Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Контузени и наказани за мача: Стилян Петров, Мартин Петров, В. Божинов, Св. Тодоров, М. Христов, В. Димитров. Под въпрос е и Ч. Янков.

Съставът на България за мачовете с Швеция и Унгария

Футболисти, играещи в чужди първенства:

Здравко Здравков (Ризеспор, Тур), Здравко Лазаров (Газиантепспор, Тур), Стилиян Петров (Селтик, Шотл), Мартин Петров (Волфсбург, Гер), Владимир Манчев (Леванте, Исп), Ивайло Петков (Кубан, Рус), Димитър Бербатов (Байер, Гер), Радостин Кишишев (Чарлтън, Анг), Александър Александров (Истанбулспор, Тур), Илиян Стоянов (ДЖЕФ Юнайтед, Яп) и Георги Иванов (Самсунспор, Тур).

 

Футболисти, играещи в българското първенство:

Димитър Иванков (Левски), Емил Гъргоров (ЦСКА), Георги Марков (Левски), Асен Караславов (Славия), Росен Кирилов (Литекс), Чавдар Янков (Славия), Благой Георгиев (Славия), Асен Букарев (Левски), Христо Янев (ЦСКА), Мартин Камбуров (Локомотив Пд), Елин Топузаков (Левски), Даниел Боримиров (Левски).

 

Първи резерви:

Стоян Колев (Локомотив Пд), Димитър Телкийски (Левски) и Стойко Сакалиев (Нафтекс).

 

Гъргоров е със счупена ръка и отпада от групата за мачовете с Швеция и Унгария!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Амй аз се надявам да победим , но с оглед последните два мача това изглежда малко вероятно :(. Но все пак имаме нов треньор , който е по-добър и дано успее да накара футболистите да покажат всичко, на което са способни и да победят шведите :)

Link to comment
Share on other sites

Малко е рано, но мача е важен и трябва да се готвим за победа от рано. Дали наистина ще успеем този път? В последните 10 години сме играли 4 пъти и дори не сме им отбелязали гол, но сега отбора и треньора са други, а Стоичков не обича да губи!

 

Той Стоичков не обича да губи,ама само стои на пейката! :D

Иначе мисля че ще паднем.Може да отбележим един гол,но ще паднем.Това е моя лична прогноза за мача.

Link to comment
Share on other sites

Eee kyf e toq negativizym we...i vyv anketata trqashe da e :

She gi biem s mnogo

She gi biem s oshte poveche

She gi smachkame kato muhi i she gi biem s rekorden rezultat! :D

 

BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eee kyf e toq negativizym we...i vyv anketata trqashe da e : 

She gi biem s mnogo

She gi biem s oshte poveche

She gi smachkame kato muhi i she gi biem s rekorden rezultat! :D

 

BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!BYLGARI IUNACI!!!!!

 

 

Spored men rezultatat 6te e nai-malko 3:0 za Balgaria. B)

Link to comment
Share on other sites

вече е време там им сритаме за*ниците на тези надути шведи :) .Спомням си обидата на шведския тренер кам нашия национал сега смятам че камата и отбора ще им натрият ... :devil

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! B)

Link to comment
Share on other sites

Дано ги бием. За наще гласувах естествено. Важното е да се иде на стадиона и да ги подкрепим. А като се напълни до дупка ...или ще ги бием или ще би бием B) а може и двете едновременно :sayjin

А за Шведките :hump:

Аз съм там 95%

Link to comment
Share on other sites

Ние на тъпите сърби един гол неможем да вкараме, пък сме тръгнали Швеция да бием..какви си ги въобразявате.

Link to comment
Share on other sites

neiskam da si go predstavqm, no si mislq 4e ste ni spukat. poradi razli4ni obstoqtelstva:

1.tradiciqta. ne biva da se podcenqva. ponqkoga ne igrae rolq no vse pak taka kazvahme i v prednite ni ma4ove

2.problemite okolo otbora. bez martin petrov i stilqn mi se struva 4e niama da moje da organizirame atakite. martin e mnogo cenen futnolist i ste e mnogo trudno bez nego. moje bi ste zabelqzali v ma4ovete na nacionalnia otbor. presen primer e dne6nia ma4 s surbia kogato prez purvata 4ast kak edinstvenoto ni polojenie be6e ot prqk svoboden

3..golqmoto naprejenie. ubeden sum 4e 6vedite ste doidat kato za obiknoven ma4 koito trqbva da spe4elq dokato pri na s e razli4no

4. slabata ni zastita. pri nali4ieto na napadateli kato ibrahimovi4 i albak ne biva da se dopuskat gre6ki. za sujalenie naste ne spirat da gi pravqt. dobre pone 4e larson nqma da igrae 4e togava izobsto nqma da mi se prikazva

5.prekalenoto vuzhvalqvane na niakoi na6i igra4i(tova e ot psihi4eska gledna to4ka), kato berbatov i bojinov. vqrno e 4e sa otli4ni futbolisti no to ve4e vze da se prekalqva

6.slabata forma na igra4ite. togava na6to purvenstvo ste e edva zapo4nalo i futbolistite edva li ste sa vuv vurhova forma

 

kato edinstven plus za nas bih poso4il domakinstvoto i nai-ve4e publikata, koqto o4akvam da izpulni stadiona dokrai

 

....ako na nqkoi mu se struva prekaleno kraino ili glupavo mnenieto mi, da me izvinqva

Link to comment
Share on other sites

Кофти е, че Мартин и Стилян няма да играят, но все пак и срещу Белгия играхме без 8 титуляра и направихме 2:2..така че всичко е в наши ръце..стадиона ще е пълен..ще се пее химна..и ще ги смажем :)

Link to comment
Share on other sites

Goliama nadejda taia ,4e 6te im skasame 6ortite tozi pat.Dano Bate Ico izkara niakoi skrit koz ,4e mi omrazna det ni hvanat da ni biat.Sigurno ve4e ne ni vzimat na seriozno.Ami kakvi biaha tezi rezultati 4:0,%:0 i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Сърцето ми желае да победим,но разумът ми подсказва,че ще изгубим колкото и да не ми се иска....Защото пак ще ни изиграе роля този прекален оптимизъм и тази постоянна възхвала на отделни футболисти,пък и всяко чудо за 3 дни...Въпреки всичко обаче гласувах за нашите момчета.....

Link to comment
Share on other sites

Mnogo prosto.AKo sada po evro 2004 6te ni biqt ,ni6to 4e treniora e razli4en.Taq nadejda oba4e zot Larson koito nqma da igrae 4e 6te biem no se pak zalagam za 6veciq ako trqbva da sam optimist.Ina4e sma tvardo zad garba na na6ite

Link to comment
Share on other sites

Mnogo prosto.AKo sada po evro 2004 6te ni biqt ,ni6to 4e treniora e razli4en.Taq nadejda oba4e zot Larson koito nqma da igrae 4e 6te biem no se pak zalagam za 6veciq ako trqbva da sam optimist.Ina4e sma tvardo zad garba na na6ite

Ако беше оптимист щеше да си за нашите, а ако си реалист ще си за Швеция ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако беше оптимист щеше да си за нашите, а ако си реалист ще си за Швеция ;)

Наистина, реално погледнато- Швеция са твърдите фаворити, особено след това 1:1 което са на път да направят със звездния тим на Франция, но смятам че ние като българи трябва да си подкрепяме България и да се надяваме на чудото, това чудо, което го чакаме още от далечната 1994- да им го върнем за онова 4:0 на малкия финал! Затова нека всички подкрепим морално България и да очакваме те да ни зарадват!!! Защото гърците доказаха че не е нужно да си велика футболна сила за да имаш успехи... Стискайте им палци на нашите момчета още от сега :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...