Jump to content
BulForum.com

Sillent hill.


t_tunchev

Recommended Posts

Радвам се че тази игра още зарибява хора :D сега трябва да ти кажа че съм я играл много отдавна и не помня точния час но имам някакви спомени че на една стена трябва да си видял три имена например : Henri Maria Scot и имената не помня точно но идеята е че Henri=Hours Maria = minutes Scot = seconds и чрез тези имена се решаваше загадката показваше ти май някакви числа и съответно нагласяш стрелките дано да съм ти помогнал почти 100 % сигурен съм че така ставаше освен ако не се бъркам с някоя друга част на тихия хълм :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Не това са имената . Значи всяко име е цифра .

Сега се мъча само с числа около 8 ... "H" е осмата буква и мисля , че това е отговора .

Henry - Hour - Е = 5

Mildred - Minit - I = 9

Scott - second

да ама не може да се мръдне стрелката за секундите . Само за Минутите и часовете .

Но имапе тетрадка в стаята при телевозора и в нея пишешпе само за Henry и Scott . Mildred не се споменаваше . Това е странното .

Link to comment
Share on other sites

Мисля че не е така решаваше се според това което се вижда на стената можеш ли да направиш скрееншот за да си поприпомня малко

 

Или поне се опитай да обясниш какво виждаш около имената нищо ли няма ?

Link to comment
Share on other sites

Ами сега ще ти дам скреен шот . :)

Аа бъгна ми се пеинта . :(

А да ви питам Свалих си едно exe за Silent Hill 2 с което може играта да стане на български език . Каде да го сложа ? От Дата го свалих ... :)

 

 

ScreenShot

http://www.speedyshare.com/111978166.html

http://www1.speedyshare.com/data/111978166...49837558/ad.jpg

Сега трябва да се сетиш :)

Link to comment
Share on other sites

Аве хора никога не съм си играл със сейф и не знам как да сложа комбинацията .

А тя е

03>>04<<05>>10 .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

На края на месеца излиза Silent Hill:Homecoming.Та това 5та или шеста част се пада, защото доколкото си спомням имаше и silent hill:origins която така и не излезе за ПС.

Ето и трейлър http://www.youtube.com/watch?v=wgqWo9I-bb8

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Добре минах пералнята и онова със календара със датите където, и после прочетох в тоя твоя линк, че стая 500 трябва, да е отворена щом си направил кода със датите ама на мен неми е отключена.

И просто обиколих мотела няколко пъти, и нищо ама като направих тва със датите ми се отвори нещо отдоло супер бързо и нищо нямаше наоколо.

И общо взето пак запецнах :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Абе в тоя линк пише, че като направиш кода със датите, и се отваря едно малко нещо отдоло, и вече стая 500 е отворена, и можеш да влезеш.

Отивам до стаята и, е заключена :angry1 никаде няма нищо бъг, ли е къкво е ??????

Моля ви помогнете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...