Jump to content
BulForum.com

Sillent hill.


t_tunchev

Recommended Posts

....

аз не мога да разбера какво толкова те дразни като игрите ги пускат и за пц. или май знам "не е важно на мене да ми е добре, важно е на вуте да му е зле" като те кефят конзоли играй си ги на конзоли не виждам защо се заяждаш и спориш с всеки, че видиш ли колко е яко да ги играеш на конзола къв съм гъзар да имам playstation 2....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
аз не мога да разбера какво толкова те дразни като игрите ги пускат и за пц. или май знам "не е важно на мене да ми е добре, важно е на вуте да му е зле" като те кефят конзоли играй си ги на конзоли не виждам защо се заяждаш и спориш с всеки, че видиш ли колко е яко да ги играеш на конзола къв съм гъзар да имам playstation 2....

Неизживяно детство мен ако питаш ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз почнах супер много да се дразня.Кво искаш на нас да ни е зле,а ти да ни се хвалиш че играеш няква игра за плейстейшън,а ние не можем да я играем,защото я няма за ПЦ??!?!?!Кво само спамиш темите. :angry1 Играй си плейстейшъна и тва е. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

ха не е там проблема.проблема е че като се пуска за пц играта тряя да стане достъпна за пц геймърите,тоест променя се концепцията й.все пак това е японска фирма а в япония почти не се играят компютри.мен ме боли от това че самата игра става по слаба.последната беше абсолутно разочарование.същото важи и за pes5.и не само аз се дразня от тва.това са само две от любимите ми игри които се комерсиализираха можеше и да е по лошо.как би се чувствал ако любимата ти серия на любимата ти платформа изведнъж стане достояние на хора които се впечатляват от nfs,doom,fifa и тем подобни?

нормално е да не е приятно.konami все повече ме разочароват.все пак засега най добрата им серия metal gear остава горе долу неосквернена ама hideo kojima се прай нещо и намеква че "можело да върви и на xbox 360" :devil

capcom са съвсем друга работа.те запазиха ексклузивността на огромната им цифра хитове за което съм им безкрайно благодарен

Link to comment
Share on other sites

линк за silent hill първата част за playstation 1.който има ps1 и не е играл silent hill да сваля.най добрия хорър за времето си е както и с наай болна история от всичките 4.

още преди серията да се комерсиализира ...еех какви времена :love

жалко че има "фенове" дето знаят за играта откакто излезе sh 2...

да изиграеш единицата с емулатор пък е още по-голяма мизерия от колкото въобще да не я играеш

Link to comment
Share on other sites

haide niakoi koito e igral "silent hill 2" ,da mi pomogne!(a vijdam 4e dosta fenove ima na tazi igra!)-zna4i....,o6te sum v na4aloto i taman minah prez avariinia izhod ot ednata sgrada v drugata.posle bruknah v kenefa i izvadih portmoneto s nekakva belejka.isno mi stava 4e tova e nekakuv kod za kasata v drugata staia,no neka nekoi da mi kaje kak da go izpolzvam!!!-igrata e igraia na bulgarski ezik i na belejkata pi6e samo " >> << >>" !!! sled kato se porovih v saita za "silent hill 2" vidiah 4e na belejkata triabva da pi6e: "vv7>>6<<3>>x6"!!! ami neka nekoi da mi kaje kak da otvoria kasata,kudeto pro4etoh 4e imalo dosta patroni. :confused

Link to comment
Share on other sites

haide niakoi koito e igral "silent hill 2" ,da mi pomogne!(a vijdam 4e dosta fenove ima na tazi igra!)-zna4i....,o6te sum v na4aloto i taman minah prez avariinia izhod ot ednata sgrada v drugata.posle bruknah v kenefa i izvadih portmoneto s nekakva belejka.isno mi stava 4e tova e nekakuv kod za kasata v drugata staia,no neka nekoi da mi kaje kak da go izpolzvam!!!-igrata e igraia na bulgarski ezik i na belejkata pi6e samo " >> << >>" !!! sled kato se porovih v saita za "silent hill 2" vidiah 4e na belejkata triabva da pi6e: "vv7>>6<<3>>x6"!!! ami neka nekoi da mi kaje kak da otvoria kasata,kudeto pro4etoh 4e imalo dosta patroni. :confused

 

Ами то си пише как трябва да я отвориш.Според това,което пише на първата бележка,трябва да завъртиш копчето на касата два пъти надясно,два пъти наляво и пак два пъти надясно.Ако не стане,значи преводът не е точен и тогава следваш инструкциите от втората бележка,по същата логика и ще стане.Успех :D

Link to comment
Share on other sites

haide niakoi koito e igral "silent hill 2" ,da mi pomogne!(a vijdam 4e dosta fenove ima na tazi igra!)-zna4i....,o6te sum v na4aloto i taman minah prez avariinia izhod ot ednata sgrada v drugata.posle bruknah v kenefa i izvadih portmoneto s nekakva belejka.isno mi stava 4e tova e nekakuv kod za kasata v drugata staia,no neka nekoi da mi kaje kak da go izpolzvam!!!-igrata e igraia na bulgarski ezik i na belejkata pi6e samo " >> << >>" !!! sled kato se porovih v saita za "silent hill 2" vidiah 4e na belejkata triabva da pi6e: "vv7>>6<<3>>x6"!!! ami neka nekoi da mi kaje kak da otvoria kasata,kudeto pro4etoh 4e imalo dosta patroni. :confused

ако не успееш не се притеснявай...в сейфа няма нищо важно което до ти трябва, за да продължиш в играта...

 

аз така и не го отворих... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

blagodaria i na dvama vi za suveta! :punk vupreki vsi4ko ne uspiah da otvoria kasata,za koeto malko me e iad-no 6te produljavam po natatuk bez "6ibanite" patroni,6toto mi umruzna da spiram igrata zaradi tova! vijdam 4e igrata dava dostatu4no patroni i drugi ne6ta,taka 4e ,mislia 4e niama da e problem ako produlja bez da otvariam kasata! -prosto sum si malko maniak i obi4am da subiram maximum ot ne6tata koito puska igrata :pirate - o6te 1 put ,mersi na dvamata,koito mi pisaha! :punk :punk :punk

 

 

 

 

 

 

p.s. "SILENT HILL" mi e lubimata igra!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

сайта е на 2 дена и е малко бъгав.На мен не ми се зареди първия път.

Ето ви тиизър филмчето ,рипнато от сайта:

 

http://koyaaniskaffee.abcde.biz/diverses/shmovie_teaser.mpg

 

:)

 

и ето ви цяла галерия с снимки от филма,да точите лиги:

http://www.sonypictures.com/movies/silenth...wnload_art.html

Link to comment
Share on other sites

zdr. az si kupih originalno kopie na SH4, ama ponqkoga kogato q startiram ne mi vijda diska v dvd-to, i mi vika da go sloja...ama toi e vutre!!! nqkoi da e imal sushtiq problem i da go e opravil?

Едно много глупаво предложение : сложи си no cd crack :lol: :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

А, така и така сте bump-нали темата, аз се канех да го направя, ама ме беше срам.

 

Имам Silent Hill 1 за PS1 и сега гледам, че на com.tw има останалите части за PC. Но просто нямам достатъчно място на харда за всичките останали 3 части и затова исках някой, който е играл всички 4 да ми препоръча 2, 3 или 4 като най-добро.

Link to comment
Share on other sites

Ами която и да играеш няма да съжаляваш.Всички са добри.Може да играеш 3ката понеже ся излиза филм по нея, или 2ката понеже има БГ пак.4 ката също е много яка.Ако имаш някоя по нова видео карта от GF MX4 ще ти вървят 3ката и 4ката ако не двойката.На мен ми хареса най много тройката, защото беше найдълга според мен и имаше най много кървища и ужасии.

 

Scarred аз имах предвид за историята-за това което става в самата игра, а от твоя линк не го намирам.

Link to comment
Share on other sites

Мерси. Скоро ще сменям видеото на GF5500, така че всичко ще е наред. Най-вероятно ще пробвам SH3, щом казваш, че е по-дълга, а всички са добри.

Link to comment
Share on other sites

Зна4и тва беше в една гора, ако не се лъжа имаше някъде едно странно дърво или храст беше дето се спираш на него да го разгледаш, и там даваш use на лопатата. Мисля че беше по пътя за езерото ;)

 

и аз запецнах на същото място но не мога да го намеря каде е това дърво :( :( .Някой знае ли каде по точно е това.(Става въпрос за silent hill 4)

Link to comment
Share on other sites

и аз запецнах на същото място но не мога да го намеря каде е това дърво :( :( .Някой знае ли каде по точно е това.(Става въпрос за silent hill 4)

 

Писано е за това място вече,вижте първата страница!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 9 months later...

Аве хора . Сега се зарибих с тази игра . 2-ра част играя и запецнах още в началото . Влезнах в един хотел и не мога да излезна , а и не мога да нарпавя нищо . Едно теде ми ритна ключа на третия етаж и това е . Нема ключ , а на втория има един часовник който не мога да го помръдна (зад него има процеп в стената за да заобиколя) . Та дайте съвет какв ода правя .

 

Edit:Намерих ключа и отворих часовника , но не знам колко часа трябва да го направя за се примести ...

Помагайте ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...