Jump to content
BulForum.com

Sillent hill.


t_tunchev

Recommended Posts

В Silent hill 4 няма такава опция, просто трябва да свикнеш с управленито, в началото наистина е малко кофти.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

eto ot tuk moje da probvate BG pack za Silent Hill 2...

tova mi doide kato grum ot qsno nebe...no prosto nqmam dumi...prekrasno e che nqkoi e prevel tazi velika igra...

utochnqvam che ne sam go probval oshte i neznam dali ima nqkakvi problemi...ostavqm tova na vas...sega nqmam vreme da igraq....

nqkoi den v edno po-dobro budeshte...

koito probva molq da napishe komentar da zadovoli lubopiststvoto mi... :punk

Link to comment
Share on other sites

Spored men ne e prevedena 6toto faila e samo 600kb.

e che ti kakvo iskash..?

to tova e samo tekst...

e nikoi li ne q probva de...?

sq nqmam vreme i mqsto da q kachvam...tamun pochvam SH3... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ти къде го намери този БГ pack???

mi ot saita na edni pichove(ne im pomnq imeto)...

te sa se zaeli da prevejdat igri na BG...preveli sa Syberia 2,Post Mortem........

imat dql i v prevoda na GTA3 Vice City...

temata za tqh e nqkade v saita na PC Mania...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A някой може ли да каже как мога да си пусна Silent Hill 1? Какво трябва да сваля?  :confused

nemeri si emulator za PS1 nastroi go i igrai...

az doskoro si pazeh moq nastroen i t.n. no za sujalenie neshto mi shtukna i go iztrih...

uspeh...budi uporit i nqma da sujelqvash...igrata e velika... :punk

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е графиката да изглежда така:

SH1.JPG

А, какви са най-подходящите настройки на емулатора?

Аз съм с ePSXe 1.5.2.!

Link to comment
Share on other sites

mmm ne e normalno...no i pri men sum go nabludaval...

izberi drug driver za video ot nastroikite...trqbva da stane...mini gi vsichki i vij s koi grafikata e nai-dobre...

ako ne stane prati mi go az da probvam...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че сега е по-добре:

SHill.JPG

Хем се бях зарекъл: "Никога вече Silent Hill!!!" и пак се зарибих! :(

Играта е гати :ghost

Някой друг играл ли е единицата? Да споделяме впечатления! Аз в момента съм в училището и намерих златния медал, но сребърния не знам каде е, а обиколих всичко! Нищо, ще го намеря утре! Това, което ми направи впечатление е:

1) Детския плач в тоалетната на 1-вия етаж!

2) Кучешкото скимтене

3) Призръка на бебето на края на първия етаж

4) Котката

:)

А да попитам - няма ли някакъв начин да се запаметяват надписите, както е в СХ2, че така трудно се помнят, а ме мързи всеки път като намеря нещо да го пиша на лист!?

Link to comment
Share on other sites

e tova veche e maksimuma koito moje da se postigne s grafikata...

inache za uchilishteto...uff tova e ot nai-trudnite niva v igrata...igrata q vrutnah predi godina i pomnq che purviq put kogato zacepih beshe tochno v uchilishteto...

ima edno piano-mamichata mu golqm zor e...za zapametqvane ako tam pri Inventory-to nqma opciq Memos ili neshto takova nachin nqma kak da se zapazqt....ne pomnq veche...

uspeh s pianoto...

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля - вече съм в болницата! Ако е на половина толкова ужасяваща както в 2-йката - не знам какви нерви ще имам да играя!!!

Само има някои неща дето не мога да оправя: 1) Няма говор т.е. като говоря с някой излизат само субтитрите, а с други драйвери има говор, но не е хубава графиката. И 2) Текста е много размазан (на квадратчета) и пак с други драйвери е по-добър, но с по кофти графика на останалото! Как може да се оравят тези работи?

Link to comment
Share on other sites

Баси аз съм превъртял 2ката а 3 и 4ката съм стигал до някъде и съм ги изтривал защото не съм могъл да ги мина.Обаче много яка игра много изродщина.Като ми се освободи място на харда почвам пак тройката обаче трябва да помагате.

Link to comment
Share on other sites

sandman,казвай веднага откъде мога да си изтегля този емулатор и играта за PS. :D .Не мислех че има начин да изиграя единицата.Тая поредица е ВЕЛИКА ей.

Link to comment
Share on other sites

:D

Ами емулатора се казва epsxe. Можеш да го потърсиш в ДЦ++ или в дата.бг! Пробвай с този! Сваляш го, сваляш си и играта от тук, примерно, правиш настройките на видео картата и играеш! :) Приятна игра!

Link to comment
Share on other sites

А знаете ли че има програмка с която правиш да ти върви Silent hill 3 и 4 ако картата ти е по стара.MX например.

Link to comment
Share on other sites

мен честно казано ме е шубе да я почвам. когато преди години играх resident evil и sanitarium не можех да спя. първо защото мислех как да реша загадките пък и защото ми промиваха тотално мозъка с ужасите. но сигурно ще я започна през ваканцията.

според вас коя игра е по-добра alone in the dark или silent hill?

Link to comment
Share on other sites

А знаете ли че има програмка с която правиш да ти върви Silent hill 3 и 4 ако картата ти е по стара.MX например.

3D Analyzer...pusni edin search v Google da vidish kakvi nastoiki da napravish...samata programa q ima v datata...

Silent Hill 3 trugva s neq,no vurvi ujasno i grafikata e plachevna...chetvorkata puk izobshto ne trugva...

po dobre si zemi nqkoq karta s DirectX 8 support...:)

 

inache Silent Hill seriqta e kade po-dobra ot Resident Evil i Alone in The Dark...po vsichki pokazateli... :punk

Link to comment
Share on other sites

следващата година излиза филма:

 

http://imdb.com/title/tt0384537/

 

Превъртях всички части на тази страхотна поредица.

Всеки път се опитвам да зарибявам и другите хора да я видят.Преди около година стартирах топик със същото име на този същия форум.

 

Мисля че може да ме наречете маняк! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...