Jump to content
BulForum.com

Унгария-България


efesbe

Recommended Posts

Ревете, ревете .. ще ви видим после след победата как ще сте най-отпред като "най-големи патриоти"

Ревем точно защото сме патриоти.Защото няма футбол,ето за това.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply
Ревете, ревете .. ще ви видим после след победата как ще сте най-отпред като "най-големи патриоти"

Ти пък са изказа. Може да сме тъжни аз много не се съм нашите според мен нищо не показаха както твърди коментатора. За първи път мога да защитя Иванков от всичките му мачове досега. Нашите играха защита след гола който вкарахме. Неки ги е яд тези които не виждат истината. Понякога истината боли на какво да се прави нямаме свестен футбол и това е факт. Надеждата умира последна :punk

Link to comment
Share on other sites

Ма тва верно сте истински българи, т.е. плюете като истински българи. Аз ли чно не смятам че играта ни беше толкова лоша както я отразявате в постовете си. Както и да е съгласен съм с един пост по нагоре че сега плюете а нататък ако победим ще сте от първите изказали се истинкси патриоти

Link to comment
Share on other sites

Ма тва верно сте истински българи, т.е. плюете като истински българи. Аз ли чно не смятам че играта ни беше толкова лоша както я отразявате в постовете си. Както и да е съгласен съм с един пост по нагоре че сега плюете а нататък ако победим ще сте от първите изказали се истинкси патриоти

Е какво очаквате,бе?Да се радваме и да възхваляваме Бербо-Великия ли?Просто сме реалисти ,каквито трябва да бъдете и вие,бтв!Като сме слаби си го казваме,няме да се правим на луди само защото сме българи!Не го обръщайте така,никой не плюе България и наистина ако следват победи ще сме патриоти,но това не значи,че сме лицемери или не нещо такова.Обективизъм му се вика на това,ако не знаете! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък са изказа. Може да сме тъжни аз много не се съм нашите според мен нищо не показаха както твърди коментатора. За първи път мога да защитя Иванков от всичките му мачове досега. Нашите играха защита след гола който вкарахме. Неки ги е яд тези които не виждат истината. Понякога истината боли на какво да се прави нямаме свестен футбол и това е факт. Надеждата умира последна  :punk

Не искам да те обидя ама ти явно не виждаш истината,чист гол на Иванков защото къв вратар можеш да бъдеш като не скачаш за топката при корнер :angry1 другото което е,че Стоичков си ни прецака и тва е.

 

Да не говорим за 2рия гол на Швеция пак на Иванков дело.

Единствено ме е яд заради Стилян,щото явно тои е единствения сърцат фудболист които имаме,или поне до колкото аз съм виждал.

Link to comment
Share on other sites

Ма тва верно сте истински българи, т.е. плюете като истински българи. Аз ли чно не смятам че играта ни беше толкова лоша както я отразявате в постовете си. Както и да е съгласен съм с един пост по нагоре че сега плюете а нататък ако победим ще сте от първите изказали се истинкси патриоти

Никой не плюе,че нашите момчета не играха на нужната висота ,тва си е така,не мисля,че забележките трябва да се спестяват,още повече когато са напълно основателни,нещата трябда да се казват такив,каквито са и да гледаме обективно.

Link to comment
Share on other sites

ако победим нататьк"" кво зна4и това ?да не би да се класираме слу4айно ..... пьлен резил .. нямам думи просто :excl: :excl: :excl: :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Малии.. големи българи сте били, направо Прима Патриоти.Преди няколко месеца Бербатов вкарваше - нямаше по-голям от него.Направи два пропуска - гей,гомно и не знам си какъв.Айде идете вие, да не би по-добре да се справите?Даже и слаб национален отбор не заслужавате, ебати ревльовците....Че и те са хора, с кво сте повече от тях бе?Половината от вас сигурно още си стискат младежките пъпки, а сте седнали да ми разправяте кой какъв е бил.И кво като е пропуснал Бербатов и кво като сме свършили наравно?Края на света ли идва?Колко по-големи нации пропускат световни и европейски първенства,ама не, ние не можем така.На такава малка и бедна държавица като нашата и този национален отбор е много, на фона на отчайващото ниво на клубния ни футбол.Само дето това 4-то място на световното първенство дето повечето от вас едва ли са го и гледали, са ви внушили, че трябва всеки мач да бием, който хванем.За сведение този унгарски отбор победи миналата година Германия като гост с 0:2.

Националния ни отбор е на България, такъв какъвто е в момента, така, че или приемете факта или просто си затваряйте плювалниците.Ако ли не..идете да играете вие да ви видя как ще се осерете...

 

А .. и горе дето говорите за обективизъм...трънки.Ващо си е чиста фенщина, надали Стоичков би казал нещо подобно за футболистите си, най малкото, че неговият задник е заложен на техните резултати, не вашите.

Link to comment
Share on other sites

Аз сега се прибрах,бяхме на кръмча много хора...бесен съм!!!

За гола не мога да кажа кой беше виновен,но смея да твърдя ,че Бербатов пропусна 2 100% голови положения ,което е непростимо...уж играч с претенции да е сред топ 10 в Европа,а да ги отиграе така-тцтцтцц.Въпреки това си го обичам,случва се на всеки,но се побърках от яд и не ми се говори.Моето скромно лично мнение е,че Стоичков не заслужава този пост.Имаме още теоретичен шанс,всичко зависи от преките двубой с Хърватска и Швеция :) Айде момчета,вярваме във вас!

Българи Юнаци!!!!!!!! :punk :punk :punk :punk

 

ЕДИТ:бтв ,ей маджари да ви е.. пут.... майни!Клоуни мизерни!

Link to comment
Share on other sites

Аз сега се прибрах,бяхме на кръмча много хора...бесен съм!!!

За гола не мога да кажа кой беше виновен,но смея да твърдя ,че Бербатов пропусна 2 100% голови положения ,което е непростимо...уж играч с претенции да е сред топ 10 в Европа,а да ги отиграе така-тцтцтцц.Въпреки това си го обичам,случва се на всеки,но се побърках от яд и не ми се говори.Моето скромно лично мнение е,че Стоичков не заслужава този пост.Имаме още  теоретичен шанс,всичко зависи от преките двубой с Хърватска и Швеция :) Айде момчета,вярваме във вас!

Българи Юнаци!!!!!!!! :punk  :punk  :punk  :punk

 

ЕДИТ:бтв ,ей маджари да ви е.. пут.... майни!Клоуни мизерни!

абе що не си ...... .Трагвам за работа ,като се вЪрна ще ти обясня за какво става въПРОС.

Link to comment
Share on other sites

Цял отбор се мъчи,раздаде се и ..... накрая заради двете дупки БЕРБАТОВ и

ИВАНКОВ труда на всички отиде по дяволите.

Всеки сигурно е видял как играха тия двамата.Няма смисъл да коментирам

зашто.

Link to comment
Share on other sites

Както винаги при гола Иванков беше на точното място !

 

Да, много си прав!А и смените бяха... :angry1

Някои действия на Ицо просто още не мога да си ги обясня!

Просто не ми се говори.Цяла нощ тоя мач ми минаваше като филм.Направо се поболях. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Цял отбор се мъчи,раздаде се и ..... накрая заради двете дупки БЕРБАТОВ и

ИВАНКОВ труда на всички отиде по дяволите.

Всеки сигурно е видял как играха тия двамата.Няма смисъл да коментирам

зашто.

 

 

Кво ти пука нали пихме бира :)

Link to comment
Share on other sites

Иванков - 6 (няколко добри намеси, но нищо особено, едно ужасно увисване в края на първото полувреме)

Петков - 5 (загуби много топки отзад и почти не се включваше напред)

Кирилов - 6 (относително стабилен, но с няколко глупави грешки)

Стоянов - 6 (незабележим, нищо особено)

Топузаков - 7 (единствения ни защитник, който се опитваше да играе навсякъде и който хвана няколко извеждащи подавания, най-добрият ни защитник в мача)

Георгиев - 5 (пак нищо не направи, ни от десно ни от уево...)

Лазаров - 6 (няколко добри неща направи, но нищо грандиозно)

Янков - 7 (открадна много топки, които после осра, признава му се добрата дефанзивна игра)

С. Петров - 9 (истински капитан, изключителен гол, изключително работоспособен в центъра, такива играчи ни трябваха там - с голямо сърце)

М. Петров - 7 (както винаги на добро ниво, без на да направи нещо изключително беше винаги заплаха за противника)

Бербатов - 5 (не може да се отрече, че търсеше топката и много се движеше, което е похвално, но когато пропуснеш такива положения, не можем нищо хубво да кажем)

 

Манчев - 6 (никакъв не се видя)

Боримиров - 6 (включи се нормално, без да направи нещо запомнящо се)

Гонзо - 7/8 (за минималното време, в което беше на терена, изработи едното от големите положения на Бербо и през цялото време тичаше, искаше топката и изобщо беше вторият след капитана с такова желание)

 

Като цяло Стоичков пак обърка цялостно тактиката, макар и по същия начин да можеше и да бием с 0:3, но факт е, че не стана... Шансовете ни леко се изпаряват, макар да остава надежда...дано Ицата се понаучи...

Link to comment
Share on other sites

абе що не си ......  .Трагвам за работа ,като се вЪрна ще ти обясня за какво става въПРОС.

 

 

Трябва ни добър чуждестранен треньор, който да даде манталитет на играчите. Така не става!

Link to comment
Share on other sites

Трябва ни добър чуждестранен треньор, който да даде манталитет на играчите. Така не става!

Ей това беше приказка!

А Нууки да не философства много много,защото става за смях.Просто по-тъпи разсъждения не са били писани отдавна! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Малии.. големи българи сте били, направо Прима Патриоти.Преди няколко месеца Бербатов вкарваше - нямаше по-голям от него.Направи два пропуска - гей,гомно и не знам си какъв.Айде идете вие, да не би по-добре да се справите?Даже и слаб национален отбор не заслужавате, ебати ревльовците....Че и те са хора, с кво сте повече от тях бе?Половината от вас сигурно още си стискат младежките пъпки, а сте седнали да ми разправяте кой какъв е бил.И кво като е пропуснал Бербатов и кво като сме свършили наравно?Края на света ли идва?Колко по-големи нации пропускат световни и европейски първенства,ама не, ние не можем така.На такава малка и бедна държавица като нашата и този национален отбор е много, на фона на отчайващото ниво на клубния ни футбол.Само дето това 4-то място на световното първенство дето повечето от вас едва ли са го и гледали, са ви внушили, че трябва всеки мач да бием, който хванем.За сведение този унгарски отбор победи миналата година Германия като гост с 0:2.

Националния ни отбор е на България, такъв какъвто е в момента, така, че или приемете факта или просто си затваряйте плювалниците.Ако ли не..идете да играете вие да ви видя как ще се осерете...

 

А .. и горе дето говорите за обективизъм...трънки.Ващо си е чиста фенщина, надали Стоичков би казал нещо подобно за футболистите си, най малкото, че неговият задник е заложен на техните резултати, не вашите.

 

Това е мнението, напълно съм съгласен с теб!!! На останалите мога да им кажа само, че с мнения от рода колко сме слаби, как Стойчков объркал тактиката и тем подобни, може да си ги споделяте само на кварталните мачлета и да ми се изявявате като някакви разбирачи!!! Националният отбор не се прави за 2 месеца. За да направи които и да е треньор добър отбор му трябват поне година-година и половина, справка Барса миналия сезон!!! Бербо бил слаб, ами и на Роналдиньо не му върви чат-пат, но никои не реве като вас, кой да пусне на негово място питам аз? Гонзо ме изненада приятно още в събота, но Стойчков си знае най-добре кой кога да пусне! Смените бяха добри, вкарва нападатели, за да не спираме да атакуваме!!! Какво повече може да се иска!?

А че Иванков е супер зле това мисля, че всички знаем, не че защитата е китка, но той е под всяка критика!

Link to comment
Share on other sites

Трябва ни добър чуждестранен треньор, който да даде манталитет на играчите. Така не става!

 

xaaxaxaxxa ще падна просто :lol: По голяма простотия не бях чувал. Що не си мълчите бе. Ицето има златна топка, признат е в цял свят, само го опреквате. Още нищо не сте видяли, два мача и айдееее трябва ни нов тренйор. Тва на какво прилича.:angry1 Само много знаете и приказките са ви големи :sick Спрете се малко, изкарахте, че човека не разбира от футбол. Според мен той най много заслужава да е на този пост. Просто му трябва малко време и ще видите, че всичко ще се оправи. То като имаш некадърни футболисти и най - добрия тренйор да имаш все тая. Все пак вижте колко пропуски имаха футболистите :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дано не се класираме за Световното 2006 щото там ще падаме много резил. Ние неможем да бием мишкари като Унгария пък какво оставало да ни се паднат отбори като Бразилия, Италия, Германия....

Link to comment
Share on other sites

xaaxaxaxxa ще падна просто :lol:  По голяма простотия не бях чувал. Що не си мълчите бе. Ицето има златна топка, признат е в цял свят,

признат е в цял свят като футболист, а не като тренъор! усещаш ли разликата? и да ще го критикуваме защото държа мартин петров 1-во зад ония манекен и после го пусна дясно крило :angry1 на кво прилича тва пича си играе от ляво и там си му е най-добре. все пак съм гледал мачове на волфсбург и знам за какво става въпрос :angry1 сстоичков е крайно време да си стегне футболистите щото само стилян и мартин играят както трябва :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...