Jump to content
BulForum.com

Колко тъпа може да бъде една жена!?


Recommended Posts

Една колежка се опитала да си смени прекъснатия щепсъл на касетофона, но нещо не станало и не тръгвал. Затова ми донесе щепсъла да го погледна. Вижте какъв се оказа проблема като го отворих....

http://kaloian.hit.bg/lan/000_1503.jpg

мъж може ли да направи такова нещо ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Според мен и мъж може да направи такова нещо... всичко е възможно. Има жени дето са по-умни и от теб така, че нямаш право да правиш такива генерални заключения.

 

Нека темата да не се превръща в псуване на жените.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама същото може да се каже ако някой мъж започне да готви нещо и обърка рецептата. Има неща които на жените се отдават повече отколкото на мъжете и обратното , но според мен не може да се съди за акъла само по това.

Link to comment
Share on other sites

Според мен и мъж може да направи такова нещо... всичко е възможно. Има жени дето са по-умни и от теб така, че нямаш право да правиш такива генерални заключения.

 

Нека темата да не се превръща в псуване на жените.

Ей аз не го казвам за всички жени, казвам просто до къде може да се стигне! Съжалявам ако съм обидил красивата половина на човечеството... :)

Link to comment
Share on other sites

на мен ми хареса!

това жена инженерка ли е? защото и аз имам подобни истории за техническия гений на вече щастливо дипломирани колежки, които са адски подобни на тази. ама ги нямам на снимка :(

Link to comment
Share on other sites

на мен ми хареса!

това жена инженерка ли е? защото и аз имам подобни истории за техническия гений на вече щастливо дипломирани колежки, които са адски подобни на тази. ама ги нямам на снимка :(

Абсолютно! Инжинер-технолог :) еее още недипломирана ама... пълна отличничка... 3 години вече не е имала друго освен 6... какво ще кажете за образователната ни система и за зубренето а? :) Ще се радвам да чуя коментари !

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно! Инжинер-технолог :) еее още недипломирана ама... пълна отличничка... 3 години вече не е имала друго освен 6... какво ще кажете за образователната ни система и за зубренето а? :) Ще се радвам да чуя коментари !

Това показва как народа напоследък прави неща без въобще да мисли :) Се едно сичко само ще си стане хихи.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако това момиче ти е колежка, значи и ти би трябвало да си инжИнер или поне да учиш за такъв, нали така Rafaello? Което все пак е много тъжно, за четири години следване дано да научиш как се пише правилно инжИнер. И между другото смятам, че никой не може да обърка нещо толкова елементарно и мисля, че си решил сам да пуснеш уж някаква "интересна" тема. А за твое сведение в милата ни родина няма нито едно учебно заведение в което на дипломанта да се присъди титлата - технолог, защото тя се отнася за средното образование. Всички инженери имат титли: специалист, бакалавър или магистър /както и всички останали вишисти/. Дано другите ти колеги не са, като вас двамата...

 

EDIT: Прав си, изпуснал съм я буквичката, но е хубаво, че използваш разни програми да търсиш грешки иначе може и да не можеш! Съжелявам, че развалих "хубавата" тема. Но се получи един почти лингвистичен спор!

Link to comment
Share on other sites

Ами ако това момиче ти е колежка, значи и ти би трябвало да си инжИнер или поне да учиш за такъв, нали така Rafaello? Което все пак е много тъжно, за четири години следване дано да научиш как се пише правилно инжИнер. И между другото смятам, че никой не може да обърка нещо толкова елементарно и мисля, че си решил сам да пуснеш уж някаква "интересна" тема. А за твое сведение в милата ни родина няма нито едно учебно заведение в което на дипломанта да се присъди титлата  - технолог, защото тя се отнася за средното образование. Всички инженери имат титли: специалист, бакалавър или магистър /както и всички останали вишисти/. Дано другите ти колеги не са, като вас двамата...

не знам къде си гледал дипломите, но например точно във ВИВХП (сега УХТ) присъждат титлата "инженер - технолог" и съм го виждал на дипломата на една приятелка с очите си.

буквата И в инжинер написана от Рафаело е нарочно поставена там за да подчертае липсата на елементарни електротехнически познания на въпросната деятелка. и на мен и на теб ти изглежда елементарна и нелогична тази грешка, но света е пълен с различни хора и досега не е изобретена нито една технология, която да е абсолютно идиотоустойчива. идиоти има, имало е и винаги ще има.

спри да спамиш темата, разбирач!

Link to comment
Share on other sites

Ами ако това момиче ти е колежка, значи и ти би трябвало да си инжИнер или поне да учиш за такъв, нали така Rafaello? Което все пак е много тъжно, за четири години следване дано да научиш как се пише правилно инжИнер. И между другото смятам, че никой не може да обърка нещо толкова елементарно и мисля, че си решил сам да пуснеш уж някаква "интересна" тема. А за твое сведение в милата ни родина няма нито едно учебно заведение в което на дипломанта да се присъди титлата  - технолог, защото тя се отнася за средното образование. Всички инженери имат титли: специалист, бакалавър или магистър /както и всички останали вишисти/. Дано другите ти колеги не са, като вас двамата...

Хайде почна се със заяждането! Защо има хора които само търсят как да се заядът... не може ли човек да направи една правописна грешка! Що се отнася до инжЕнер тхнолога.... много ще ме извиняваш ама в Университета По Хранителни Технологии титлата която получават всички завършващи технологичния факултет е "Инженер по технология на...... " или както му викат всички инженер технолог... Или и ти си мислиш, както един полковник на една военна комисия ми каза "Ма то има ли ВИСШЕ за готвачи?!" Ехххх... винаги ще ги има такива като тебе... дето няма да вярват... ама и аз не те карам да вярваш.... пари да ти вземам? Айде със здраве! И прегледай за правописни грешки сигурно има... не съм го прекарал през корекцията на WORD-a :)

 

 

Edit1: mobo, много благодаря за подкрепата! По-точно не можеше да го кажеш!

Link to comment
Share on other sites

Едит2: Ама вижте как е писал тоя тип думата "вишисти" :) Нещо да е забравил ? Забелязвате ли ? :) Едно С май е изял големия разирач :) Хихих :) ЕЕЕЕххх FORSAGE :)

Спри се ,докато можеш.Вишист ,Више и т.н. се пишат без 'С'

Link to comment
Share on other sites

Спри се ,докато можеш.Вишист ,Више и т.н. се пишат без 'С'

Бла пучти пузна :bgrin: CMexyBka пич мноо смях ми вкарваш

по темата-един съсед ми каза че и най умната жена няма акъл колкото най простия мъж ама аз не му вярвам де :D

Сега няма да си разваляме мнението за жените заради един щепсъл да еба мааму :)

Link to comment
Share on other sites

Спри се ,докато можеш.Вишист ,Више и т.н. се пишат без 'С'

моя грешка :) Не съм казал, че го знам тоя език.... :) Ха в какво се превърна тая тема в уроци по писане... :punk

Ма как ми спамите темата само! ааа! Веднага да си правите тема "Правописните грешки на Rafaello" и там да си пишете! Сега говорим за щепсали!

 

Малииии няма да познаете какво забелязах! Навсякаде на страницата ATOL.bg e е писано ВИСШЕ вместо ВИШЕ! Представяте ли си! Не съм само аз, който я прави тая грешка! :blink:

 

Направих малко проучване из различни странички... и какво се оказа! ВИШИСТ наисти се пише така! НО ВИСШЕ се пише така... Или ако не се пише така, значи навсякъде бъркат.... поправете ме ако греша....

Link to comment
Share on other sites

Спри се ,докато можеш.Вишист ,Више и т.н. се пишат без 'С'

 

 

моя грешка :) Не съм казал, че го знам тоя език....

има някой тука дето не го знае тоя език, ама това не си ти :bgrin: . направих справка с тълковния речник(въпреки, че бях почти сигурен как се пише) и там пише виСшист :D

Link to comment
Share on other sites

има някой тука дето не го знае тоя език, ама това не си ти :bgrin: . направих справка с тълковния речник(въпреки, че бях почти сигурен как се пише) и там пише виСшист :D

Абе и аз си мислих, че се пише ВИСШИСТ ама ей така на бързо отворих SA Dictionary и написах ВИСШИСТ и такава дума нямаше. След това написах ВИШИСТ и веднага ми го изкара!? Какво става и идея нямам! Да няма два начина за писане на тая дума?

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз си мислих, че се пише ВИСШИСТ ама ей така на бързо отворих SA Dictionary и написах ВИСШИСТ и такава дума нямаше. След това написах ВИШИСТ и веднага ми го изкара!? Какво става и идея нямам! Да няма два начина за писане на тая дума?

има думи, които се пишат по 2 начина. примерно мляко-млеко, място-место и още няколко мисля има. но висшист се пише по един начин. нямам представа защо са го написали вишист в Dictionary-то. сигурно някой "умник" го е правил :blink:

Link to comment
Share on other sites

ох много се смях на тая снимка ...... много е свежа ам според мен проблема е другаде : жените се захващат да правят дадено нещо обикновенно с пълната увереност че това което правят се прави точно както те си мислят че се прави или

пак захващат да правят нещо ама без апсолютно никаква представа как се прави и въпреки всичко го правят (както е на снимката)

 

според мен това не е глупаво а е направо страшно.... защото жените взеха да стават какви ли не

шофьори например

 

давам този пример защото сам ставал свидетел на доста страшни неща , виждал сам как жена в рискова ситуация на кръстовище слага ръцете си на лицето и стапва на газта

 

или пак казваш на жена която те вози в колата си погледни в огледалото и тя поглеждайки в огледалото пита : защо да не съм си размазала грима

 

та такива ми ти работи ;)

Link to comment
Share on other sites

................................................................................

.......................ааа каква беше темата???????? :excl:

 

Alessa ти си руса нали ???

няма да ти кажа как познах защото ще ми лепнат още от така наречения warn

Link to comment
Share on other sites

Не са тъпи,просто някои неща не им се отдават :allien

Например на кой от мъжката част на форума му се отдава цветарство или фризиорство :D :D :D

PeAsE

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...