Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Срам и позор беше днешния мач. Шведите може да имаха 4 положения, но 3 вкараха. Докато нашите имаха доста повече, но нищо не направиха. Все пак трябва да бъдем оптимисти най-добрите футболисти от отбора ги нямаше.

Link to comment
Share on other sites

драсните, ама много. бяхме по-добрия отбор. гонзо може да е гомно, но игра много добре. няма и помен от мухльото, който беше преди. можехме да ги бием. проблемът е в дисциплината и защитата (по-скоро организацията на защитата). на два пъти ни пробиха супер левашки защитата и вкараха. а ние имахме 5 - 6 възможности, но в последния момент нещата се развалят. аз съм оптимист за следващите мачове. надявам се, че добрата игра на момчетата ще ги амбицира да дадат най-доброто от себе си в сряда (мисля тогава е мачът с Унгария) нищо не е загубено с тази загуба. ако бяхме спечелили щеше да е голям удар - всички щяхме да ги поставим на мястото и да докажем, че българските спортисти не са за подценяване. но ще им го докажем в Германия :P хайде успех в следващите мачове!

Link to comment
Share on other sites

Срам и позор беше днешния мач. Шведите може да имаха 4 положения, но 3 вкараха. Докато нашите имаха доста повече, но нищо не направиха. Все пак трябва да бъдем оптимисти най-добрите футболисти от отбора ги нямаше.

Да бе все някой ни е крив на нас. Докъто мислим така все някой ще е по-добрият.

Link to comment
Share on other sites

Според мен си се представихме достойно ! (резултата го забравете замалко , гледайте играта) Играхме без Стилян Петров и Мартин Петров (двама от най-силните - не може да се спори по въпроса в отобра ни) направихме доста-повече опасностти от отбора на Швеция , но не ги вкарахме :( (По това отношение приличаме малко на Барса - много положения - много пропуски) . Шведите си играха играта , първият гол беше перфектен ! В средата спираха и накъсваха играта с нарушения , но за сметка на това си изпросиха доста картони . Нелеп червен картон на нашия защитник :angry: . Имаше и някой съдийски грешки , не мога да кажа , дали са просто "грешки" или пък е имало и договорки .

Това е личното ми мнение !

Link to comment
Share on other sites

Ами шведите ни показаха как се играе футбол и колко далече сме добрите отбори. Не знам как преценяте, че сме им били равностойни, но според мен това, че държахме топката нищо не значи. Показаха ни как се правят атаки и голове - със скорост и прецизност. Нашите бяха прекалено мудни (както обикновно) и липсваше кой знае каква идея в атаките...само някакви некадърни центрирания. Просто докато не се управи коефициента на полезно дейстие няма да прокопсаме. Не може за всеки пас да трябва да се гони топката по 1-2 метра и 90% центриранията да бъдат произволно насочени.....има още много хляб да ядем. Незнам как щеше да се развие мача, ако Мартин и Стилян играеха, но е факт, че за сега нямаме конкуретно способен отбор.

Link to comment
Share on other sites

еми прав си за коефициента на полезно действие. 94-та когато станахме 4-ти имахме баси лудия късмет ритнеш-вкараш, ама ся нещо не се получава :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

еми прав си за коефициента на полезно действие. 94-та когато станахме 4-ти имахме баси лудия късмет ритнеш-вкараш, ама ся нещо не се получава :bgrin:

То не е само до головете. Не може да се разчита на това, че от 10 хаотични центрирания поне 1-2 ще попаднат на главата на някой наш. По-добре да бяха 3-4, но добре преценени и точни.

Link to comment
Share on other sites

Стоичков се помисли за голям тренъори взе да си прави експерименти в най-важния мач.Цяла България разбра ,че Марков ще получи червен картон,само той неможа да се сети.Да не говорим за непопадането на Манчев в групата :angry1

Link to comment
Share on other sites

С голяма мъка трябва да кажа,че за мен шведите ни показаха как се играе съвременния футбол-рационално.Без излишен блясък и красива игра,вложиха концентрация в няколко момента и си вкараха положенията.А после не ни позволиха да създадем реална опасност за вратата и си спечелиха една доста лесна победа.Никой не ни е виновен,че си мислихме,че ще ги бием само с нахъсване и думи.Просто в отбора има няколко бастуна и те не трябва да попадат дори в групата.Но все пак Стоичков се опитва да изгради нещо ново,а и момчетата повечето са млади,така че нека им дадем време и да им пожелаем успех занапред :D

Link to comment
Share on other sites

Офффф,реве ми се :cry Сега си прибрах,бях малко на кръчма ,за да забравя загубата,но не се получи.Доста съм разочарован,сигурно защото чаках мача с прекалено голям оптимизъм...

Моето мнение е ,че просто толкова можем(липсваше ни късмет ест...),шведите играха практично и с по-малко владение на топката ни вкараха 3 гола,като 1вия бе наистина перфектен....Гонзо игра изненадващо добре за мен и ми хареса(за разлика от Бербатов).Към съдията имам претенции само за дузпата ...положението бе същото като в началото на мача,когато Боримиров бе съборен(се хвърли) в наказателното поле :) Това,което ни остава е да мачкаме във всички следващи мачове,защото още имаме шанс за класиране :)

Дано маджарите не ни изненадат неприятно в сряда ;)

 

Сега прочетох какво е казал Платини-и той е харесал Гонзо :punk

Дано Ицо да го пусне и в следващия мач :)

Link to comment
Share on other sites

Za men sadiqta sviri snosno. Estestveno imashe propuski, no ne beshe taka kakto go izkarvat, 4e edvali ne toi e izvadil noja i ni e zaklal. Lipsa na vuobrajenie v centura na halfovata ni liniq...razo4arovah se malko ot C. Yankov. Na B. Georgiev pasovete neshto v progresiq mu stavaha vse i vse po-neto4ni. Nalagashe se berbo da se vrushta do centara, za da poema topkata. Takti4eski negramotni, nikakva ideq kak se prosi karton...sledvashtiq pat vmesto da trenirat falove da trenirat situacii za karton. Kak moje sled kato oshte v na4aloto na ma4a v dadena zona zashtitnik e nakazan s karton, da spresh da atakuvash ot tam...to nqma logika. Izklu4itelno bezidejna igra, tragi4no slaba psihika...i izklu4itelno prosta publika. Kak ne se nau4iha, 4e kogato varvi himn, nezavisimo na koq naciq, te trqbva da mul4at...da se otdade po4it.

Link to comment
Share on other sites

Basten brato ne te znam koi si i shto si a i ne me interesuva chesno kazano, molq te kato chovek ne dei da kazvash che nashata publika e prosta, kogato idesh TI na stadiona i vidish za kakvo stava vapros togava molq te preceni kakva e publikata. Ot sarce kato chovek ti kazvam nqma po silna i predana publika ot balgarskata koi drug pri polojenie che pada s 0:3 i pri nikakva igra 2 minuti predi kraq na macha shte pee himna s cqlo garlo i shte skandira imeto na treniora si, ne me e qd che govorish qd me e che govorish bez da si vidql, kakvo kato sme osvirkvali himna im da gadno i e moje da e kaje nekulturno e i kakvo brat brata si obiva za futbolen ma4 a ti zaradi edin himn shte mi kajesh che nashata publika e prosta ne se izlagai, pojelavam na vsichka da prisastvat pone edin pat v jivota si na palen nacionalen stadion i da chuqt kak poveche ot 40000 peqt v edin glas himna na stranata ni, e tova e istinska gordost i golqma publika, izvinqvam se ako ne razbirate golqma chast ot pisaniqta mi prosto birite sa mi v poveche badete sas zdrave i ostanete istinski balgari do krai :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta sega se vra6tam i moga da vi kaja 4e .... publikata e ... neveroqtna! 43261 4oveka v edin glas podkrepqha otbora 90 min! Tva ne sam go vijdal nikade! O6te utre 6te ka4a i filma za da se vidi i ot luitelska kamera za da se razbere 4e moje i da padame no pak si ostavame balgari v sarcata u du6ata!

 

 

A i basten 6toto takiva kato tebe "semkadjii" se znaqt da govorqt mnogo za tova sme v takova polojenie! Stoi si uvas i si go obsajdai sam! Ako nqma kakvo hubavo da kaje6 po dobre zamal4i! V momenta trqbva polojitelno mnenie a ne pluene ot semkadjiq koito cql jivot rugo ne pravi sedi i plue rabotata na drugite!

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta sega se vra6tam i moga da vi kaja 4e .... publikata e ... neveroqtna! 43261 4oveka v edin glas podkrepqha otbora 90 min! Tva ne sam go vijdal nikade!

В деведесетата минута пеехме химна при 2:0 за Швеция :) Какво да говорим повече...

Link to comment
Share on other sites

Вярно е , че рефера направи грешки, но не може всеки път да се оправдаваме с него. Нито един удар на Благой георгиев не беше във вратата, а те бяха поне 5. Като изключим 1 удар от далече, Боримиров се издъни. Чавдар Янков и Бербатов въобще не се забелязваха. За пореден път имаше проблеми в защита като първия гол е доказателство за това. Все пак не заслужавахме да загубим с такъв резултат. Срещу Унгария трябва играчите да дадът всичко, на което са способни и да победят. Там би трябвало да е по-лесно, а и Мартин Петров и Стилян Петров ще играят.

Link to comment
Share on other sites

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!

Без 4 основни футболиста,първото полувреме натикахме Шведите в тяхното си наказателно поле както никой не го е правил!!!Нито Италия нито Хърватия никой!Гола на Шведите беше красив но на полувремето трябваше да водим,второто полувреме до преди да изгонят Г. Марков ние пак бяхме по добрите и съм горд с националния отбор,това са футболисти които никой не ги е чувал,или поне повечето,кой играе в Славия кой играе в Турция,срещу тях един страхотно обигран отбор,със някакви супер звезди които направо си бяха надиграни от Българските момчета!А когато вече беше изгонен Марков всичко беше ясно!Сега слад този мач вече съм 100% сигурен че сме на световното!!! :D

Не ми пука че сме паднали от тия шведи защото ако отидем в Стокхолм с пълен състав,ще ги разпилеем!!!

Link to comment
Share on other sites

Iskam da kaja nqkolko neshta za tozi mach:

1.Imah neveroqtnoto shtastie da bada na tozi mach i da izpitam chuvstvo,koeto ne moje da se opishe s dumi-neshto smeseno mejdu vazhita,gordost,strahopochitanie.Taka che priemam kato lichna opida kazanoto ot tozi "futbolen" spec Basten.Mislq,che e vseki,koito izpitva radost ot tazi igra i se chuvstva balgarin trqbva da otide na mach na nacionalniqt otbor i da izpita chuvstvoto da pee himna zaedno s 43 000 dushi.Nqma druga takava,koqto da pee himna i pri 0:2........

2.Ne moga da razbera zashto vseki obqvi tozi mach za nai-vajniqt,edva li ne,ako ne biem i ne se klasirame.Zashto beshe tazi nenujna euforiq,sazdadena predimno iot vestnicite i jurnalistite.Za spravka:vestnik "Trud" ne vednaj spomena,che tozi e macha na godinata,a v dneshniqt si broi huli nashite momcheta.za men nai-vajnite machove sa tezi s Ungariq i s Harvatska-ako ne vzemem 6 tochki shte gledame MOndial 2006 po Tv-to.

3.Za samiqt mach-igrahme mnogo dobre,chak i az se uchudih.Presirahme gi po celiqt teren,no sled izgonvaneto na Markov shemata na igra se razvali.Gonzo,koito spored men igra mnogo dobre,a az sam simpatizant na CSKA i Berbatov napraviha mnogo dobar tandem i obraha vsichki topki v nakazatelnoto pole.No otsastvieto na 2-mata Petrovi,Bojinov,kakto i nevastonovenite Qnkov i Qnev tolkova mojem v sredata na terena.Sadiqta povliq strashno mnogo-spesti cherven karton na Ibrahimovich-tuk ili dava cherven karton ili si malchi-kakvo e tova jalt karton;spesti oshte 2 cherveni kartona na dvamata kraini zashtitnika,izmislena duzpa za tqh i ne dadena za nas.Ne dade nito edin fal okolo nakazatelnoto pole na Shveciq.Abe palna prostotiq....i toq muhlio iska da sviri na Mondial........

4.Uvajavam Stoichkov i go podkrepqm vapreki zagubata,ama kak ne uspq da razbere edno neshto:Markov ne stava za zashtitnik-usra se v harvatiq,a tuk v momenta,v koito gi presirahme i se ochakvashe gol go izgoniha.Drug e vaprosa,che Ico veche beshe nakaral Topuzakov da vliza.Beshe vapros na sekundi...Gonzo igra mnogo dobro,napravo man of the mach za nashiqt otbor,napalni mi okoto-boreshe se,tichashe,nito obshto s predishniqt pumak...Ivankov e mnogo dobar vratar,ama vav vseki mach pravi po 1-2 miserii.I tuk ne prospusna-izpusna topkata sled udar na Ibrahimovich,a posle ne posreshtna edno centrirane i hubavo,che Zlatan e darvo i ne uceli topkata.

5.Ne ni ostava nishto drugo osven v srqda ot 21.45 da sednem na edna masa,da se obedinim i da izvikame v edin glas:

 

Bulgaria

Link to comment
Share on other sites

Мачът беше лефски софия - Швеция 0:3, тези които са ходили на стадиона нищо не са разбрали:

Състав на лефски:

 

БЪЛГАРИЯ: Димитър Иванков, Радостин Кишишев (купен от литекс), Георги Марков, Илиян Стоянов, Ивайло Петков, Благой Георгиев, Даниел Боримиров, Чавдар Янков, Здравко Лазаров. Георги Иванов, Димитър Бербатов (предостъпен от леверкузен за мача)

 

Те Локо софия не могат да бият, срещу Швеция излизат...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...