Jump to content
BulForum.com

Sillent hill.


t_tunchev

Recommended Posts

Мисля че може да ме наречете маняк! :bgrin:

 

znachi stavame dvama :punk ...samo da mi minat izpitite i shte mina 2-kata(tozi put na BG obache,na Eng sum q minaval)...i pochvam chetvorkata(dulgo vreme ne mojeh da q podkaram zaradi videoto)...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
мен честно казано ме е шубе да я почвам. когато преди години играх resident evil и sanitarium не можех да спя. първо защото мислех как да реша загадките пък и защото ми промиваха тотално мозъка с ужасите. но сигурно ще я започна през ваканцията.

според вас коя игра е по-добра alone in the dark или silent hill?

Sillent hill,spored men e po-dobra ot Alone in the dark.

Мисля че може да ме наречете маняк! :bgrin:

Stavame trima. :lol:

Dano filma da ne e boza,6toto nali znaete za filmite po igri i komiksi kolko sa spolu4livi.

Link to comment
Share on other sites

Ставаме четирима.Тая игра е невероятна.Има ли някои който да е превъртал двойката по всичките 5 начина?Любопитен съм.Аз съм я превъртал само веднъж.

Link to comment
Share on other sites

az pone ne...otvarql sum samo dva...no drugite gi vidqh kato gi pusnah ot failovate ne igrata...prosto ne izdurjah na izkushenieto da gi vidq...onzi s kucheto e osobenno qk..

 

az za filma...chuh che shte e po tretata chast,koeto me ostavq sus sumneniqta che shte go napravqt neshto podobno na Resident Evil...demek mnogo boi,malko misul...

drugo steshe da e,ako go bqha napravili po dvoikata,koqto za men si ostava s nai-dobrata istoriq...no shte vidim,kato go napravqt...

Link to comment
Share on other sites

Аз! :)

Но не са 5 а 3! Другите 2 са бонус ако я превъртиш по 3-те начина, но аз не съм стигал до тях. Общо взето са 2 хубави и един гаден! - 1.Тръгваш си с момиченцето. 2.Тръгваш си с Мария 3. Самоубиваш се :)

Link to comment
Share on other sites

Хм silent hill 2 е играта която остава много нерешени въпроси и загадки.Според вас коя е Мария??Истинска ли е или само фрагмент от въображението на james.Ами малкото момиченце??За него silent hill не е нищо повече от обикновен град.То не вижда ужасите,който другите виждат.Дали защото е с чиста душа или е просто поредното привидение създадено от silent hill??

Link to comment
Share on other sites

По мое мнение Silent HiLL 1 е най-добрата от сериите,понеже е най страшна и има много добра история и атмосфера(а да не говорим за музиката)

Link to comment
Share on other sites

Че 2 има не по-малко як сюжет! Аз първо играх 2 и сега, когато имам време, играя 1. Моето мнение поне до момента е, че 2 е мааалко по-добра - 1.Графика 2.Гадове 3.Параноята и тягосното чувство което те съпътства през цялото време!

Пак казвам, че и 1 ми харесва, но историята на 2 е по-загадъчна и мистериозна. И постоянно се случват от странни по-странни неща.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Хайде някой който е играл тройката ми каже как се минава едно нещо.Ами трябва да събирам таро карти и да ги нареждам на една врата за да се отвори.За сега имам само 5карти а май са 10.Някой да каже как се минава че още малко и ще изтрия играта ако ми писне.

Link to comment
Share on other sites

Хайде някой който е играл тройката ми каже как се минава едно нещо.Ами трябва да събирам таро карти и да ги нареждам на една врата за да се отвори.За сега имам само 5карти а май са 10.Някой да каже как се минава че още малко и ще изтрия играта ако ми писне.

Tarot Card Puzzle

====================

 

Difficulty: Easy

Solution: Just place the cards in the places corresponding to the ones in the

notebook.

 

Upper left - Fool

Upper right - moon

Center - Eye of the Night

Bottom left - Hanged Man

Bottom Right - High Priestess

 

 

Difficulty: Normal

Solution: Use the verses to figure this out.

 

Upper left - Eye of the Night

Left center - High Priestess

Upper right - Moon

 

 

Right center - Fool

Bottom center - Hanged Man

 

Difficulty: Hard

Solution: The Roman numerals give away the pattern.

 

Upper left - High Priestess

Top center - Eye of the Night

Center - Fool

Right center - Moon

Bottom left - Hanged Man

Link to comment
Share on other sites

Мерси Yorikkk.Превъртях я.После ми даде бонус играта.Ами тя с какво се различава.Само с нови оръжия ли.Аз си мислех че ще е като 2 ката с нови нива.То аз ако трябва да я превъртам цялата отначало само за да си пусна новите оръжия няма смисъл.КАжете има ли нещо ново или да я трия.Аз тройката я врътнах за 3 дни.

Link to comment
Share on other sites

Мерси Yorikkk.Превъртях я.После ми даде бонус играта.Ами тя с какво се различава.Само с нови оръжия ли.Аз си мислех че ще е като 2 ката с нови нива.То аз ако трябва да я превъртам цялата отначало само за да си пусна новите оръжия няма смисъл.КАжете има ли нещо ново или да я трия.Аз тройката я врътнах за 3 дни.

доколкото помня се отваряха нови оръжия и в най-добрия случай отваряш нов край...

за мен не си струва да я врътваш пак, освен, ако не ти се гледат другите endings... :)

Link to comment
Share on other sites

Така си и мислех.Направо свалям 4 ката.Дано този път успея я врътна.Апък аз от датата намерих silent hill PCVersion.Още незнам дали работи.Като я сваля ще ви кажа.

Link to comment
Share on other sites

Така си и мислех.Направо свалям 4 ката.Дано този път успея я врътна.Апък аз от датата намерих silent hill PCVersion.Още незнам дали работи.Като я сваля ще ви кажа.

бах маа му...незнаех, че са портнали играта за ПС.. :blink:

врътвал съм я на Плейстейшън 1, но това не пречи да я пробвам пак де... :devil

Danio, ти откъде я сваляш ..?

аз я намерих само на торент, ма няма сийд мамицата му... :cry

 

Едит: намерих линка...

Link to comment
Share on other sites

бах маа му...незнаех, че са портнали играта за ПС.. :blink:

врътвал съм я на Плейстейшън 1, но това не пречи да я пробвам пак де... :devil

Danio, ти откъде я сваляш ..?

аз я намерих само на торент, ма няма сийд мамицата му... :cry

 

Едит: намерих линка...

Ами аз я свалих от датата но беше бъгната и си оправях PC то три часа после.Ако я свалиш кажи дали работи.

Link to comment
Share on other sites

Тва за единицата или за четворката говоритте???

за единицата...

иначе danio, при мен си работи...без да обозва нищо... :D

Link to comment
Share on other sites

за единицата...

иначе danio, при мен си работи...без да обозва нищо... :D

Откъде я дръпна.После аре да я дръпна от теб в DC++.Как ти е ника.Аз на 4 ката стигнах до онова място където се копае с лопатата.Мда копая взимам ключа и като искам да се върна не става.Какво да правя.

Link to comment
Share on other sites

Откъде я дръпна.После аре да я дръпна от теб в DC++.Как ти е ника.Аз на 4 ката стигнах до онова място където се копае с лопатата.Мда копая взимам ключа и като искам да се върна не става.Какво да правя.

за 4-ката...

първо се върни в апартамента и остави ключа там...

после като стигнеш там, където трябва да се ползва ключа се връщаш в апартамента, вземаш го и готово...

 

а за 1...дръпнах я от тук и си работи...не забрявай да сложеш пача... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

konami ме нервят че си продават задниците и пуснаха серията и за pc и за xbox като по този начин се подиграват с феновете от времето на psx...

явно целят цялата идея silent hill да се комерсиализира за да може да се напраи и филм..

дано филма да не е гавра с тази болна и уникална идея..

Link to comment
Share on other sites

konami ме нервят че си продават задниците и пуснаха серията и за pc и за xbox като по този начин се подиграват с феновете от времето на psx...

явно целят цялата идея silent hill да се комерсиализира за да може да се напраи и филм..

дано филма да не е гавра с тази болна и уникална идея..

тук не съм много съгласен с теб...

мисля, че по този начин те успяха да запознаят много повече геймъри с болния свят на Silent Hill...това, че по този начин печелят повече пари е факт, но какво да се прави - все пак PC е най-разпространеното устройство за играене на игри и PC геймърите не са по-долу от конзолните...

 

аз например се зарибих по поредицата именно с първия SH излязъл за PC, а именно SH2...пък да не говорим колко хора съм завлякъл с мен в света на SH :devil ...затова не мисля, че това е подигравка с който и да е... ;)

 

а колкото до филма............

 

очаквам пълен провал...или в най-добрия случай посредствен екшън със зомбита, който ще бъде забравен до 5-6 месеца...

но дано бъркам... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не знам,като цяло screenshot-овете не изглеждат зле,но и аз имам лошото предчувствие,че ще се получи като при Resident Evil,и аз се надявам да греша...

Link to comment
Share on other sites

все пак PC е най-разпространеното устройство за играене на игри и PC геймърите не са по-долу от конзолните...

мда...само че тука.пази боже сляпо да прогледне.така стана и като пуснаха pes.преди тва 5 години никой не знаеше що е pro evolution

иначе silent hill 1 е най добрата от поредицата.дано pes и silent hill останат единствените по добри playstation игри пуснати за pc че сериозно взех да се дразня.хубавото е че продълженията на 2те игри ще са exclusive за next-gen конзолите.този факт ме успокоява.

едит:всъщност silent hill 2 кога излезе за pc щото за ps2 се появи още през 2001-ва

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...