Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3.Za samiqt mach-igrahme mnogo dobre,chak i az se uchudih.Presirahme gi po celiqt teren,no sled izgonvaneto na Markov shemata na igra se razvali.Gonzo,koito spored men igra mnogo dobre,a az sam simpatizant na CSKA i Berbatov napraviha mnogo dobar tandem i obraha vsichki topki v nakazatelnoto pole.No otsastvieto na 2-mata Petrovi,Bojinov,kakto i nevastonovenite Qnkov i Qnev tolkova mojem v sredata na terena.

.Drug e vaprosa,che Ico veche beshe nakaral Topuzakov da vliza.Beshe vapros na sekundi...Gonzo igra mnogo dobro,napravo man of the mach za nashiqt otbor,napalni mi okoto-boreshe se,tichashe,nito obshto s predishniqt pumak...

 

                          Bulgaria

Ti si hal haber we brat mi.Ne vijda6 li ,4e Berbatov i Gonzo si pre4eha i tova e osnovnata pri4ina Berbatov da ne e na nivo.Kamburov beleji kato pobarkan ,a Gomnio vkaral 2 gola v Turciq i op titulqr.Ako ne be6e zadnata nojica s kvo 6te6e da se zapomni

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply
Ti si hal haber we brat mi.Ne vijda6 li ,4e Berbatov i Gonzo si pre4eha i tova e osnovnata pri4ina Berbatov da ne e na nivo.Kamburov beleji kato pobarkan ,a Gomnio vkaral 2 gola v Turciq i op titulqr.Ako ne be6e zadnata nojica s kvo 6te6e da se zapomni

Kamburov beleji sreshtu Rodopa,Pirin i ostanalite balgarski otbori.Sreshtu Bruj i Sarbia go vidqhme kakvo napravi!!Nishto......I ne me narichai taka,che drazni.......

 

P.S.Gledai pak macha i vij koi sazdate 2/3 ot nashite polojeniq....

Link to comment
Share on other sites

Мачът беше лефски софия - Швеция 0:3, тези които са ходили на стадиона нищо не са разбрали:

Състав на лефски:

 

БЪЛГАРИЯ: Димитър Иванков, Радостин Кишишев (купен от литекс), Георги Марков, Илиян Стоянов, Ивайло Петков, Благой Георгиев, Даниел Боримиров, Чавдар Янков, Здравко Лазаров. Георги Иванов, Димитър Бербатов (предостъпен от леверкузен за мача)

 

Те Локо софия не могат да бият, срещу Швеция излизат...

 

Недей говори глупости ,защото е смешничко...също така се пише ЛеВски! -идва от името на Дякона.Не виждам защо трябва пак да се показват изблици на клубни пристрастия,след като си недоволен от състава се обади на Стоичков и му направи забележка.Въпреки това съм на мнение,че Г.Марков няма място в този състав :)

Ti si hal haber we brat mi.Ne vijda6 li ,4e Berbatov i Gonzo si pre4eha i tova e osnovnata pri4ina Berbatov da ne e na nivo.Kamburov beleji kato pobarkan ,a Gomnio vkaral 2 gola v Turciq i op titulqr.Ako ne be6e zadnata nojica s kvo 6te6e da se zapomni

 

Гонзо бе най-добрия на терена(запомни се с непрекъснатата си борба и 1ин опасен удар с глава).Боримиров и Електричката също се стараха,Бербо направи каквото можа...,но неговата игра зависи много от тази на Благой и Чавдар,които бяха пълен хал този път.Нека забравим този мач и да се съсредоточим върху този с унгарците,бием ли ги пак сме в играта :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ti si hal haber we brat mi.Ne vijda6 li ,4e Berbatov i Gonzo si pre4eha i tova e osnovnata pri4ina Berbatov da ne e na nivo.Kamburov beleji kato pobarkan ,a Gomnio vkaral 2 gola v Turciq i op titulqr.Ako ne be6e zadnata nojica s kvo 6te6e da se zapomni

Мой човек ти си пълен хал,Бербатов и особенно Гонзо(въпреки че по принцип не го харесвам) страшно много се бореха отнемаха топки и аз съм възхитен от националите,защо виждате само лошото уе!Ако някой футболист не е успял да вкара топката от някое добро положение ще го хулят години наред,но ако е взел някви страхотни топки,борба и какво ли още не,след 2 дни се забравя!!!

Всеки който казва че българите са били слаби е пълен хал,с този състам съм изненадан от онационалите!

Доколкото Камбуров наистина е силен,ама да го пускаме във втория отбор срещу Сан Марино...

Link to comment
Share on other sites

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!

Без 4 основни футболиста,първото полувреме натикахме Шведите в тяхното си наказателно поле както никой не го е правил!!!Нито Италия нито Хърватия никой!Гола на Шведите беше красив но на полувремето трябваше да водим,второто полувреме до преди да изгонят Г. Марков ние пак бяхме по добрите и съм горд с националния отбор,това са футболисти които никой не ги е чувал,или поне повечето,кой играе в Славия кой играе в Турция,срещу тях един страхотно обигран отбор,със някакви супер звезди които направо си бяха надиграни от Българските момчета!А когато вече беше изгонен Марков всичко беше ясно!Сега слад този мач вече съм 100% сигурен че сме на световното!!!  :D

Не ми пука че сме паднали от тия шведи защото ако отидем в Стокхолм с пълен състав,ще ги разпилеем!!!

Da we ,vidqhme kak be6e nadigran Ljungberg :lol:

Link to comment
Share on other sites

Basten brato ne te znam koi si i shto si a i ne me interesuva chesno kazano, molq te kato chovek ne dei da kazvash che nashata publika e prosta, kogato idesh TI na stadiona i vidish za kakvo stava vapros togava molq te preceni kakva e publikata....

Hehe...mejdu predana i prosta razlika ogromna. Neka si peqt i da si podkrepqt otbora prez vsi4kite minuti na ma4a...ama kulturata im e kolkoto na selski prostaci. I da prostaci sa, sled kato ne uvajavat gosta si...i naprotiv vsi4ko razbrah, zashtoto si go napisal na elementarno nivo...ama ti neshto hi4 ne si vdqnal az kakvo sam imal predvid, 4e se nalaga da ti obqsnqvam.

Link to comment
Share on other sites

...ama kulturata im e kolkoto na selski prostaci. I da prostaci sa, sled kato ne uvajavat gosta si...

Прав си.Крайно неприятно ми стана от начина , по който започнаха да вият и освиркват гостите си , още по време на изпълнение на химна на Шведите.А това не се е гледало само тук...

Link to comment
Share on other sites

Ti si hal haber we brat mi.Ne vijda6 li ,4e Berbatov i Gonzo si pre4eha i tova e osnovnata pri4ina Berbatov da ne e na nivo.Kamburov beleji kato pobarkan ,a Gomnio vkaral 2 gola v Turciq i op titulqr.Ako ne be6e zadnata nojica s kvo 6te6e da se zapomni

Ауе муха брат ми не ми сравняваи Гонзо със Камбуров,тоя Камбуров бележи (макар че почти всеки мач от дузпа)в България ,защо не го купиха в чужбина,нали и миналият сезон беше много добър,а пък и Гонзо си игра много хубаво този мач постоянно се бореше.

Link to comment
Share on other sites

gonzo kato mnogo sa bori da e stanal borec kvo mi igrae futbol.Kamburov ne staval a za Man4ev kvo 6a kaje6

 

Manchev e poluchil travma minuti predi macha i dori ne beche v rezervite....Inache mi omrazna ot furnadjiiski lopati,deto samo chakat da sbargamr i da pochnat da hilqt,ama kakvo li ochakvam takiva sme si nie.Ostavete gi na mira pone do srqda...

]

EDIT:Tova za manchev ne go znaeh,no shtom taka e reshil Stoichkov,znachi se e nalagalo

Link to comment
Share on other sites

ako si gledal dnes sa6o dikov,stoi4kov kaza 4e nqma nikakva travma i re6enieto e negovo man4ev da e izvan grupata

i izvinqvai ma kato vidq polovinata otbor na levski da izliza i mi be6e qsno o6te ot samoto na4alo kak 6a zavar6i ma4a

 

Абе пич,спри се малко бе.Не си ти човека ,който определя състава на отбора.Ако имаш забележки към нещо и някой,отиди на някоя тренировка и сподели със Стоичков.Ако искаш направо за треньор се кандидатирай. Каквото и да философстваме,каквото и да анализираме,мачът свърши,но идва нов(и то много важен) с Унагрците.Нека да се съсредоточим върху него и да стискаме палци :)

Link to comment
Share on other sites

Da we ,vidqhme kak be6e nadigran Ljungberg :lol:

Защо на казваш как беше надигран Ибрахимович,двата странични защитника които не мръднаха от постовете си,Линдерот,и т.н. защо не кажеш тях как сме ги спрели,а ми говориш само за тоя Л=мберг...вено е че не успяхме да го спрем но все пак той е един от най-добрите футболисти в Англия!

Link to comment
Share on other sites

Ti si hal haber we brat mi.Ne vijda6 li ,4e Berbatov i Gonzo si pre4eha i tova e osnovnata pri4ina Berbatov da ne e na nivo.Kamburov beleji kato pobarkan ,a Gomnio vkaral 2 gola v Turciq i op titulqr.Ako ne be6e zadnata nojica s kvo 6te6e da se zapomni

а уе разбирам клубните ти пристрастия ама "ГОМНИО"игра най-добре от нашите!Колкото до КАМБУРОВ вкарва много на отбори от рода на

черноморец несебър родопа итем подобни(с уважение към тези отбори)

а при тва половината му голове са от дузпа.

Видяхме го срещу сърбите в контролата кво напрай.Беше най-слаб от всички.

Според мен заради този мач БАТЕ ИЦО не го пусна да играе!!!

Link to comment
Share on other sites

o6te ne moga da razbera za6to ico iztarpq cql ma4 c.yankov :angry:

А бе ти тоя мач гледали го :confused Чавдар Янков игра добре, особенно първото полувреме. Той е на 19, играе в Славия и има 5-6 мача в националния, а играе сякаш е звезда в европейски отбор!

А колкото до загубата - всички са виновни. Бяхме адски слаби! Боримиров се раздаде, но след 20 мин не можеше да диша. Не знам как не умря. Гонзо се борил........... :laughing: Той е нападател трябва да вкарва. Гонзо освен това е и страхливец, имаше две добри положения, в който даже и не стигна до удар, защото реши да пада за дуспа! Бербатов направи един от най-слабите си мачове. По-зле от това не можеше. Защитата, какво да кажеш за защита, която за 4 мача има 3 дузпи. Иванков е много слаб вратар, за него всеки удар е опасен, но просто друг вратар няма! Стоичков също носи огромна вина за загубата. Ицо е велик футболист, ще стане и отличен треньор, но срещу шведите беше неадикватен. Наистина много играчи бяха контузени, но в групата имаше само двама нападателя - Гонзо и Бербатов, който са еднотипни, с тази разлика, че Бербатов по принцип вкарва. Боримиров въобще не трябваше да е на стадиона, а в защита трябва да се залага на по-млади играчи. По-лошо отколкото с тези не може да стане, поне да се обиграват. Освен това при резултат 2:0 Стоичков вкара 2 защитника. Вярно, че трябваше да мислим и за защита, за да не стане пак 5-6, но все пак...........

Link to comment
Share on other sites

Abe nikoi ne ni e vinoven!! Imahme svoite vazmojnosti kakto i 6vedite!! S tazi razlika 4e te uspqha da si gi realizirat!!! Pove4eto igraha dobre!! Samo 4e gospod ne be6e balgarin!!!! Za tva ne mojahme da vkarame!! Tva v 35secunda kvo ne trqbva6e li malko kasmet za da vlezne ??? Udarite na Borimirov i zadnata nojica na Gonzo ne ni li trqbva6e malko kasmet!!! A za berbatov spored men Stoi4kov mu e kazal da igrae malko po nazad na mqstoto na Stilian Petrov i da izvejda Gonzo!!! Ne vidqhte li 4e Berbatov samo ti4a6e i obikalq6e sled topkata i vsi4ki pasove kam Gonzo tragnaha ot nego!!!! Abe dobre se predstaviha vsi4ki s isklu4enie na Georgi Markov 4ist 4erven karton dori i predi tva da nqma6e jalt!!!! :punk :punk :punk Abe 6a zabravim vsi4ko kato biem Ungaria v srqda!!! A sled tva Malta Islandiq i Harvatska!! USPEH NA NA6TE!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

abe vinovni sa vsi4ki ot levski-Markov-4erven karton,Ivankov-vinoven za gola ot prqk svoboden,Topuzakov-duspa,Stoqnov-za parviq gol.........izob6to nikoi ot levski nqma mqsto v nacionala dano sas Ungariq da ne igraqt 4e lo6o

Link to comment
Share on other sites

Според мен е ясно, че дясно (там е най-голяма) в защитата имаме дупка, която в момента няма кой да запълни, но нека поне там да се 'мъчи' млад играч с бъдеще. Според мен един добър вариант е Иван Бандаловски (който не помни игра началото на сезона в литекс и после го купиха Feyenord)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...