Jump to content
BulForum.com

СПОРТНИ КОЛИ


Коя предпочитате? Мнения...  

354 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Фенове ето ви малък тест на СПОРТНИ КОЛИ :sayjin за феновете на източните "бегачки" вижте къде се намират в класацията :sayjin

 

 

1st Ferrari F60 Enzo - 1.19.0

 

2nd Ariel Atom - 1.19.5

 

3rd Porsche Carerra GT - 1.19.8

 

4th Mercedes McLaren SLR - 1.20.9

 

5th Ford GT - 1.21.9

 

Ferrari 360 CS - 1.22.3

 

Porsche GT3 RS - 1.22.3

 

Murcielago - 1.23.7

 

Zonda - 1.23.8

 

Koenigsegg - 1.23.9

 

Noble - 1.25.0

 

Gallardo - 1.25.8

 

Lotus Exige - 1.26.4

 

Chevrolet Corvette - 1.26.8

 

Porsche 911 GT3 - 1.27.2

 

TVR 350C - 1.27.5

 

BMW M3 CSL - 1.28.0

 

Dodge Viper SRT-10 - 1.28.5

 

MG SV - 1.28.6

 

Porsche 911 Carrera S - 1.28.9 (very wet)

 

Mitsubishi Evo VIII - 1.28.9

 

BMW Alpine Z8 - 1.29.0

 

Mercedes CL65 - 1.29

 

Alfa 3.7 GTA - 1.30.0

 

Subaru Impreza STI - 1.30.1

 

Aston Martin DB7 GT - 1.30.4

 

Audi S4 - 1.30.9

 

Porsche 911 turbo - 1.31.0

 

Vauxhall VX 220 turbo - 1.31.3

Link to comment
Share on other sites

След това просто няма какво пове4е да се добави Евил Смит просто ви показа кола кято не се описва с думи тя е божествена :sayjin

Ако тая кола е божествена,то трябва да е отвъд силите на всички.тази

 

За феновете етоп всички снимки.Тук.Сега какво ще ми кажеш.

 

П.П.А относно тая статистика.Когато Ферари напрявят коли от по над 2.5 тона да ускоряват от 0-100км/ч за 5 секунди,ми драсни един пост.

Link to comment
Share on other sites

Ако тая кола е божествена,то  трябва да е отвъд силите на всички.тази

 

За феновете етоп всички снимки.Тук.Сега какво ще ми кажеш.

 

П.П.А относно тая статистика.Когато Ферари напрявят коли от по над 2.5 тона да ускоряват от 0-100км/ч за 5 секунди,ми драсни един пост.

Това Ауди е от филма I, robot виж жанра на филма (фантастика) => и Аудито е измислица :bgrin: А няма и никакви характеристики!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Чудно ми е какво бихте избрали новия Mercedes SLK или новото BMW 3 за базови модели става дума? И защо?

За мен безспорен фаворит е SLK-то ! Аргументите ми са следните-изключителен дизайн,ненатрапчив и доста агресивен,много добре оформен екстериор,семпъл и същевременно елегантен,типично за Mercedes !

Mercedes SLK се предлага и с широка гама двигатели,както бензинови,така и последно поколение дизели.Това важи и за BMW,които,както знаем,се славят с изключителни двигатели !

Link to comment
Share on other sites

бих предпочел честно казано ферари ф40 или Ензо също и цлк амг например :) а относно мерцедес слк и бмв м3 бих предпочел слк-а просто дизайна ми харесва много повече за вдигателите нз но определен съм фен на мерцедес такаче слк

Link to comment
Share on other sites

THE SHAMAN Мен чесно казано по ме кефи стариа мустанаг леко преправен от колкото новия.Щото старата школа си е класика там е истинската красота.Но не ме разбирайте погрешно оставам си фен на ФЕРАРИ :sayjin

 

TOВА е спортна КОЛА ФЕРАРИ ЕНЦО нямам думи повече

Съжалявам че всичко е на английски

 

Type 65° V12

Position Middle, Longitudinal

Number of valves per cylinder 4

Timing Gear Four overhead camshafts

Fuel Feed Bosch Motronic ME7 injection

Displacement 5998 cm³

Unit displacement 499.8 cm³

Bore x Stroke 92 x 75.2 mm

Compression ratio 11,2 : 1

Maximum power 660 bhp at 7800 rpm

Power/liter 110 bhp/l

Maximum torque 657 Nm at 5500 rpm

 

Transmission

Type Rear Wheels

Gearbox 6 sequential speeds (Electrohydraulic F1 type)

 

Body

Front Suspension Independent, triangular arms, electronic damping, anti-roll bar

Rear Suspension Independent, triangular arms, electronic damping, anti-roll bar

Front Brakes Carbon-Ceramic vented discs : 380 x 34 mm

Rear Brakes Carbon-Ceramic vented discs : 380 x 34 mm

 

Dimensions

Length 4702 mm

Width 2035 mm

Height 1147 mm

Wheelbase 2650 mm

Front Track / Rear Track 1660 / 1650 mm

Dry Weight 1244 kg

Front Tyres 245/40 ZR 19

Rear Tyres 345/35 ZR 19

Fuel Capacity 110 l

 

Performances

Top Speed 350+ km/h

0-100 km/h 3,65"

0-400 m 11"

0-1000 m 19,6"

 

Цена 2003 : ± 660 000 евро

Link to comment
Share on other sites

Е как да е бърза с 1.4 мотор  :bgrin: Тиграта само за красота става, ако питаш мен  :)

I az sum tva mnenie samo 4e za mene i calibrete spada kum taq grupa (seriini evtini s dobur vun6en vid ! )

Link to comment
Share on other sites

Е как да е бърза с 1.4 мотор :bgrin:  Тиграта само за красота става, ако питаш мен :)

 

I az sum tva mnenie samo 4e za mene i calibrete spada kum taq grupa (seriini evtini s dobur vun6en vid ! )

 

Както се казва в една реклама която се върти "Не ми харесва тая кола защото е нямам"(малко съм го перефразирал иначе савсем нямаше да има смисъл) :devil Аз нека има калибра 2.0 136 коня пък тя нека си е слабичка и да не варви хубаво :devil :devil :devil :devil Или пък някаква тигричка 90 коня пък нека ми е зле!!До преди няколко години карахме ладички и москвичи ся много притенциозни взехме да ставаме :sick

Link to comment
Share on other sites

Това Ауди е от филма I, robot виж жанра на филма (фантастика) => и Аудито е измислица :bgrin:  А няма и никакви характеристики!!!  :P

Абе Audi-то не е много измислица да ти кажа.Такова съществува но е само прототип за филма и в близките 4-5-6 години като го доизпипат(защото има много дефекти от към ходова част и управление)може да бъде пуснато в производство,естествено само по поръчка :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...