Jump to content
BulForum.com

Унгария-България


efesbe

Recommended Posts

За пореден път говедата провалят България - Иванков е най-големия пед*л в национала и незнам как може още да го търпят :angry1 Верно е че и Бербо се осра,но такава грешка като на Иванков в 90 мин. не може да се прости :angry1 :angry1 :angry1 !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Именно ние сме мега-слаб отбор,щом унгарците не можем да бием...и да не ни го бяха нашмулили за равен-пак кво,с едно на нула,като най-големите балъци ли ще победим,че после като се класираме пак да останем 4-ти в групата с голова разлика 18:2....

 

лелеее,срам срам.... :ghost :ghost

Link to comment
Share on other sites

За пореден път говедата провалят България - Иванков е най-големия пед*л в национала и незнам как може още да го търпят  :angry1 Верно е че и Бербо се осра,но такава грешка като на Иванков в 90 мин. не може да се прости :angry1  :angry1  :angry1 !!!

Не исках да го казвам аз,но ти го каза-говедата са виновни за всичко!И оня с голямата глава тръгна да се бие даже,къде бе,селски? :angry:

Link to comment
Share on other sites

ei mom4eta kvi sa tiq gluposti toq ili oniq ni provalixa.ta nie sme bulgari trqbva da se durjim edin za drug.kolkoto i da ne ni se vqrva rezultata e 1:1 i nemijem da go promenim.mojem samo da stiskame polci i zubi

Link to comment
Share on other sites

Именно ние сме мега-слаб отбор,щом унгарците не можем да бием...и да не ни го бяха нашмулили за равен-пак кво,с едно на нула,като най-големите балъци ли ще победим,че после като се класираме пак да останем 4-ти в групата с голова разлика 18:2....

 

лелеее,срам срам....  :ghost  :ghost

 

 

чадо,тва може и да е весело,ама не и при положение че съм регистриран и в тоя форум.

 

хопа?

Link to comment
Share on other sites

Не се ядосвайте,какво като идем на световното.Няма да станем шампиони с тоя отбор сега.По-добре да с истоим от колкото да се излагаме с последни места.

Link to comment
Share on other sites

Къде се връщаме ве, в на майка си гъза се връщаме.Отпишете го тва световно, ся пак "подмладсяване".Кво подмладяване, някви 16 годишни ли ше пускат???И стоичков е педераст.Първо кво търсеше Марто ту зад гея ту в дясното крило???Момчето играе в ляво.След тва кат се появи Гонзо тъкмо се зарадвах че педала излиза и оп изкара най- дейния на терена.Оттам на натикаха в нащо поле.Стоичков е пълен гъз.Аз на Васил Левски пред сички му скъсах плакатчето и го стъпках, ама яжте му ся пумията...

 

Ама кво ли се ядосвам за тия педераси малки, с 5 лв съм вътре само.Ае лека нощ!

 

Zabravqm edno mnogo malko neshto-balgarina razbira ot politika i ot futbol....Shto ne stanehs ti trenior,vijdam razbirash gi shemite........

A pak tolkova po-zle za vas,ako se otchaivate tolkova lesno.Az shte otida na 4 uni,zashtoto znam,che togava momchetata shte imat nujda ot podkrepa i shte vikam s palno garlo,zashtoto go zaslujavat.....

Link to comment
Share on other sites

ех...защо баща ми е винаги прав.Още преди мача с Швеция каза , че няма да се класираме.Но за следващото първенство/Евро 2008 / ще имаме един много добър отбор.В мача пролича не умението на Стоичков да взима важни решения...

Link to comment
Share on other sites

Ееее,кво ви е виновен Иванков,вярно,не е много добре със зрението момчето и на моменти е дезориентиран,ама вие изкарахте,че той е виновен,че се насрахме.Е,да,ама не е..Щото като вкарахме гола трябваше мощно да се напъваме,за да вкараме пак,а не да я разцъкват тая топка по 5 минути в центъра.И оня смешник Бербатов-никога не съм го харесвал,а вече го мразя.2 пъти да те изкарат срещу вратаря и да се осереш...без коментар.Тва е положението слаби сме,само на приказки сме силни.

Link to comment
Share on other sites

Ееее,кво ви е виновен Иванков,вярно,не е много добре със зрението момчето и на моменти е дезориентиран,ама вие изкарахте,че той е виновен,че се насрахме.Е,да,ама не е..Щото като вкарахме гола трябваше мощно да се напъваме,за да вкараме пак,а не да я разцъкват тая топка по 5 минути в центъра.И оня смешник Бербатов-никога не съм го харесвал,а вече го мразя.2 пъти да те изкарат срещу вратаря и да се осереш...без коментар.Тва е положението слаби сме,само на приказки сме силни.

и на война след такъв мач.

Link to comment
Share on other sites

Ееее,кво ви е виновен Иванков,вярно,не е много добре със зрението момчето и на моменти е дезориентиран,ама вие изкарахте,че той е виновен,че се насрахме.Е,да,ама не е..Щото като вкарахме гола трябваше мощно да се напъваме,за да вкараме пак,а не да я разцъкват тая топка по 5 минути в центъра.И оня смешник Бербатов-никога не съм го харесвал,а вече го мразя.2 пъти да те изкарат срещу вратаря и да се осереш...без коментар.Тва е положението слаби сме,само на приказки сме силни.

 

5 победи и всичко е ОК!

Link to comment
Share on other sites

az vikam ve4e da se stegnem stiga sme revali

аре стига дрънка глупости наподготвена!кви са тия патриотични речи тука?не разбра ли,че няма да се стягаме,нито ще се обединяваме,просто са ни разбити надеждите да участваме на световното през 2006 в Германия и това е всичко.Не че е малко,де,ама ти прекаляваш! :angry: :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

az vikam ve4e da se stegnem stiga sme revali

Кво да си стегнем,кое по напред връзката на кащите или на обувките.Вече ще играем само за престиж нямаме никакъв шанс да се класираме като направем равен с Хърватия и паднем от Швеция както очаквам.

Link to comment
Share on other sites

Кво да си стегнем,кое по напред връзката на кащите или на обувките.Вече ще играем само за престиж нямаме никакъв шанс да се класираме като направем равен с Хърватия и паднем от Швеция както очаквам.

Теоретичен шанс имаме практически обаче трудно и/или невъзможно. Нашите играха зле през целия мач. Вратаря ни бе централна фигура в нападението ни. Нашите за пореден път доказаха че не могат да играят и да вкарват голове(не виня конкретно Бебартов, а отбора като цяло). Мисля че Унгария направи един точен удар. Хубаво че не беше Швеция(резултат щеше да е по плачевен от последния).

Link to comment
Share on other sites

Вече ще играем само за престиж нямаме никакъв шанс да се класираме като направем равен с Хърватия и паднем от Швеция както очаквам.

Ако направим равен с Хърватска ще е постижение,те са много по-силни от нас,с Швеция е повече от ясно...шансът ни е 0

Много си прав,че ще играем само за престиж,а аз такива мачове хич не ги харесвам,като няма цел :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ревете, ревете .. ще ви видим после след победата как ще сте най-отпред като "най-големи патриоти"

Link to comment
Share on other sites

Ревете, ревете .. ще ви видим после след победата как ще сте най-отпред като "най-големи патриоти"

Коя победа по-точно?

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ревете, ревете .. ще ви видим после след победата как ще сте най-отпред като "най-големи патриоти"

Е да ще бием Малта със 300 зора и Исландия може би ама Хърватия и най вече Швеция като гост нямаме никакъв шанс с тоя шемет Иванков няма мач който да не му вкарат смешен гол.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...