Jump to content
BulForum.com

Ето защо не трябва да караме пияни!


Recommended Posts

Един приятел ми даде този линк докато търсил из форумите по темите за безопасност по пътищата.

 

До колкото разбирам руски, виновник за катастрофата е някъв пиян 17 годишен плкльо :angry1 при което живота на невинното момиче става кошмар.

 

Тъй като материалът е шокиращ, искам да предупредя лицата под 16 годишна възраст и хората със слаби нерви, да не отварят линка

 

http://www.sota.perm.ru/forum/index.php?showtopic=1964&hl

:cry

 

Edit: ето и нещо повече по въпроса:

 

http://www.helpjacqui.com/

http://www.texasdwi.org/jacqui.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

този твой приятел трябва да е много готин човек.нека да не забравяме коланите дори и да патуваме и на малко разстояние,защото не само нашият живот е в опасност а и на другите :(

Затова, братя и сестри, МОЛЯ Ви - НЕ ШОФИРАЙТЕ СЛЕД УПОТРЕБА НА АЛКОХОЛ И СЛАГАЙТЕ ВИНАГИ ПРЕДПАЗНИЯ КОЛАН

 

нека не позволяваме това да става

http://www.mediapool.bg/site/bulgaria/2005..._100305bg.shtml

Link to comment
Share on other sites

Не, че искам нещо да кажа, но какъв живот би могъл да бъде това? :cry Кое е по-добре да бъдеш обезобразен инвалид докрая на живота си или да останеш в спомените, на хората такъв какъвто си бил? :cry

Link to comment
Share on other sites

ti si mnogo nepriqten chovek,be! :angry: zakvo sq go dade tozi link,a?basi,maina...na vsichki ni e dostatuchno qsno kakvo moje da se poluchi pri tejka katastrofa ili nesto ot sorta,ne e nujno da ni pokazvash nagledno.ili pone da beshe predopredil,che snimkite sa ad,sega nqma da spq zaradi teb! :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не, че искам нещо да кажа, но какъв живот би могъл да бъде това? :cry Кое е по-добре да бъдеш обезобразен инвалид докрая на живота си или да останеш в спомените, на хората такъв какъвто си бил? :cry

 

Знам.. и аз съм си го мислил хиляди пъти.. но това е съдбата. Ако това не се беше случило... то нямаше да трогне толкова много хора до сега. Ето сега достигна и до нас.

 

Жалкото е че това се случва непрекъснато ... ежедневно и никой не си взима поука. А принципте са толкова елементарни.

 

1. Не карайте пияни

2. Сложете си колан

3. Не карайте пияни по дяволите :angry:

 

@LPFC - предупредих че са шокиращи. виж пак.

Link to comment
Share on other sites

ti si mnogo nepriqten chovek,be! :angry: zakvo sq go dade tozi link,a?basi,maina...na vsichki ni e dostatuchno qsno kakvo moje da se poluchi pri tejka katastrofa ili nesto ot sorta,ne e nujno da ni pokazvash nagledno.ili pone da beshe predopredil,che snimkite sa ad,sega nqma da spq zaradi teb! :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Spored men temata e mnogo dobra,vupreki 4e e tejka.NAGLEDNO 4ovek pridobiva mnogo po-golqma predstava.Edno e da ti go kajat,drugo da ti go pokajat.A puk ima6e i predoprejdenie!

Link to comment
Share on other sites

snimkite naistina sa otchaivashti

no ne mislq che kogato se napiq i trqbva da se kacha v nqkoq kola shte si spomnq tochno za tqh

vse pak vyprosa e principen, ne za drygo ami ako ubiesh nqkoi kakto si karash piqn posle shte trqbva da ponesesh cql jivot posledstviqta ot tazi edinstvena vecher

Link to comment
Share on other sites

Snimkite ne mogat da bydat komentirani,no iskam da kaja tova, koeto ne moga da si predstavq.Kak go e prejivqla, kak prodyljava da jivee i da se bori ,i da se opitva da pomaga i na drugi. :cry :cry :cry Dali tova e nakazanie ot Bog, dali e nqkakyv znak za tova nakyde sme trygnali.Tova moje da byda az, ti ,tvoi priqtel i mislq 4e vsi4ki go znaem....Don't know what to say :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Тръпки ме побиха докато ги гледах тия снимки.Много лошо се е получило ама ... пиенето на никой не прощава.

Link to comment
Share on other sites

ti si mnogo nepriqten chovek,be! :angry: zakvo sq go dade tozi link,a?basi,maina...na vsichki ni e dostatuchno qsno kakvo moje da se poluchi pri tejka katastrofa ili nesto ot sorta,ne e nujno da ni pokazvash nagledno.ili pone da beshe predopredil,che snimkite sa ad,sega nqma da spq zaradi teb! :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

сега как искам да кажа това което мисля щото такива като теб са много които парво отварят линка и после четат виж

Тъй като материалът е шокиращ, искам да предупредя лицата под 16 годишна възраст и хората със слаби нерви, да не отварят линка

smqtam 4e imashe link kam tova v druga tema v warez no nqma ni6to tova e dobre da moje se pove4e hora da se zamislqt kolko dobri 6ofiori sa i da mislqt kakvo pravqt nai ve4e s alkohola i dali e dobre da se ka4vash zalqn v kolata

Link to comment
Share on other sites

Е много гадно и поучително :blink: Никакво пиене преди шофиране защото сам усещал по себе си как ми се променят реакциите след запиване.2 пъти ми се е случвало да карам пил в първите ми шофьорски години ,но сега пия ли повече от 1 бира и забравям за колата, :cry макар че нищо не ти гарантира ,че няма някой пиян шофьор да помете теб :angry1 или просто някое пичлеме качило се на кола купена от тате и мама и решило ,че е хванало господ за шлифера,и може да кара с 150-200 км/ч в града :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Това ,наистина трябваше да помислиш малко повече преди да я пуснеш тази тема.Има ужасни неща на този свят има и по ужасни от това.Но недей по този начин да показваш , че не трябва да се кара пиян.Има и други начини,повярвай ми. Е дано поне някой си изкара поука.

Link to comment
Share on other sites

Това ,наистина трябваше да помислиш малко повече преди да я пуснеш тази тема.Има ужасни неща на този свят има и по ужасни от това.Но недей по този начин да показваш , че не трябва да се кара пиян.Има и други начини,повярвай ми. Е дано поне някой си изкара поука.

Според мен няма други начини

Link to comment
Share on other sites

Това съм го виждал, сетих се че съм го виждал и дори не отворих гадните снимки. Това като го бях видял, ми стана супер отвратително. Наистина е много поучително, въпроса е колко хора са си взели поука :cry

Link to comment
Share on other sites

Prosto nqmam dumi ! 6okiran sum napravo. Tova e super gadno no za jalost prodaljavat da se slu4vat takiva raboti. Mnogo se drazna kato vida nqkvi piqni, naka4orili se na nqkva kola i ne mislqt kakvo mogat da pri4inqt na drugite a i na sebe si. Tezi snimki naistina sa mnogo pou4itelni.

Link to comment
Share on other sites

ti si mnogo nepriqten chovek,be! :angry: zakvo sq go dade tozi link,a?basi,maina...na vsichki ni e dostatuchno qsno kakvo moje da se poluchi pri tejka katastrofa ili nesto ot sorta,ne e nujno da ni pokazvash nagledno.ili pone da beshe predopredil,che snimkite sa ad,sega nqma da spq zaradi teb! :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Явно не ни е достатъчно ясно след като се случва!!!! :angry:

Аз бих предложил такива снимки да има по билбордовете из цялата страна, за да видят онея с BMW-тата и Мерцедесите, че не са безсмъртни и неуязвими след като са се качили в кола за 40-50хил. лв.!

И какво става в крайна сметка? Рухна ми теорията, че човек държи съдбата в ръцете си! Какъв избор е имало това момиче? Баси! :( Тоя дето я е блъснал, ако е уцелял, заслужава доживотна присъда, но да му кажат, че е осъден на смърт - така всеки ден ще умира, чакайки да изпълнят присъдата!

Link to comment
Share on other sites

Еми то не само като си пиян можеш да катастрофираш доволно... Дето се вика да чукнем на дърво. Но тези снимки не са нищо, ако изкараме линкове с трупове от катастрофи? И то не с пияни чофеори. Само берекет и здраве да е, да не ни се случва на нас и на наши познати... :inqn

 

 

Тоя дето я е блъснал, ако е уцелял,  заслужава доживотна присъда, но да му кажат, че е осъден на смърт - така всеки ден ще умира, чакайки да изпълнят присъдата!

 

А ти в тъмното в града ако блъснеш някой фиркан като г'з в някоя тъмна уличка в които е осеян половината ни град? Карайки си вечерта колата ти изкочи (падне) някой пиян/друсан/или там каквито утрепки се размотават по улиците?

Link to comment
Share on other sites

Явно не ни е достатъчно ясно след като се случва!!!! :angry:

Аз бих предложил такива снимки да има по билбордовете из цялата страна, за да видят онея с BMW-тата и Мерцедесите, че не са безсмъртни и неуязвими след като са се качили в кола за 40-50хил. лв.!

И какво става в крайна сметка? Рухна ми теорията, че човек държи съдбата в ръцете си! Какъв избор е имало това момиче? Баси! :( Тоя дето я е блъснал, ако е уцелял,  заслужава доживотна присъда, но да му кажат, че е осъден на смърт - така всеки ден ще умира, чакайки да изпълнят присъдата!

малко му е това....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...