Jump to content
BulForum.com

Колко тъпа може да бъде една жена!?


Recommended Posts

Az pyk ne vijdam kakvo mu e tolkova smeshnoto na tova.Pone se e opitalo momi4eto. Az dori nqma da se hvana da se zanimavam s toq shtepsel. Prosto nishto ne razbiram ot takiva bozi. Ti razbirash ot edno, az razbiram ot drugo. Po4ti sym siguren 4e na men mi se vijdat adski smeshni, neshta koito na teb ti se vijdat slojni (makar 4e kazvam tova bez da te poznavam govorq prosto poprincip)

Kakto kazaha v predishniq post

Peace

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Не само в УХП е така - аз съм учил в ТУ Пловдив. Там имах една колежка която си беше купила наземен телефон от тези с многото мелодии. След беше свързала хубаво телефонната жица към един шуко контакт (с заземяване и т.н.) и го беше ръгнала в контакта. Няма нужда да казвам че телефона стана на въглен.

 

Но от друга страна имах и един колега който на едно от упражненията на който имахме работа с поялник се почеса с човката на поялника зад ухото - след това около месец имаше белег.

 

Така че не само девойките може да се блондират. :D

Link to comment
Share on other sites

Kvoto i da si govorim ne ste li zabelqzali 4e jenite pove4e se opitvat da nazubrqt ne6to otkolkoto da vkarat malko logika takav e i slu4aq s kontakta vidqla e sigorno nqkoikak go opravq ama ne go zapomnila i e stanalo taka.Drug faktor e ne ste li zabellqzali 4e mnogo malko jeni razbirat ot informatika i elektronika pravete si izvodite.

Link to comment
Share on other sites

NO COMMENT за тая тема :excl:  :excl:  :excl:

За пръв път да срещна една абсолютно безсмислена тема във вареза!

 

Нм!! Явно не не си търсил достатъчно усърдно, щото на ден тука се цопват средно 2-3 такива ;)

 

А по темата -- може да бъде тъпа колкото си иска. Нямаш право да даваш такива определения за хората. Поне се е опитала ... ми да беше и обяснил как да си го смени щеше да го направи не по зле от тебе ... много е лесно така ... :angry:

Link to comment
Share on other sites

NO COMMENT за тая тема :excl:  :excl:  :excl:

За пръв път да срещна една абсолютно безсмислена тема във вареза!

Разбирам, че се чувстваш засегната, но пак повтарям НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ ЖЕНИТЕ КАТО ЦЯЛО! ТОВА НЕ Е СПОР КОЙ Е ПО УМЕН ЖЕНИТЕ ИЛИ МЪЖЕТЕ! Просто направих грешка като озаглавих темата. По добре би било заглавието "Колко тъп би могъл да бъде един човек".

Ощв веднъж ИЗВИНЯВАЙТЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ!

Без вас ние сме загубени! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама същото може да се каже ако някой мъж започне да готви нещо и обърка рецептата. Има неща които на жените се отдават повече отколкото на мъжете и обратното , но според мен не може да се съди за акъла  само по това.

Сигурно не си чувал, че най-добрите готвачи са мъже :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не си чувал, че най-добрите готвачи са мъже :)

Аз не казвам ,че няма и мъже който готвят супер ама става въпрос за това,че едните(мъжете или жените) могат да правят дадено нещо по-добре отколкото другите.Има много повече жени, който можеш да видиш да готвят (в ежедневието) и мъже да са справят с ел.уреди,но и обратното е възможно,но е по-рядко.Мисълта ми беше,че от една жена която е объркала нещо не можеш да съдиш за всички останали...

Link to comment
Share on other sites

ami mnoo glupavo i gadno e postaveno zaglavieto:kato go vidqh i naprao se upla6ih kvo li 6e vida :confused no uvi,ni6o osobeno i tolkova frapira6o,suvsem normalno,no 6o trqaa taka da se postavq ? i posle da se obesnqaa 4e to su6nost ne bilo taka :confused

aide stiga s tiq gluposti 4e ako trugnem da si pokazvame kerlivite rizi (males vs. females)ne znam kude 6e mu izleze kraq B)

Link to comment
Share on other sites

Ami za hora kato men deto u4at v TETA tva mi se struva mnogo typo :) Samo dano ne se okaje 4e i to4no tazi madama e u4ila tam 4e togava sram sram :angry1 E za tva horata sa kazali 4e koito ne razbira ne trqbva da pipa! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми че е тъпа тъпа е , хахахахахахааааа :) :) :D :P

А доколкото ' поне се е опитала ' мага да кажа : 'Който не може да плува, да не се съблича' !!!

 

Аз не вързвам високо волтови кабели покрай магистралата.... хахаххааа :) :punk

Link to comment
Share on other sites

tupa tema ama mnogo tupaaaaaa  Kak ne go e sram toia deto ia e suzdal ??? Tupo izmislena i tupo komentirana ama niaamam dymi mnogo e tupaaaa :angry:

 

Някой да те е карал на сила да я четеш :lol: ???

Ооо сетих се! И ти не знаеш как се свързва и не можеш да разбереш какво ни е смешно чак толкова :P Извинявай но тъпото за едни е смешно за други! И обратно...

Link to comment
Share on other sites

Хахаххха!!!Великооо!!!!Много се смях - бива,бива,ама тва!!!Все пак жената може и да не е знаела кое къде да мушне - на тях им го мушкат,не на нас :P

Link to comment
Share on other sites

Аз нищо не разбирам....Това означава ли,че съм тъп....

Link to comment
Share on other sites

Аз нищо не разбирам....Това означава ли,че съм тъп....

ТЪП ще си ако тръгнеш да правиш нещо което не разбираш! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hei hora neznam kolko tapa ili kolko umna moje da bade edna jena, vsa6tnost vsi4ki znaem dostata4no istorii za jenite. Vsa6tnost ima statistika, 4e jenite pravqt po-malko katastrofi ot majete, tova e poradi prostata pri4ina, 4e te ne mislqt, te prosto 4UVSTVAT.

Link to comment
Share on other sites

Na men puk mi se struva genialno tvorenieto na madamata :P

Vinagi sum znael 4e jenite shte sutvorqt neshto genialno no vaprosa beshe koga.. eto doide momenta v koito vuprosnata madama e suzdala shtepsel koito ne konsumira i gram el energiq :laughing:

Stiga se ebavaite s momi4eto we.. tova nai veroqtno e "fabri4en" efect .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ехехех!Ако моя колежка беше направила такова нещо...щях да я бъзикам ***дена:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...