Jump to content
BulForum.com

da karame zaedno


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Сезона го открих вече от близо месец. Започнах да се качвам до върха на младежкия и альоша - спускането е болница. Кривото е, че колелото ми е с алуминиеви, неподсилени капли и не смея да излезна извън пътя, че вече веднъж съм бил да ми центрова един майстор каплите. Иначе още от времето на ските съм си психопат :)

Между другото аз напоследък Джендема го качвам по стълбите дето почват до тунела и по една друга пътека, която е жива претрепия и каране много няма-носене, падане ,ставане.

Що пеша бе човек?! Има си перфектна алея, по която стигаш до върха...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Почти всеки ден съм на Младежкия /Джендем/ заповядай ... ето опознавателна снимка:

 

Kam kolko chasa si tam...to i az sam tam no ne sam te zasichal...kachvam se do gore...razlaivam kuchetata i se spuskam i posle pak i pak... :woot

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за OffTopic-а, ама тази седмица, понеделник и вторник играхме мач с едни приятели на поляната пред Джендема и адски много се забавлявахме като пристигна "извънземното" - тоест един накипрен от-до велосипедист :))

Гледайки сега снимката на The^Undertaker, нищо чудно да е бил от извънземните :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Извинявам се за OffTopic-а, ама тази седмица, понеделник и вторник играхме мач с едни приятели на поляната пред Джендема и адски много се забавлявахме като пристигна "извънземното" - тоест един накипрен от-до велосипедист :))

Гледайки сега снимката на The^Undertaker, нищо чудно да е бил от извънземните :)))

 

 

ako tozi deto si vidql e bil s julta kaska....na4i si vidql men :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Edno vreme s Zergathul aka PSYCHOSIS  i oib hodihme da karame koleleta na grebnata... tui kato ne uspqh da namerq temata za6tot sum zabravil kak se kazva kakwo 6te kajete da vazobnovim towa .. hobi moje bi :D

Lele planinsko koloezdene na grebnata ...

Emi i az karam redovno s edin priqtel predimno 7 chasa vecherta 2 3 obikolki stigat :P po gotino shte e da se kara nqkade v planinataaa... ama az ne namiram vreme i s kogo i kade neznam ..:) inache jelanie imam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...