Jump to content
BulForum.com

СПОРТНИ КОЛИ


Коя предпочитате? Мнения...  

354 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

parvo toyotata ne e tuningovana  i spored men shte razbie skapanoto ferari    tova 4e italianskite koli sa tradicionni sred sportnite ne ozna4ava 4e samo te sa dobri    az sam fen na qponcite  mazda, toyota,mitshubishi,honda,nissan

 

Респект. :thumbs-up:

И аз съм фен на японските коли.Ще ти дам малко материал за размисъл.Suzuki Cappuccino.Може да стане 300 коня.Потърси инфо в гугъл,ако не намериш пиши,аз ще ти дам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

twoface evala pi4 pove4e takiva kato teb da ima v tozi forum

kak moje da se stavniavat mitsubi6i nisna honda sas goliat FERRARi i to s ENZO oh mamo mi to tva enco trebe da tragne ot treta za da ostavi 6ans na "iapon4etata"

Az poneje ne sam im fen ta kahete mi takav model naprimer s 5 litrov dvigatel i 66o konia pone bez nikakav tuning taka kakto si izliza ot zavoda

I izviniavaite za trudnia vapros koito vi zadadoh 6toto mai nema takova "iapon4e"

Alex ne znam ot kade idva tova uvle4enie po tezi marki koli ama kaji mi kolko ot onazi DAYER sa prodadeni 6toto az ne sam zapoznat s tva ili tva e napraveno samo taka za da dokajat na SAR ENZO mir na praha mu 4e edinstvenoto koeto praviat e da iskarat kola koiato da e po burza ot negovite

I za svedenie tozi spor prodaljava do samata smart na Enzo FERRARI a i sled neia vseki se stremi da bie FERRARI za6to li a moje bi 6toto kolite im sa prosto varha

I da ne zabravia Alex kato se abstrahirame ot vsiakakav vid motoren sport haresvam vsiaka marka koli samo da ne e iztro4no proizvodstvo neli se se6ta6

Link to comment
Share on other sites

Еми добре като не те кефи Дауер-а.Салийн С7 е по-бърз и по-евтин от Ферари Енцо с около 500 000 $.Относно Бишито мога да кажа само,че има турбо.И този модел е фабричен.Така се прави.

Link to comment
Share on other sites

parvo toyotata ne e tuningovana

i spored men shte razbie skapanoto ferari

 

tova 4e italianskite koli sa tradicionni sred sportnite ne ozna4ava 4e samo te sa dobri

 

az sam fen na qponcite

mazda, toyota,mitshubishi,honda,nissan

brato az imam nissan primera GTI-R ako ti gowori nesto znachi i na men mi hareswat qponkite ama kolkoto i da se napuwat nqma da stane ferrari znachi kachwal sam se na Lambordjini diablo i na Viper GTS da karam e nqma takiwa qponski mashini makarche da sa mnogo dobri. seriino proizwodstwo nai-byrzata kola e DODGE VIPER GTS poweche nqma kakwo da goworim

Link to comment
Share on other sites

brato az imam nissan primera GTI-R ako ti gowori nesto znachi i na men mi hareswat qponkite ama kolkoto i da se napuwat nqma da stane ferrari znachi kachwal sam se na Lambordjini diablo i na Viper GTS da karam e nqma takiwa qponski mashini makarche da sa mnogo dobri. seriino proizwodstwo nai-byrzata kola e DODGE VIPER GTS poweche nqma kakwo da goworim

 

huh Ся,което си е истина си е истина.Фабрично единствено Лансър FQ-400 може да се опре на някое ферари,ама хайвана има много голямо турбо.За Вайпъра може,но мисля,че Салийн С7 е по-добра,но е по поръчка доколкото знам.Иначе Вайпъра си е машина. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

За мен Ево-то е най-прилично....също и Форда е готин... :)  Имат и прилична цена.

 

Ако говориш за колите от POOL-ла има някакво недоразумение !

Ево-то такова каквото трябва да бъде струва около 20/25 000 стерлинги,

за GT-то няма да говоря (пиша)!!! :moon:

Link to comment
Share on other sites

Supercharger hubavo 4e te kefiat izto4nite sportni koli ama sloji si raka na sarceto i mi kaji koia ot tiah izleznala v normalno sastoianie ot zavoda toest bez tuning 6te se opre na maranelo ili na enco ili na bercheta :sayjin

Evil_smith dori i az ne bij mogal da go iz,islia taka bravo

Link to comment
Share on other sites

Supercharger hubavo 4e te kefiat izto`nite sportni koli ama sloji si raka na sarceto i mi kaji koia ot tiah izleznala v normalno sastoianie ot zavoda toest bez tuning 6te se opre na maranelo ili na enco ili na bercheta  :sayjin

НЯМА ТАКАВА!!! Ама все пак Субаро Импреза СЛЕД тунинг може!!!! ....... Да изостане само на 2-3 минути за 4-5км.

Link to comment
Share on other sites

Supercharger hubavo 4e te kefiat izto4nite sportni koli ama sloji si raka na sarceto i mi kaji koia ot tiah izleznala v normalno sastoianie ot zavoda toest bez tuning 6te se opre na maranelo ili na enco ili na bercheta  :sayjin

Evil_smith dori i az ne bij mogal da go iz,islia taka bravo

Honda NSX

Mitsubishi Lancer Evo 8

Subari Impreza WRX STi ?

Gledali li ste epizodcheto ot top gear za Evo-to i lamborghini gallardo(ako ne moje da e bilo i s lamborghini murcielago)

 

от 0-140 км/ч

 

 

15) Mitsubishi Carisma Evo V 280 cv (99).................8.84

17) Mitsubishi Carisma Evo VI 280 cv. (00)...............9.08

20) Mitsubishi Lancer Evo VII 280 cv........................9.81

36) Honda NSX 274 cF. (92)...................................10.32

38) Subaru Impreza 2.0 Turbo 218 cv. (00)...............10.48

41) Honda NSX 274 cv (95)……………………...................10.57

43) Subaru Impreza WRX STI 265 cv........................10.68

46) Mitsubishi Lancer Evo VIII 265 cv….........……………..10.79

47) Mitsubishi 3000 gt 285 cv (95)…………………………….…10.80

51) Subaru Impreza WRX 225 cv................................11.01

55) Toyota Supra Biturbo 330 cv. (95)........................11.18

 

 

 

 

 

 

1) Gemballa GTR750EVO.....................................5.80

2) Porsche 911 Turbo 420 cv. (01)........................7.60

3) Porsche 911 Turbo Kit 450 cv...........................7.67

4) Ferrari 550 Maranello 485 cv............................7.90

5) MB SL 55 AMG 476 cv.....................................7.99

6) MB CL 600 500 cv………………………………………………..8.14

7) Ferrari 360 Modena 400 cv………………............…….8.20

Признаите ,че PORSCHE правят най-добрите коли :)

Link to comment
Share on other sites

Ферари е перфектната кола какъв тунинг може да й с направи, освен на външния вид???? :confused :allien Ferrari%20Enzo%20P1%204.jpg

enzo-34.jpg

Дори и за външния вид се съмнявам!!! :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...