Jump to content
BulForum.com

da karame zaedno


Psihara^^

Recommended Posts

виж сега да ти кажа една приказка ти маи не четеш по нагоре аз карам от 4-5 години и имам 54000км със SCOTT-a така че аз май сам с най голямата пишка

good luck!

 

Евала ти на голямата пишка, ама ако си мислиш, че ще тръгна да карам с хора дето ще ми спорят на кой байка бил по-хубав жестоко се заблуждаваш. Щото такива хора с лопата да ги ринеш. Бе както и да е не ми се спори ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Евала ти на голямата пишка, ама ако си мислиш, че ще тръгна да карам с хора дето ще ми спорят на кой байка бил по-хубав жестоко се заблуждаваш. Щото такива хора с лопата да ги ринеш. Бе както и да е не ми се спори ;)

A taka.. i az sum na twoito mnenie batka... nai veroqtno do 2 sedmici 6te se e stoplilo taka 4e neka da si vartim na grebnata a ostanalite si sa spasqvaite!

Link to comment
Share on other sites

A taka.. i az sum na twoito mnenie batka... nai veroqtno do 2 sedmici 6te se e stoplilo taka 4e neka da si vartim na grebnata a ostanalite si sa spasqvaite!

 

 

ooo, opravqite se! Moq bike iska totalno razglobqvane, smazvane, .... i t.n. i togava 6te e gotov! Ne 4e i sega ne e no me drazni! A do togava 6te si vyrtq veloergometyra vku6ti i tva E! Derzaite!

Link to comment
Share on other sites

ехоооооооооо

има ли някой тук или всички сте навън да карате?:)

ходихте ли да карате през weekend-a или си стояхте в къщи?

аз лично ходих а колелото до Калофер и Карлово в събота беше невероятно!!!!

а и времето беше идеално за каране! B)

Link to comment
Share on other sites

Хммм добра идея само , че ся бегача ми е на гъзз и на село.

А инче ако си мерим пишките аз сам изминал към 12 метра :P :D

бегача ми е некаф leader де кат го зех беше 150лв. ся е кам 80.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам утре (сряда) да открием сезона на гребната :)

10:00 ми се струва удобно време.

Аз ще съм там, на трибуните. Ако някой иска, да заповяда!

Link to comment
Share on other sites

Предлагам утре (сряда) да открием сезона на гребната :)

10:00 ми се струва удобно време.

Аз ще съм там, на трибуните. Ако някой иска, да заповяда!

Става там ще съм! Дано да успеем да се намерим че по тази база като плъпнал един народ на можеш да минеш :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз го открих днес тъкмо се прибирам :) Времето беше страхотно. Имаше голяма навалица обаче. Много се накефих :) . БТВ много ме кефи да карам по дигата на Марица някакси на гребната е по еднообразно и скучно...

Link to comment
Share on other sites

Аз го открих днес тъкмо се прибирам :) Времето беше страхотно. Имаше голяма навалица обаче. Много се накефих :) . БТВ много ме кефи да карам по дигата на Марица някакси на гребната е по еднообразно и скучно...

na grebnata moje da e ednoobrazno i sku4na ama kat ima6 podhodq6tata muzika i kat ne te e sram da se dere6 i kat si nabeleji6 nqkoi koloezda4 koito v blizkite 6 obikolki trqa da go izqde6 ti stava interesno nali ;)

Link to comment
Share on other sites

na grebnata moje da e ednoobrazno i sku4na ama kat ima6 podhodq6tata muzika i kat ne te e sram da se dere6 i kat si nabeleji6 nqkoi koloezda4 koito v blizkite 6 obikolki trqa da go izqde6 ti stava interesno nali ;)

 

exxxx, napomnq6 mi za men na mladini!!! :punk Kakvi vrememna bqxa! Ama sega, kato smenix baika s edin BAGER, aide trugni de! Vsu6tnos moje da i probvame nqkoi den! stiga da ne si s pistarka, 4e togava prosto nqma6 6ans :))

Link to comment
Share on other sites

Днес бях на гребната и се видях с две познати муцуни - Алхимикът и един негов приятел манЯк на тема каране. Направихме 3 обиколки като за начало. Имаше кофти вятър, който се надявам да се пръждоса в скоро време.

I'm back on my bike and it feels good, baby! :)

Link to comment
Share on other sites

na grebnata moje da e ednoobrazno i sku4na ama kat ima6 podhodq6tata muzika i kat ne te e sram da se dere6 i kat si nabeleji6 nqkoi koloezda4 koito v blizkite 6 obikolki trqa da go izqde6 ti stava interesno nali wink.gif

Да интересно е но сега карам сам :(

БТВ направих и три обиколки на гребната де :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Айде стига с тая гребна бе  :angry1 , само си хабя гумите на тоя асвалт, требва почва приличен наклон :) Тепе rulez :)

Ако ще ходиш да се пребиваш на тепетата, извикай ме да снимам! Ще стане сеир! Предлагам ти това тепе с тунела отдоло... че като се изръсиш линейката да те чака долу направо!

Link to comment
Share on other sites

Ако ще ходиш да се пребиваш на тепетата, извикай ме да снимам! Ще стане сеир! Предлагам ти това тепе с тунела отдоло... че като се изръсиш линейката да те чака долу направо!

 

Почти всеки ден съм на Младежкия /Джендем/ заповядай ... ето опознавателна снимка:

 

undertaker.jpg

Link to comment
Share on other sites

po povod na poslednoto izkazane! Toku 6to se se ka4vam i sled bilzo 4 4asova rabota i mnogo pot bagera zamasq na ma6ina nai - nakraq! ima si ve4e 2 gumi4ki, dve spira4ki, rabote6tva vilka, taka 4e da koito iska da snima-da snima, AZ otivam da karammmmmmmmmmm :love :rolleyes: :music :wub: :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Айде стига с тая гребна бе  :angry1 , само си хабя гумите на тоя асвалт, требва почва приличен наклон :) Тепе rulez :)

 

Така си е!

 

Между другото аз напоследък Джендема го качвам по стълбите дето почват до тунела и по една друга пътека, която е жива претрепия и каране много няма-носене, падане ,ставане. Болна хава. Ама то в спускането е тръпката де. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...