Jump to content
BulForum.com

Sillent hill.


t_tunchev

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Играта е страхотна музиката и звуците са на наистина добро ниво а това е най важно за този сорт игри все пак вдъхват страх точно звуците а не графиката в момента съм на 3-то ниво от silent hill 3 а първите две части съм ги превъртял . След това идва ред на silent hill the room

Link to comment
Share on other sites

Да така е не го оспорвам просто си мисля че звука е по важен за този род игри и за това наблегнах на него .Лошото е ,че загадките хич ги няма поне досега някак си са много плоски и се свеждат до това да намериш даден предмет и да го използваш нищо повече но освен това нямам никакви други забележки

Link to comment
Share on other sites

Това е една от най яките игри които съм играл, голям фен съм на поредицата. Само Silent Hill2 не съм изиграл до край.

Мисля че и графиката играе много важна роля за цялостния вид на играта. Тези тъмни и мрачни тонове и нюанси деистват кофти на психиката :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

na 2 nivo na edin pi4 mu davam da izpie edno mliako i posle toi mi dava edna lopatka,ama neznam za kakvo slugi.

Зна4и тва беше в една гора, ако не се лъжа имаше някъде едно странно дърво или храст беше дето се спираш на него да го разгледаш, и там даваш use на лопатата. Мисля че беше по пътя за езерото ;)

Link to comment
Share on other sites

Зна4и тва беше в една гора, ако не се лъжа имаше някъде едно странно дърво или храст беше дето се спираш на него да го разгледаш, и там даваш use  на лопатата. Мисля че беше по пътя за езерото ;)

Mersi mnogo!!!Minah i vtoroto nivo.

Link to comment
Share on other sites

фен съм на поредицата,превъртял съм всички,silent hill първата част я играх още преди 6 години за playstation 1 ,тва е най добрата horror игра.

Link to comment
Share on other sites

Най-доброто качество на тази поредица е атмосферата. Тежка, мрачна, с усещане забезнадеждност, самота, страх...И определено за това най-голяма заслуга имат звуковите ефекти и психопатската музика! Като добавим и чудовищата, невиждани и в най-извратените филми на ужасите...няма какво да говоря повече...Silent Hill e култ!

Link to comment
Share on other sites

Нещо се бъркате!!!!

Silent Hill не е игра! Това е учебник за правене на игри!

За мое огромно съжаление мога да играя само Сайлънт Хил 2, защото машината ми е слабичка за другите, но ми беше напълно достатъчно да осъзная коя е играта на игрите! Честно ви казвам никога не съм предполагал, че някоя игра може да ми повлияе така! Въпреки, че последно играх преди 1/2 година - още ми държи влага!

 

PSYCHOSIS, прав си точно тези чувства породи и в мен играта! Но породи и още нещо - някакъв странен тип параноя: имам чувството, че след като играя на играта и нещо лошо се случва около мен :) Направо изперках покрай тая игра :tongue :wacko:

На мен любимите ми моменти от Silent Hill 2 са първите бараки, болницата и хотела!!! Просто настръхвам като се сетя :) Искам пак да я играя ама тая пуста параноя не ми дава!

 

/edit:

If you really want to see Mary,

you should just die.

But you might be heading to

a different place than Mary, James.

Link to comment
Share on other sites

Чували ли сте нещо за 5-та част? Аз бях видял някъде че ще излиза през 2006-та за Play Station 3.

 

да точно така ще излезе и за X-box 2 за сега не се знае дали ще има PC версия остава само да се надяваме

 

едит : между другото ще има и филм http://www.imdb.com/title/tt0384537/

 

ако успеят да пренесът атмосферата от играта на кино лента си мисля че по вестниците ще пишат за хора получили инфаркт в кино салоните по целия свят :D само да не направят някоя боза че тогава ...

Link to comment
Share on other sites

да точно така ще излезе и за X-box 2 за сега не се знае дали ще има PC версия  остава само да се надяваме

 

едит : между другото ще има и филм http://www.imdb.com/title/tt0384537/

 

ако успеят да пренесът атмосферата от играта на кино лента си мисля че по вестниците ще пишат за хора получили инфаркт в кино салоните по целия свят  :D    само да не направят някоя боза че тогава ...

Dori i polovinata ot atmosferata.

Link to comment
Share on other sites

dokolkoto znam shte pravqt filma po tretata chast na Silent Hill...

i za moe golqmo sajalenie nai-veroqtno shte napravqt nqkoq boza v stil Resident Evil...

bez loshi chuvstva kam tozi film no prosto ne e nishto zapomnqshto se...

jalko che ne sa izbrali da presazdadat vtoikata...kato istoriq tq e nai-dobra za men...

we'll see....when it's done....

 

Edit:inache nai-golqmata mi tragediq e che kartata mi Xabre 400 poddarja samo napolovina DirectX 8...tai che poveche ot Silent Hill 1,2 ne moga i da sanuvam :cry :cry :cry ...oshte pomnq kakav zor beshe da podkaram edinicata na kompa...s nqkakav skapan emulator..parvo nqmashe zvuk,posle kartina...ihhh spomeni...obicha tazi poredica... :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Превъртал съм ги и 4-те части. Втората е жива трагедия - останалите три части къртят мивки :punk Като логически задачи обаче единствено първата част е на ниво. Като цяло - култова поредица, която засега успява да изкопчи все нови и нови неща и да бъде интересна, а не като някои други поредици /soul reaver например/ да става все по-голяма боза и да почива на стари успехи.

Link to comment
Share on other sites

Превъртал съм ги и 4-те части. Втората е жива трагедия - останалите три части къртят мивки  :punk Като логически задачи обаче единствено първата част е на ниво. Като цяло - култова поредица, която засега успява да изкопчи все нови и нови неща и да бъде интересна, а не като някои други поредици /soul reaver например/ да става все по-голяма боза и да почива на стари успехи.

 

za vtorata chast ne sam mnogo saglasen...pone za men tq e s sujet davasht mnogo svoboda na vaobrajenieto...kakva e Maria,otkade e doshla i drugi ot sorta...e ima i ne malka doza romantika za takiva kato men.... :love

kakto i da e moe si mnenie...

Link to comment
Share on other sites

Как можеш да се наречеш фен на Silent Hill и да кажеш че втората част е най-слабата.Това е един от най-добрите ако не и най добрия SH.Историята е невероятна атмосферата е смразяваща.Тръпки ме побиват само като се сетя.Тъмен коридор...звуците те карат да се оглеждаш.Подсъзнанието започва да ти прави номера и надвива рационалното мислене.Ужасяващите твари които изпълзяват бавно от тъмнината и в края на коридора...е не очаквах да видя малко момиче .Точно това прави SH нещо повече от игра- неповторимия сюжет.Дори след като си завършил играта в главата ти изплуват много въпроси.Много съжалявам,че не съм играл първия SH,но чета само хубави работи за него.SH 3 също беше смразяващ.SH4 беше с невероятна история и въпреки многото негативни мнения за него играта според мен е достойна част от поредицата.Ако направят филма като играта(изключително Врудно и малко вероятно)това ще е най-добрия филм на ужасите,но имам лошо предчуствие и предполагам ще е поредната комерсиална боза.И както казаха вече други Silent Hill не е игра..това е култ

Link to comment
Share on other sites

поклон пред хората от конами,създали 3те ми най любими игри-сериите метал гиър,сайлънт хил и про еволюшън.жалко че в Бг има малко фенове на метал гиър,аз съм играл само първите 2 от 3те игри от поредицата и за мен тва са вечни класики.особено metal gear solid 1-вата част.избрана е за играта с най добър сюжет за всички времена и най рекордни продажби в САЩ и Япония

Link to comment
Share on other sites

поклон пред хората от конами,създали 3те ми най любими игри-сериите метал гиър,сайлънт хил и про еволюшън.жалко че в Бг има малко фенове на метал гиър,аз съм играл само първите 2 от 3те игри от поредицата и за мен тва са вечни класики.особено metal gear solid 1-вата част.избрана е за играта с най добър сюжет за всички времена и най рекордни продажби в САЩ и Япония

 

offtopic:metal gear 2 също беше доста слаба игра сравнена с първата част. Дано третата част успее да замаже положението. Иначе навремето като имах конзола за мен четирите най-добри игри бяха final fantasy 7, metal gear, tomb rider 2 и silent hill.

Link to comment
Share on other sites

offtopic:

слаба като сюжет.но с много новости в геймплей-а.подобрен изкуствен интелект,възможност за стелба от първо лице.гадното е че частта с Райден е по дълга от тази с Солид Снейк

3-тия метъл гиър е доста различен и май главен герой е "The Big Boss" от който са клонирани Солид и Ликуид.и се развива в джунглата

Link to comment
Share on other sites

Есно въпросче към хората които са играли Silent hill the room , та значи въпроса ми е в silent hill 3 имаше опция да си направя управлението 3d което ще рече че можеше да се оглеждам с мишката (дано сте ме разбрали какво искам да кажа ) е да но такава опция в Silent hill the room не можах да намеря и е доста досадно когато искам да завия на ляво или на дясно не мога просто да насоча мишката на там и да дам напред а трябва да използвам бутоните за движение доста е досадно .Единствено във стаята мога да го правя но не ми е достатъчно та въпроса е найстина ли няма такава опция и ако има кажете ми къде е защото е доста изнервящо така а искам да я изиграя .

ПП Silent hill 3 беше много добра не може да се сравни с втората част но все пак ми хареса

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...