Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply
Stoi4kov sam si e vinoven.Zashto puska tolkova levskari v igra?Zashto ne pusna Kirilov a tazi bradva Markov.Gonzo s 1 silen ma4 v Turciq pak e nacional.Da ne govorim za 100kg Iv.Petkov i t.n.

 

Ти пък си ебати човека! МИ кой да пусне? Ибрахима Гай ли? В атака също няма.... Леви бекове също няма.... Това е най-доброто, което има! Просто сме нация бедна на защитници :( Просто такъв ни е манталитета. Всеки иска да вкарва голове и да е звезда, ама черната работа, който иска да я върши! Ей за тва шведите ни бият и ще продължават да ни бият :sayjin :(

Link to comment
Share on other sites

Това - да.

И сега пък съдията им е виновен.

на нас винаги някой ни е виновен. ти това не го ли знаеш? съдията, ленард йохансон, господ... на европейското че им свирили неква дуспа. ми те ни напукаха 5 гола кво значение има една дуспа

Link to comment
Share on other sites

Когато на фанат където на фанат на бият.Тва е няма повече кво да се говори!Втория мач в Швеция предвиждам рузултат от 6:0 :)

Link to comment
Share on other sites

Когато на фанат където на фанат на бият.Тва е няма повече кво да се говори!Втория мач в Швеция предвиждам рузултат от 6:0 :)

 

A az vikam 4e kato igraqt Martin Petrov i Stilian Petrov i 6te e drugo a??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...