Jump to content
BulForum.com

da karame zaedno


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Йеп, как само ме сърбят краката за няколко бързи обиколки на гребната :) Още малко му трябва на времето да се пооправи и съм там!

Link to comment
Share on other sites

Ne 4e se pravq na nqkuw 6ef ili ne6to... no za6to ne sprete s izli6nite posts i ne napi6ite ne6to smisleno?!

Koga gore dolu hodi6 veno i kak e vqtara.. ne6to MNOGO opredelq6to skorostta i silanata na te4ene na nosa :D

@rafaello znam va az vas s twoq priqtel... ne edin put sme karali zaedno :D :) no tui kato sum nakazan malko [vse o6te nqmam 18 i mama i tati imat dumata] nqma da moga da doida :(

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета заповядайте на базата утре в 13:00 часа на трибуните да се направим... Аз ще бъда с един приятел... Аз съм с SPRINT Apollo XT монтаж, а приятеля ми с SCOTT Aluminnium с RST вилка. Елате ше се запознаем ше се напраим.... :)

Link to comment
Share on other sites

Да ако искаш да го видиш утре на базата :) колелото ми сттрува вече 2500 :) Всичко сам съм си правил!

Link to comment
Share on other sites

Точно на гребната база ли избрахте? За мен там е много по-изморително, от колкото да карам някъде из града. Не забравяйте за фактори като повишена влага, жега и вятър. Лятото могат да подействаш фатално за някои хора - не си правя базик!

Link to comment
Share on other sites

Абе това на колелета ли ви прилича??!! Май сте обаркали темата тотално! Как може такова нещо! Направете си тема "Хайде да се дарпаме със самолети!" и си пишете в нея!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Bachini Vision за 140лева ама не знам дали ще дойда

Link to comment
Share on other sites

Има, струваше преди 2-3 години 1200-300лв.  B)

Интересно, преди 2 години аз кат купувах мойто Аполо нямаше модели над 500 лв. та къде точно си го намерил това животно? щото в завода не бяха чували за такива работи, специално ги питах :) сигурно е била някаква допълнителна доработка.

след месец-два кат стане достатъчно топло за дъртите ми кокали ще дойда да ва видя колко мойте да карате :) мисля да ва навивам да се пуснем на някой по-късичък бревет (до 200 км) тва лято.

Link to comment
Share on other sites

Edno vreme s Zergathul aka PSYCHOSIS  i oib hodihme da karame koleleta na grebnata... tui kato ne uspqh da namerq temata za6tot sum zabravil kak se kazva kakwo 6te kajete da vazobnovim towa .. hobi moje bi :D

 

Мноо искам да карам с теб, но преди седмица разбрах, че съм останал без колело :( ако си купя ново ще доида да те видя как въртиш :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...