Jump to content
BulForum.com

Колко тъпа може да бъде една жена!?


Recommended Posts

Какво се пените бе хора...на мен скоро един приятел ми се оплака, че подарил телефон с камера на приятелката си, а тя от 2 седмици неможе да разбере как се правят снимки с въпросната камера. Нищо, че е завършила Техническия...с отличие, доколкото разбрах...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
ох много се смях на тая снимка ...... много е свежа ам според мен проблема е другаде : жените се захващат да правят дадено нещо обикновенно с пълната увереност че това което правят се прави точно както те си мислят че се прави или

пак захващат да правят нещо ама без апсолютно никаква представа как се прави и въпреки всичко го правят (както е на снимката)

 

според мен това не е глупаво а е направо страшно.... защото жените взеха да стават какви ли не

шофьори например

 

давам този пример защото сам ставал свидетел на доста страшни неща , виждал сам как жена в рискова ситуация на кръстовище слага ръцете си на лицето и стапва на газта

 

или пак казваш на жена която те вози в колата си погледни в огледалото и тя поглеждайки в огледалото пита :  защо да не съм си размазала грима

 

та такива ми ти работи  ;)

 

 

Aham :D

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета!Невнимавате!Зада се получи този ефект т.е. да гръмни щепсъла при такова свързване има само едно обяснение.Този щепсъл е бил гърмял преди това (вижте метализацията).При такова свързване на здрав (нов) щепсъл резултатът е само един -просто не работи т.е. касетофона не свири.За тези който не разбираме от електротехника ще поясна,че рогчетата на щепсъла влизат в контакта т.е. няма през къде дасе затвори веригата.

Link to comment
Share on other sites

Те днешните жени не само че немогат да готвят/чистят/перат, подрастващото поколение пък 99% не знаят от коя страна се хваща метлата, вие искате и от такива неща да разбират... Жалко е :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tupa tema ama mnogo tupaaaaaa  Kak ne go e sram toia deto ia e suzdal ??? Tupo izmislena i tupo komentirana ama niaamam dymi mnogo e tupaaaa :angry:

Имах си аз да ти харесва :D и на мен не ми допада особенно но като се замисля има смисал в нея и донякаде трябва и вия да се замислите по нея и да си направите поука за кво саздаваме такава тема :D :P :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Komentarut mi ne celi da te zabivam ili neshto podobno. Prosto si izkazvam mnenieto. Daje se chydia zashto vuobshte otreagirah na tazi tema. vse pak ne mi otiva da cheta tezi neshta Nali?

Някои коментират неспособността да не могат да готват,чистят и т.н. но да неможете и да четете тва вече е :sick :blink:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам снимката, сигурно е завършила техническия университет. :P

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета!Невнимавате!Зада се получи този ефект т.е. да гръмни щепсъла при такова свързване има само едно обяснение.Този щепсъл е бил гърмял преди това (вижте метализацията).При такова свързване на здрав (нов) щепсъл резултатът е само един -просто не работи т.е. касетофона не свири.За тези който не разбираме от електротехника ще поясна,че рогчетата на щепсъла влизат в контакта т.е. няма през къде дасе затвори веригата.

Ей ма кой е казал, че щепсала е гърмял?!

Link to comment
Share on other sites

Ей ма кой е казал, че щепсала е гърмял?!

 

То се вижада.Погледни по-внимателно снимката.Гърмяло е като за "последно".Има нещо "гнило" в тази работа.

П.П. Не защитавам жените.Ама някои по-знаещ е помогнал. ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледам в началото се спори какво е било образованието ВиСшо или ВиШо , в Министерството на образованието е записано като ВиСше и нека да го приемем че е така... , а за въпросната колежка от ВИХВП или вече както е УХТ (ако е от там де) , щом е от технологичен факултет едва ли разбира чак толкова от ел. техника макар че всички от този факултет излизат инженери , в този факултет се изучават предмети сварзани с химията , и по точно процеси на технологична обработка на дадени "вещества" свързани с хранителната промишленост. Така че този щепсел може да ти го даде всеки който не го интересува ел. техника и всеки който не е виждал разглобен щепсел даже и някой МЪЖ , няма нищо чудно в това че жена не е оправила Щепсела. Все пак нали тук само "разбирачи" та как да не се смеем на една жена ,бъдещ инженер ,че не е могла да намери проблема на въпросния Щепсел.

 

 

EDIT: Не че защитавам жените (и не че са много умни) , но в случая не е много за смях.

Link to comment
Share on other sites

То се вижада.Погледни по-внимателно снимката.Гърмяло е като за "последно".Има нещо "гнило" в тази работа.

П.П. Не защитавам жените.Ама някои по-знаещ е помогнал. ;)

Неее... определно не беше гърмял... това което ти прилича на гърмяно си е дефект в снимката, много от близо е снимано а тоя апарат няма МАКРО режим. Виждаш отразен блясъка на свткавицата.

 

abe to w slu4aq se 4udi6 da se smei6 li da pla4e6 li

taq patka det go e napraila e UNIKALNO tupo su6testwo

awe da pitam da ne e nqkoq rusa maimuna? :)

Улучи в десятката! Изрусена. Това нарочно не го писах за да не става пак спор умни ли са блондинките или не... но се стигна до него.

Link to comment
Share on other sites

има и по тежки случаи ,преди време работех като техник по домовете та попаднах на следната- домашна маисторка:))) вързва 2 те жици на едно разклонителче прилежно заедно ,после още по прилежно ги стяга на едното болче и като включи това произведение на изкуството естесвено и гърмят предпазителите

та вика ме на заявка и се оплаква напоследък доста често ми гърми апартаментното табло ,поглеждам го вдигам автомати4ния ,след малко съкровището отива да прави кафе ,включва същото удължител4е ,таблото изгърмява и ми казва нали виждате точно така прави напоследък :punk

Link to comment
Share on other sites

Ето Ви един линк,в който образованието няма никакво значене.

http://fun.drno.de/pics/frauen.jpg

Това наистина не мога да го разбера! Какво искаш да кажеш? :confused

Link to comment
Share on other sites

Виж как си е сложила каската.  :P

Hahahahahahh! Da be :) Tova e varha! maliiiiiiiii kolko tapotia ima na toia sviat!

Link to comment
Share on other sites

Така значи смях се там където трябва и макар да не съм ПРОЧЕЛА всички мнения побързах и аз да се намърдам между шамарите!:) Достигнах до извода че много мъже имат някаква ненавист към жените явно и имат някакви проблеми???Знам ли искат може би да бъдат "главата на семейството" водещия "човек" в живота.Мисля че такива мъже спадат към няколко типа

1.комлексари

2.няма къде да се изявят

3.няма кой да го похвали

хахааааааааааааааа

Не ми обръщайте внимание ако го направите и продължите да четете значи спадате към 1-ва група хахахахха.

Сори майна нещо ми става нали съм в женски пол както Вие бихте се изразили!

Та така темата я разбрах ,но не разбрах защо тръгна към друга?хаха(имам в предвид там за кое как се пишело и т.н)

Явно не само жените са "тъпи"!

Сега явно ще стана за коментар!хаах

Абе важното е аз да съм добре!

Ама снимката си я бива ако може някой да покаже нещо подобно много бих била доволна ще се позабавлявам от сърце ако има някой нека ми прати плс нямам време за запетайки и тн чао пиленца

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...