хвана второто полувреме - според мен Бербатов бая се оля тоз път, всеки друг играч можеше да превърне неговите положения в гол, но не и той - падна ми в очите !

 

Иначе като цяло отбора ни игра много добре, браво на момчетата ;)

Link to comment
Share on other sites

Мача току-що завърши при резултат 1-1. Въпреки намалянето на шансовете ни, Стоичков заслужава поклон за това, че върна вярата ни в българския футбол.

Link to comment
Share on other sites

Някой поне ще погледне ли обективно?

 

1) Иванков ИЗОБЩО не е виновен за гола, а и спаси много повече положения

2) Бербатов е единствено виновен за тоя мач - да пропуснеш два пъти срещу вратаря за 1 мач - такъв играч се пуска в 90+ минута, за да се бави мача. А не се пуска титуляр. Дано следващия мач не го и викне, та да се постресне малко. Голям играч е Митко, но се е отпуснал прекалено много и е пълна дупка в момента. Гонзо последните 2 мача засенчи напълно Бербатов, което не съм го вярвал, че ще се случи. Като броим и Мартин Петров и Божинов, който трябва да се завърне до лятото, съвсем спокойно може Бербатов да го постреснат без повиквателна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...