Jump to content
BulForum.com

da karame zaedno


Psihara^^

Recommended Posts

Интересно, преди 2 години аз кат купувах мойто Аполо нямаше модели над 500 лв. та къде точно си го намерил това животно? щото в завода не бяха чували за такива работи, специално ги питах :) сигурно е била някаква допълнителна доработка.

след месец-два кат стане достатъчно топло за дъртите ми кокали ще дойда да ва видя колко мойте да карате :) мисля да ва навивам да се пуснем на някой по-късичък бревет (до 200 км) тва лято.

Абе готин, аз правя бриветчета по 280 км на черно и асфалт в Родопите с планински бегач, ти ще ме плашиш с някакви си 200 км. Рекорда ми на асфалт е 350 км за един ден с bike. :punk Та ако искасш може да се направим.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Абе готин, аз правя бриветчета по 280 км на черно и асфалт в Родопите с планински бегач, ти ще ме плашиш с някакви си 200 км. Рекорда ми на асфалт е 350 км за един ден с bike.  :punk  Та ако искасш може да се направим.

супер, ей такъв ентусиаст търся. то зора ми е за компанията, че сам писва по някое време дори и с музика :)

аре ще се търсим кат се затопли и влезна малко във форма, че то велоергомера не е същото кат велосипедирането :) споко на мен личния ми рекорд е едва 220км за ден, а общия километраж няма и 3000. просто един приятел взе да ме зарибява по бреветите и се е засилил за големите, ама аз едва ли ще успея да намеря толкоз почивни дни лятото.

 

edit: @haha: е то от късите дистанции се почва де. не може от раз да скочиш на 200км и нагоре. а за тренировки ще гледам да се обаждам редовно за разходки до х.Здравец, до Чудните мостове или поне до Бачково, по-нататък до Пампорово и т.н. Ходеше ми се и към Карлово ама не можах да си измисля маршрут и крайна цел. тъй че споко и къси маршрути ще измисляме.

Link to comment
Share on other sites

znaci pytuvaniq po 200 300 km na den sa napulno vuzmojni. no ne ot na4inae6ti i zavsisqt i do mnogo golqma stepen ot tipa kolelo!

az su6to karam dosta i ve4e 4esno kazano ne znam kolko koela sum smenil!!!!

predoslednoto be6e edin Sprint Leopard, koito be6e s tvurda vilka, tvyrda ramka, pravi osi i 6ini, malki/1.95/gumi! i nai ve4e - be6e lek!, suotvetno byrz i udoben za izvungradsko!

v posledsvie si vzem edno prase - cross explorer, ot koeto sega ostana samo ramkata, za6to po4eti vsi4ko drugo po nego e smeneno! S tova kolelo do ba4kovo i nagore sum se ka4val, ama ne znam dali 6te moga da napravq pove4e!

2.10 / 2.35 gumi sa si dosta ... da ne govorim za VILKATA.... abe teji4ko si e!

 

ZA vse vlak si ima putnisi, Za vsqka puteka su6to! :))

Link to comment
Share on other sites

Az pak smqtam da si zimam kolelo i ako moje da mi dadete nqkvi preporaki.Kato se ima na predvit 4e az ne moga da paza,dobre e da e zdravo kolelceto :bgrin:

 

 

v ramkite na kolko ako ne e taina!? i za kakuv stil? !@/ v smisal kakvo 6te kara6 - planinsko, gradsko, 6oseika?/

Link to comment
Share on other sites

здравейте момчета

аз сам един приятел на Rafaello (справка по горе във форума) и сам мн по напред в материала от него!

супер, ей такъв ентусиаст търся. то зора ми е за компанията, че сам писва по някое време дори и с музика :)

 

edit: @haha: е то от късите дистанции се почва де. не може от раз да скочиш на 200км и нагоре. а за тренировки ще гледам да се обаждам редовно за разходки до х.Здравец, до Чудните мостове или поне до Бачково, по-нататък до Пампорово и т.н. Ходеше ми се и към Карлово ама не можах да си измисля маршрут и крайна цел.  тъй че споко и къси маршрути ще измисляме.

брой и мен в компанията на ентусиастите! карал сам до всички споменати от теб обекти така че не е проблем да се разберем кой маршрут и кога да го караме на парво време х.Здравец и Карлово са добри идеи!

 

znaci pytuvaniq po 200 300 km na den sa napulno vuzmojni. no ne ot na4inae6ti i zavsisqt i do mnogo golqma stepen ot tipa kolelo!

az su6to karam dosta  i ve4e 4esno kazano ne znam kolko koela sum smenil!!!!

predoslednoto be6e edin Sprint Leopard, koito be6e s tvurda vilka, tvyrda ramka, pravi osi i 6ini, malki/1.95/gumi! i nai ve4e - be6e lek!, suotvetno byrz i  udoben za izvungradsko!

 

 

ZA vse vlak si ima putnisi, Za vsqka puteka su6to! :))

здравей! Да прав си много зависи от типа колело но най-вече от този който ги кара! и да ти кажа още нещо леко евтино и здраво колело такова нещо няма особено ако е Спринт ! аз карам SCOTT алуминиева рамка амортисьор RST 80mm ход шини Alexrims нищо че командите са Acera и задния дерейльор сащо Acera преден Sram 3.0 и гуми 26' /1,75/ сам си нажартял 54506км за 4 години преди това ваобще не можех да карам колело!

 

Az pak smqtam da si zimam kolelo i ako moje da mi dadete nqkvi preporaki.Kato se ima na predvit 4e az ne moga da paza,dobre e da e zdravo kolelceto :bgrin:

Ще ти кажа само едно приготви си доста пари! и тогава ми се обади ще ти покажа колелета като за тебе!

Link to comment
Share on other sites

Като се стопли времето бройте и мен. Лятото карах с едно приятелче по 40-50 км всяка вечер. Сега съм загубил форма а и колелото ми е скапано (Cross Nomad) но за каране на гребната мисля че ставам. Тъкмо си търсех и компания за тази пролет че тоя пич е студент в София и нямаме време да караме.

Link to comment
Share on other sites

Брех, аз взех да се комплексирам...най-дългия ми поход е 150 км за един ден, но от тях само 20 бяха по асфалт. Останалото беше планинско изкачване и в последствие спускане. Леле, как не умрях тогава, и аз не знам...даунхил върху чакъл..кво ти чакъл, тва си бяха камъни :) Лудница! После си разцелувах предната гума. Да не говорим, че ръцете ми трепереха и след като се прибрах :)

Link to comment
Share on other sites

Бройте ме и мен,решил съм да си купувам колело като се постопли,щото ми писна да се влача като охлюв.Взимам батко ви bio за съветник при покупката и почвам да въртя педалите

Link to comment
Share on other sites

Бройте ме и мен,решил съм да си купувам колело като се постопли,щото ми писна да се влача като охлюв.Взимам батко ви bio за съветник при покупката и почвам да въртя педалите

кой е този bio така си го написал все едно всички трябва да го знаем!

по темата прави струвай гледай колелцето да е с алуминиева рамка че тия със стоманена тежат колкото колоездача! B)

Link to comment
Share on other sites

е щом и админи ще идват и аз ще намина малко четки тва онова :)

 

И модератори ще дойдат даже. Щом ще има четки. А свирки ще има ли да дойдем повече :) Майтапа настрана, ама тва каране на гребната е куца работа. Единствения вариант да се кара на гребната е ако има 4-5 каки със стегнати дупенца пред мен да си караме полека и да ми порасне втора рамка на колелото. Дайте да караме извън града на чист въздух примерно събота или неделя като се постопли временцето още малко. И по-горе не разбрах кво значение има кой с какво колело е ??? Ще правиме изложба на гъзарски колелета ли или ще караме за здраве и тренировка. Ся има хора с колелета за по 10 бона ама тва не значи че те правят нещо друго освен да си мерят пишките с други пичове с колелета по 10 бона. Аз пък ще дойда с Лидер Уайлд Кат за 90лв тогава че да няма с кой да мера пишки. Байкъри ли сте или манекени дай се разбереме за тая работа първо пък тогава да говорим за каране :)

Link to comment
Share on other sites

Единствения вариант да се кара на гребната е ако има 4-5 каки със стегнати дупенца пред мен да си караме полека и да ми порасне втора рамка на колелото.

абе то ако ще е такава работата и аз ще взема да дойда :lol: нямам колело, но за сметка на това мога да тичам по-много :bgrin: ако разбира се няма условие да се идва само с колела ;)

Link to comment
Share on other sites

добра идея да се съберем. кажете кога и къде и да покараме :)

според мен най-яко си е градско да се кара, например от точка до точка състезание, всеки да си избира маршрута. Доеста е опасно, но точно в това му е тръпката. Иначе аз имам някъв cross дето е за не повече от 150 лева, малко е раздрънкан ама става за каране :)

Link to comment
Share on other sites

И по-горе не разбрах кво значение има кой с какво колело е ??? Ще правиме изложба на гъзарски колелета ли или ще караме за здраве и тренировка. Ся има хора с колелета за по 10 бона ама тва не значи че те правят нещо друго освен да си мерят пишките с други пичове с колелета по 10 бона. Аз пък ще дойда с Лидер Уайлд Кат за 90лв тогава че да няма с кой да мера пишки. Байкъри ли сте или манекени дай се разбереме за тая работа първо пък тогава да говорим за каране :)

виж сега да ти кажа една приказка ти маи не четеш по нагоре аз карам от 4-5 години и имам 54000км със SCOTT-a така че аз май сам с най голямата пишка

good luck!

Link to comment
Share on other sites

на гребната само вечер или нощно карам и то рядко, щото иначе през уикендите е фраш с народ и не може да се държи темпо. за извънградско кат влезна във форма ще ви викам кат се позатопли. сега е още много студ и не стига, че ще трябва да си мъкна наднормените килограми ми и още 10 кила дрехи - мерси!

успех в разтренирването на всички и дано се съберем сериозно да си правим екскурзийки да си опознаем родината или поне околията.

Link to comment
Share on other sites

добра идея да се съберем. кажете кога и къде и да покараме :)

според мен най-яко си е градско да се кара, например от точка до точка състезание, всеки да си избира маршрута. Доеста е опасно, но точно в това му е тръпката. Иначе аз имам някъв cross дето е за не повече от 150 лева, малко е раздрънкан ама става за каране :)

 

 

suglassen sum! Ama za drasko e po-interesno spoered men! samo4e mi trqbva vreme da si opravq vilkata 4e ot poslednoto karane na tepeto blokira! :()

Link to comment
Share on other sites

Гребната е за тренировка. Аз лично отдавна не съм карал и ако се пусна веднага на някакъв дълъг преход, ще изплезя език на 40-тия километър. Особено ако е изкачване.

Ако някой знае готини места за спускане, да сподели.

На мен любимото ми е на слизане от Югово. Развивал съм над 60 км/ч, не помня колко точно.

Link to comment
Share on other sites

То не е много хубаво място ама що не пробваш от тепето ;)

Link to comment
Share on other sites

:devil wow, nqkoi kato kaja za kaki na grebnata i se setix vednuj za edna! Muska!

 

ama kolko kara6e! 5 obikolki napravix sled neq, i mi se napulnixa o4ite - ei xora straxotno kolelse :rolleyes: ima6e! maitapa na strana i bike be6e xubav ama tq . .. ... ..! samo da ne me 4ue moita :sick :cry , 4e pak 6te ... .... .... :love preore kura! :love

 

:inqn :inqn :inqn :inqn :inqn :inqn :inqn :confused :devil :D :P

Link to comment
Share on other sites

Мдам, аз докато карах редовно, имаше една мадама, която си въртеше "съвсем спокойно" и тези, които се правеха на мъже и се опитваха да я надминат...еми отказваха се на втората обиколка ;)

Link to comment
Share on other sites

Мдам, аз докато карах редовно, имаше една мадама, която си въртеше "съвсем спокойно" и тези, които се правеха на мъже и се опитваха да я надминат...еми отказваха се на втората обиколка ;)

Да не е една кака с червена коса и пистов бегач? Ако е тя съм я мяркал 2-3 пъти и наистина караше с нормално темпо а не беше само на разходка. Мен лично ме кефише да се лемна зад някои от добрите но не издържах повече от обиколка :(

Link to comment
Share on other sites

абе сори, че питам тука ама да не отварям нова тема. колко струва един пистов бегач и от къде може да се купи :)

Link to comment
Share on other sites

btw, dneska minax prez magazina na ruski i vidqx edin plakat za nqkakvo systezanie, no imax mn razobta i byrzax i ne mojax da go pro4eta do krai!

 

pi6e6e 4e e na 12-13.03.05/ne sum 100%siguren de/ i e 80 km?!

 

i se setix za moqta blokirala vilka, i kak ne sum karal ot ... i si vikam "tam sam!:)"

 

ako nqkoi iska da ide da vidi za kakvo stava duma! Uspex na jelae6tite!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...