Jump to content
BulForum.com

СПОРТНИ КОЛИ


Коя предпочитате? Мнения...  

354 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Знам , че между повечето от моделите по-горе няма много общо, но съм подбрал

едни от най любимите ми! Дайте мнение за тях и(или) пишете за вашите фаворити!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

По-принцип аз съм фен на Пежо и смятам че техните състезателни автомобили са най-добри, но от друга страна японските автомобили(субаро, мицубиши) са доста качествени. Все пак Пежо(307-за състезателен. 406, 407 и 607-за нормално ползване).

Link to comment
Share on other sites

Жалко че няма в класацията Порше понеже това ми е любимата марка автомобили.Иначе гласувах за Ево-то защото и то е доста добро :) Гледах по Топ Гиър Ево vs някво ламборгини(не беше истинска дръпка) :)

 

 

За феновете на Порше и тунинга :) http://rinspeed.com/pages/cars/chopster/pr...pster-fotos.htm

Link to comment
Share on other sites

Жалко че няма в класацията Порше понеже това ми е любимата марка автомобили.Иначе гласувах за Ево-то защото и то е доста добро :) Гледах по Топ Гиър Ево vs някво ламборгини(не беше истинска дръпка) :)

За феновете на Порше и тунинга :) http://rinspeed.com/pages/cars/chopster/pr...pster-fotos.htm

 

Да вярно, но ако си се вслушал в коментара...Ево 8 има ужасен турбо лаг, маневреността му също е лоша. Все пак мотора е 2.0 400к.с. Това са 200к.с. / литър :blink:

 

2005 Mustang GT - това е колата

Link to comment
Share on other sites

Жалко че няма в класацията Порше понеже това ми е любимата марка автомобили.Иначе гласувах за Ево-то защото и то е доста добро :) Гледах по Топ Гиър Ево vs някво ламборгини(не беше истинска дръпка) :)

За феновете на Порше и тунинга :) http://rinspeed.com/pages/cars/chopster/pr...pster-fotos.htm

 

Зя Поршето си прав , моя грешка, а иначе Евото е доста парици около 27000 лири с тунингите а за фен , фен съм, виж линка след подписа ми!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Да вярно, но ако си се вслушал в коментара...Ево 8 има ужасен турбо лаг, маневреността му също е лоша. Все пак мотора е 2.0 400к.с. Това са 200к.с. / литър  :blink:

 

2005 Mustang GT - това е колата

 

Със сигурност мога да кажа , че Евото е по лесно управляемо от Импрезата!

Link to comment
Share on other sites

FORD MUSTANG GT!!!!!!

Това не е обикновена кола, това е кола-мечта... :love

Link to comment
Share on other sites

сега...момчета, не знам дали под спортни коли разбирате състезателни или просто серийни спортни коли. Но и в двата случая състезанията доста показват кои са най-добри(все пак за това са направени...). Вземете гледайте малко ETTC или WRC и ще ви стане малко по-ясно отколкото от игрите

 

Едит: Виждам, че и Топ Гиър гледате ама...и това не е достатъчно ;)

Link to comment
Share on other sites

сега...момчета, не знам дали под спортни коли разбирате състезателни или просто серийни спортни коли. Но и в двата случая състезанията доста показват кои са най-добри(все пак за това са направени...). Вземете гледайте малко ETTC или WRC и ще ви стане малко по-ясно отколкото от игрите

А ти замисляш ли се малко, че едно серийно пежо примерно няма нищо общо с WRC, ама нищо.

 

EDIT: май само си чешем езиците засега, нищо конкретно :)

Link to comment
Share on other sites

замислям се...за това попитах за какви точно спортни коли говорите. серийни или за професионален спорт.

а ти замисляш ли се, че една ЕТС кола е почти като обикновената?

Link to comment
Share on other sites

Gotina temi4ka za kola izbrah evoto ama se 4udq 6to ne izbrah i mustanga

BTW - kalibra rulzzz su6to i tigra(za tuningi)

oniq na valsport tuning(4ernata tigra) dnes kak profu4a krai kolata prosto nqmamm dymi unikalno qka ama ne e mnogo burza

post-5807-1110058137_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е как да е бърза с 1.4 мотор :bgrin: Тиграта само за красота става, ако питаш мен :)

Link to comment
Share on other sites

иначе ето това е колата

tva e kolata za bogata6i verno e ferrari ama ne me kefi brat mnogo e grozna vij f-50 e po qka ama daite da sie vurnem v realnostta i da vidim nqkoq evtina i dostypna kola - kalibrata ne stava li a ??? 2.0 , 115 k.s. (stock)

Link to comment
Share on other sites

tva e kolata za bogata6i verno e ferrari ama ne me kefi brat mnogo e grozna vij f-50 e po qka ama daite da sie vurnem v realnostta i da vidim nqkoq evtina i dostypna kola - kalibrata ne stava li a ??? 2.0 , 115 k.s. (stock)

темата е за спортни коли брат ;) за мен това е една от най-добрите такива. не говорим за цени и така нататък. все пак никой не е тръгнал да си ги купува :bgrin: а в изброените от pool-a липсват най-добрите спортни коли, ферари, ламборгини, порше...

 

 

едит: ако трябва да избирам от тези съм за мустанг-а :punk

Link to comment
Share on other sites

the best car in action :

 

04.jpg

 

Само не виждам тея пежа какво правят в анкетата...къде е фолксваген голф 2, къде е опел кадет B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...