Jump to content
BulForum.com

СПОРТНИ КОЛИ


Коя предпочитате? Мнения...  

354 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Абе Audi-то не е много измислица да ти кажа.Такова съществува но е само прототип за филма и в близките 4-5-6 години като го доизпипат(защото има много дефекти от към ходова част и управление)може да бъде пуснато в производство,естествено само по поръчка :)

Знам, че е прототип. :) Имах в предвид, че въпросното ауди не можеш да го срещнеш на улицата, докато Енцо можеш (не в България). И се съмявам честно казано близките няколко години да се пусне в производство, даже и по поръчка. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

05.jpg

 

Новото Subaru WRX STi N11 в България ;] Само два литра, само 310 коня B) Ако имаше и кадърни пилоти в страната...а не такива които да ги бият с Пежо 306 Maxi (Крум Дончев) ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

05.jpg

 

Новото Subaru WRX STi N11 в България ;] Само два литра, само 310 коня  B) Ако имаше и кадърни пилоти в страната...а не такива които да ги бият с Пежо 306 Maxi (Крум Дончев) ...  :rolleyes:

Ето още малко инфо за този модел на Субару

Link to comment
Share on other sites

Peugeout 307...

Link to comment
Share on other sites

Като говорим за ВРЦ и на мен най много ми харесва субаро но не знам в монта как се представят. :sayjin

Но ако говорим за Спортни коли като цяло ИТАЛИЯ И АМЕРИКА :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ето още малко инфо за този модел на Субару

 

Ем сори пич ама тфа е N10, стария модел с голямото антикрило, сравни този от снимката N11 която е 2005 модел, с този дето ти си дал урл B) Повече инфо за N11 -> сайта на продрайв -> www.prodrive.com

Link to comment
Share on other sites

Ем сори пич ама тфа е N10, стария модел с голямото антикрило, сравни този от снимката N11 която е 2005 модел, с този дето ти си дал урл  B) Повече инфо за N11 -> сайта на продрайв -> www.prodrive.com

Еми ти сори пич,ма по-нов модел от тоя няма.

Link to comment
Share on other sites

Еми ти сори пич,ма по-нов модел от тоя няма.

 

 

Мдаммммм, няма нова Impreza...

 

impreza group n

 

The new Prodrive Impreza N11 features many performance enhancements over the 2004 car.

 

The WRX STi spec C, on which the car is based, is lighter thanks to a thinner roof plate, an aluminium boot lid and a new rear spoiler. As well as this reduction in weight, the centre of gravity has been lowered through the use of an FIA approved FT3-99 underfloor fuel tank.

 

The engine is now more powerful and more responsive thanks to a new twin scroll roller bearing turbo, while a larger water tank for the intercooler helps retain the engine performance for longer.

 

The dog engagement gearbox features an adjustable electro-mechanical centre differential. Both this and the engine are controlled by two new Pectel control systems.

 

The front suspension has been revised to include a high caster angle and the rear suspension has aluminium lateral links.

 

The roof vent is now incorporated into the roof skin and lies flat when not in use, to improve the aerodynamics.

 

 

side%20impreza%20group%20n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ма чаай малко,тва че са я попроменили малко за съответните нужди на класа,в който се състезава,съвсем не значи,че е нов модел.Последния модел,излязъл от завода е този,който ти посочих в линка,а вече модификациите,правени на негова база ,не значи,че модела е нов.

Ако греша,поправи ме ,дай и линка откъдето четеш тая информация.

Link to comment
Share on other sites

Новото Subaru WRX STi N11 в България ;] Само два литра, само 310 коня  Ако имаше и кадърни пилоти в страната...а не такива които да ги бият с Пежо 306 Maxi (Крум Дончев) ...

 

Ето още малко инфо за този модел на Субару

 

Ем сори пич ама тфа е N10, стария модел с голямото антикрило, сравни този от снимката N11 която е 2005 модел, с този дето ти си дал урл  Повече инфо за N11 -> сайта на продрайв -> www.prodrive.com
Link to comment
Share on other sites

На нито един от тия автомобили не бих отказал да ми го подарят :) Обаче си избирам Mitsubishi EVOlution!!! Поне квот съм чел за нея и като я гледам как изглежда :wir :wir :wir искрейзвам!!!

Link to comment
Share on other sites

На нито един от тия автомобили не бих отказал да ми го подарят  :) Обаче си избирам Mitsubishi EVOlution!!! Поне квот съм чел за нея и като я гледам как изглежда  :wir  :wir  :wir  искрейзвам!!!

 

Ами EVO 9 = WRX STi по коне, двигател, ускорение, трансмисии. Почти идентични са като параметри афтомобилите B) Чел съм че субаруто има по-добър curve перформънс :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Моят фаворит е Acura RSX (с риск да кажете тоя мноо играе NFS Underground)

Аз като цяло съм фен на Honda, но тяхното спортно подразделение Acura напрао ме омазва :lol: пък и Acura NSX също е на челните места в моята класация

 

rsx_gall_wallpaper01_1024x768.jpg

RSX-a

 

nsx_gal_wal_1_wall.jpg

 

а тва е NSX :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...