Jump to content
BulForum.com

Унгария-България


efesbe

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply
признат е в цял свят като футболист, а не като тренъор! усещаш ли разликата? и да ще го критикуваме защото държа мартин петров 1-во зад ония манекен и после го пусна дясно крило :angry1 на кво прилича тва пича си играе от ляво и там си му е най-добре. все пак съм гледал мачове на волфсбург и знам за какво става въпрос :angry1 сстоичков е крайно време да си стегне футболистите щото само стилян и мартин играят както трябва :tongue

за твое сведение преди да дийде тук къде беше стоичков- да точно така в барса при маледжите а какво е правил там- отговори си сам едвали е играл с тях. Отделно че повечето добро тренъори преди това са били и добри играчи.

А за отбора- на европеийското по-добре ли играхме. Ми нямаме играци кво да правим нямаме класна защита нямаме класен вратар. Според вас кво да прави стоичков да ги копа ли. И недейте да казвате тактиката каква била, Стойчков е играц с опит учил се е от много добри тренъори не смятам че точно вие сте хората които да кажат дали е прав или не.

Link to comment
Share on other sites

A le prosto nqmahme den.A i Ivankov e slab ama ako bqhme vkarali nqkoe ot polojeniqta,koito izpusnahme,tva nqma6e da e ot golqmo zna4enie.4uda se samo zakvo Stoi4kov ne pusna Zdravkov 6toto spored men toi e po-dobriq ot dvamata.I Berbatov ima6e kofti den i prosto nqma kvo da si govorim ujasen ma4 za nas ne zaslujavahme X-sa ama kvo da se prai futbol ako ne vkarva6 ti vkarvat.Ne mi sa misli kak 6a minem grupite trqq sq vsi4ki na red da gi biem

Link to comment
Share on other sites

Ей това беше приказка!

А Нууки да не философства много много,защото става за смях.Просто по-тъпи разсъждения не са били писани отдавна! :lol:

А бе я си гледай кюстендилския отбор и тогава ми говори кой ставал за смях и кой не.Сигурно съм аз задето не съм седнал да оплюя целия отбор барабар с техническия щаб?Смейте ми се, че не съм тук редом в вас да плюя по играчи, които до преди месец скъсвахте от похвали...ай у кюстендилско....

Не ма ебе падаме, равни ли правим или пък бием, объркана ли е тактиката или не БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

откакто дойде Стоичков в националния отбор играят само българи и така трябва да бъде занапред, така, че знаеш къде да си завреш тоя чужестранен треньор.

Link to comment
Share on other sites

признат е в цял свят като футболист, а не като тренъор! усещаш ли разликата? и да ще го критикуваме защото държа мартин петров 1-во зад ония манекен и после го пусна дясно крило :angry1 на кво прилича тва пича си играе от ляво и там си му е най-добре. все пак съм гледал мачове на волфсбург и знам за какво става въпрос :angry1 сстоичков е крайно време да си стегне футболистите щото само стилян и мартин играят както трябва :tongue

 

Тия ходове бяха наистина уникални....а Иванков няма какво да го критикуваме,Бербатов трябваше да вкара поне 1но от положенията си.

 

http://topsport.bg/article.php?cid=26&aid=25420

 

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А бе я си гледай кюстендилския отбор и тогава ми говори кой ставал за смях и кой не.Сигурно съм аз задето не съм седнал да оплюя целия отбор барабар с техническия щаб?Смейте ми се, че не съм тук редом в вас да плюя по играчи, които до преди месец скъсвахте от похвали...ай у кюстендилско....

Не ма ебе падаме, равни ли правим или пък бием, объркана ли е тактиката или не БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

откакто дойде Стоичков в националния отбор играят само българи и така трябва да бъде занапред, така, че знаеш къде да си завреш тоя чужестранен треньор.

Ти що не си гледаш конния спорт и водната топка.Там никой не упреква коня че се спънал.И хайде недей да мислиш много кой какви пъпки си е стискал и кой какво е гледал през '94г. И не си мисли че ти си баткото в тоя форум,защото не си.Аз също ги упреквам българските футболисти за мача и ще ги псувам колкото си искам.Това си е мое мнение и го изразявам,както и когато си искам.Ти не си този ,който ще ми кайе какво да пиша тук. Пожелавам ти успехи и с водната топка.

Link to comment
Share on other sites

Ти що не си гледаш конния спорт и водната топка.Там никой не упреква коня че се спънал.И хайде недей да мислиш много кой какви пъпки си е стискал и кой какво е гледал през '94г. И не си мисли че ти си баткото в тоя форум,защото не си.Аз също ги упреквам българските футболисти за мача и ще ги псувам колкото си искам.Това си е мое мнение и го изразявам,както и когато си искам.Ти не си този ,който ще ми кайе какво да пиша тук. Пожелавам ти успехи и с водната топка.

Ми псувай бе, като ти е толкова акъла..то май само това може болшинството освен да псува :D То тва си е мерило за общата култура,ама кво ли ти ги обяснявам като няма да го вденеш?Ако с псуване се оправяше всичко щяхме и щатите да задминем.А вместо да псуваш можеш да дадеш обективно мнение..ама и тва ли кво ти го обяснявам..айде пътувай селски

Link to comment
Share on other sites

Ми псувай бе, като ти е толкова акъла..то май само това може болшинството освен да псува  :D То тва си е мерило за общата култура,ама кво ли ти ги обяснявам като няма да го вденеш?Ако с псуване се оправяше всичко щяхме и щатите да задминем.А вместо да псуваш можеш да дадеш обективно мнение..ама и тва ли кво ти го обяснявам..айде пътувай селски

http://www.ratemypoo.com/ratemy/poo Това нещо ти е познато,нали. Ти си бил с голяма обща култура бе. Много хубави сайтове имаш,завиждам ти.

Link to comment
Share on other sites

Тия ходове бяха наистина уникални....а Иванков няма какво да го критикуваме,Бербатов трябваше да вкара поне 1но от положенията си.

 

http://topsport.bg/article.php?cid=26&aid=25420

:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Да, Иванков просто толкова си може, ама от Бербатов не очаквах такива леващини :angry:

Link to comment
Share on other sites

А бе я си гледай кюстендилския отбор и тогава ми говори кой ставал за смях и кой не.

Не разбрах какво искаш да кажеш?Нали говорим за националния отбор на България?Какво общо има Кюстендил?Ако намекваш нещо за любимия ми БГ отбор,то съм от Локомотив Пловдив,а ние тук говорим за друго.Просто изказванията ти са доста хаотчни и несвързани. :excl: И моля те,не ни говори за младежки пъпки и пр.,след като май ти си пубера тук,след като пишеш с огромен размер патриотични/нацистки лозунги и то в теми,които са посветени на съвсем други неща.

Успех занапред и се съсредоточавай малко повече,когато постваш др.път!

п.с.

-Що не пазиш бе ? Що не пазиш бе ?

-Играя SMS Шампионска Лига !

Link to comment
Share on other sites

http://www.ratemypoo.com/ratemy/poo  Това нещо ти е познато,нали. Ти си бил с голяма обща култура бе. Много хубави сайтове имаш,завиждам ти.

е по-добре това, отколкото прасе за аватар :) а като гледам нямаш какво да кажеш така че STFU пикльо

Link to comment
Share on other sites

Ти що не си гледаш конния спорт и водната топка.Там никой не упреква коня че се спънал.И хайде недей да мислиш много кой какви пъпки си е стискал и кой какво е гледал през '94г. И не си мисли че ти си баткото в тоя форум,защото не си.Аз също ги упреквам българските футболисти за мача и ще ги псувам колкото си искам.Това си е мое мнение и го изразявам,както и когато си искам.Ти не си този ,който ще ми кайе какво да пиша тук. Пожелавам ти успехи и с водната топка.

 

off://Pak ti predi da se regnesh vav foruma da beshe prochel pravilata parvo.......I kakto vijdam tova mai Izobshto nqma nishto obshto po temata.Ako imash problem s nego mu prati PM.....

 

Razbrahte li za intervuito na Zdravko....Padna mi izkluchitelno mnogo v ochite....

Link to comment
Share on other sites

е по-добре това, отколкото прасе за аватар :) а като гледам нямаш какво да кажеш така че STFU пикльо

 

ААаааа айде поспрете се де :angry: :angry: кво се правите като само глупости пишете :angry1

айде четете правилата или си влизайте в чата и си се псувайте колкото щете :angry:

Link to comment
Share on other sites

:allien :allien :allien mom4eta sre6tu ungariq za malko da biem kvo da napraim 4e ivankov ne e ql kornfleiks da porasne i ostana pod topkata

ma4a trq6e da zavar6i za nas no kvo da se prai pone trq da se priznae 4e onq vratarq na ungarcite pokaza naistina dobra klasa ima za kvo da se qdosvame

no otsega na tatak trq da stiskame qko palci na na6te 6tot sega zapo4va istinskata nadprevara

Link to comment
Share on other sites

Абе 4овек ти не разбрали 4е Иванкож да яде или да не яде пак 6те си остана лигава лиохма :D :D 6те6е да баде наи-добрия вратар в БГ ако не рискува толкова много!!!Малко смола на ръкавиците му никак няма да е зле да си сложи!!!!! :woot :woot :D :D

Link to comment
Share on other sites

Абе 4овек ти не разбрали 4е Иванкож да яде или да не яде пак 6те си остана лигава лиохма :D  :D 6те6е да баде наи-добрия вратар в БГ ако не рискува толкова много!!!Малко смола на ръкавиците му никак няма да е зле да си сложи!!!!! :woot  :woot  :D  :D

 

Xaxaxaxaxaxa :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Tva me razbi totalno

Samo leka korekciq sigurno si sbarkal bukvite ama imato e Ivankov :D

Link to comment
Share on other sites

:allien  :allien  :allien mom4eta sre6tu ungariq za malko da biem kvo da napraim 4e ivankov ne e ql kornfleiks da porasne i ostana pod topkata

ma4a trq6e da zavar6i za nas no kvo da se prai pone trq da se priznae 4e onq vratarq na ungarcite pokaza naistina dobra klasa ima za kvo da se qdosvame

no otsega na tatak trq da stiskame qko palci na na6te 6tot sega zapo4va istinskata nadprevara

Ние че играхме добре..играхме.Ама за мен истинската надпревара сега завърши а не започва.Съжалявам че го казвам ама така мисля.Досега в всички мачове бях оптимист..даже с/у шведите но вече съм реалист.За да се класираме трябва шведите да ни легнат а това малко ще стане :( :angry: :(

Link to comment
Share on other sites

Oficialna novina ot UEFA..UEFA sa prieli objalvaneto 4e pri gola na ungariq Ivankov e fauliran...ma4a 6te se igrae na novo! GO GO GO Bulgariaa Gospod e bylgarin.

 

Някой да е чул нещо по въпроса? :confused Кога ще се играе и повече подробности? :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой да е чул нещо по въпроса?  :confused Кога ще се играе и повече подробности?  :confused

не се спичай батка. уефа няма нищо общо с националните отбори и световното ;) тва решение може да бъде взето само от фифа. а тоя дето я е написал тая глупост толкова и разбира от футбол ;)

 

 

edit: ей ся проверих във fifa.com и няма нищо подобно не се надявайте http://www.fifa.com/en/news/index.html

Link to comment
Share on other sites

Някой да е чул нещо по въпроса?  :confused Кога ще се играе и повече подробности?  :confused

 

 

 

pi4 tva 100% e parvoaprilska 6ega

tva ne moje da e verno kolkoto i da mi se iska

sq trq da se nadqvame na nevazmojnoto

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...