Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Нещо не мога да я разбера тази анкета? а)България б)Швеция в).......... аз до утре мога да си изброявам държавици ,ама ;)

 

Иначе - ще бием

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм бил песимист, когато става дума за мачове на националния отбор. Според мен мачът с Швеция няма да се различава особено много от този на европейското. Може би няма да паднем с 5 гола, но със сигурност ще паднем.

Link to comment
Share on other sites

Искрено се надявам Швеция да победят. Не мога да понасям български фубтол и най-вече Стоичков!

Аз пък не мога да понасям хора,които се правят на интересни и в стремежа си да се правят на по-различни от другите ръсят тъпотии.Искрено се надявам да победим и вярвам,че ще стане,защото Стоичков е номер 1 и защото футболистите ни са номер 1.

Ларсон tuk и неговите приятели изнасилвачите ще плачат,както ние плакахме на Евро 2004. :P

Link to comment
Share on other sites

koito e gledal v4era franciq-6veciq 6a si napravi izvodite.6vedite sa klasi nad nas i prosto 6te ni biqt moge bi 2:0 ili 3:0 ama gol nqma da im vkarame.makar 4e taino se nadqvam da napravim ne6to no edva li.......

Link to comment
Share on other sites

:excl: Вчера гледах швеция-франция и трябва да ви кажа , че французите здраво се озориха докато изравнят . Според мен пак ще паднем поне с три гола. Мача е игра на грешки , а ние много грешим особено с хладнокръвните викинги. :excl:
Link to comment
Share on other sites

И аз надявам на победа,но е малко вероятно :) Всичко зависи от моментната форма на играчите,ако нашите са мотивирани и концентрирани съм сигурен,че ще ги опукаме :P Прогноза

България:Швеция-2:1

:punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Много ясно че ще бием!

Мисля да отида да го гледам в София. Всеки мач който съм гледал на живо на националите до сега е бил винаги равен (дори England - Bulgaria 0:0 на Уембли дето на никой не му се вярваше ...). Този път трябва да разбия каръка и да бием обаче ...

Стоичката може малко да е "гений на българския език", но за мен той е роден победител! Вярно е че състава ни е осакатен, но не трябва да подценяваме мотивацията на футболистите, а това Стоичков умее да го прави наистина.

Link to comment
Share on other sites

neiskam da si go predstavqm, no si mislq 4e ste ni spukat. poradi razli4ni obstoqtelstva:

4. slabata ni zastita. pri nali4ieto na napadateli kato ibrahimovi4 i albak ne biva da se dopuskat gre6ki. za sujalenie naste ne spirat da gi pravqt. dobre pone 4e larson nqma da igrae 4e togava izobsto nqma da mi se prikazva

5.prekalenoto vuzhvalqvane na niakoi na6i igra4i(tova e ot psihi4eska gledna to4ka), kato berbatov i bojinov. vqrno e 4e sa otli4ni futbolisti no to ve4e vze da se prekalqva

6.slabata forma na igra4ite. togava na6to purvenstvo ste e edva zapo4nalo i futbolistite edva li ste sa vuv vurhova forma

 

kato edinstven plus za nas bih poso4il domakinstvoto i nai-ve4e publikata, koqto o4akvam da izpulni stadiona dokrai

 

....ako na nqkoi mu se struva prekaleno kraino ili glupavo mnenieto mi, da me izvinqva

 

С първите ти три точки съм донякъде съгласен, но с последните три - не.

 

4) Слаба защита ? Аз лично съм много доволен от представянето на Асен Караславово и Елин Топузаков в последния мач срещу Сърбия и съм оптимист за защитата. А и Иванков и Здравков бяха на ниво(като изключим една малка издънка на Здравков от корнер) и като цяло Ицата май позакърпи защитата.

Освен това не забравяй че Ларсон е контузен тежко и няма да играе, докато Ибрахимович е в удивително слаба форма в юве. Голяма опасност остават само Люнгберг и Олбек.

5) Незнам за прекалено възхваляване на Бербатов ? На Божинов да, и съм съгласен че прекалено се шуми около него и може да му попречи на играта, но кой знае - може пък да уплаши шведите :) Все пак в последните две победи срещу нас, не са играли срещу най-скъпия футболист на последния трансферен прозорец :tongue

6) Шведите играят първенство по схема пролет-есен и дори мисля почват по-късно от България(все пак в Швеция са далеч по-големи студове). Но не смятам, че тази точка 6 влияе особено, тъй като и те и ние имаме доста играчи извън България, а там първенствата са почнали вече.

 

Какво е мнението ми ли - според мен мача е равенство. Вярвам, че Ицата ще запази традицията да не губи и в този мач :) Но без Мартин и Стилиян трудно ще вкараме голове ..

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не мога да понасям хора,които се правят на интересни и в стремежа си да се правят на по-различни от другите ръсят тъпотии.Искрено се надявам да победим и вярвам,че ще стане,защото Стоичков е номер 1 и защото футболистите ни са номер 1.

Ларсон tuk и неговите приятели изнасилвачите ще плачат,както ние плакахме на Евро 2004. :P

 

Уау.. защо сметна, че се правя на интересен? И защо да ръся тъпотии? Такова ми е мнението и съм го изказал без да обиждам никой! Мразя бг футбол защото са прости пичове, които ги мързи да тренират, напиват се редовно и ги бият където ги хванат. Стоичков не го понасям защото е супер просто парче! А и по принцип не харесвам футболисти - малко простички ми идват... :D Не се хаби да ми отговаряш няма да я чета повече темата, просто ми се повдига като почнете преди всеки мач да величаете селските ни футболисти и след като отново ги чупат от бой да ставате по-ниски от тревата.. а и не мога да си представа колко трябва "да ти е багажа" за да ти е Стоичов идола... аре Peace! :)

Link to comment
Share on other sites

Много ясно че ще бием!

Мисля да отида да го гледам в София. Всеки мач който съм гледал на живо на националите до сега е бил винаги равен (дори England - Bulgaria  0:0 на Уембли дето на никой не му се вярваше ...). Този път трябва да разбия каръка и да бием обаче ...

Стоичката може малко да е "гений на българския език", но за мен той е роден победител!  Вярно е че състава ни е осакатен, но не трябва да подценяваме мотивацията на футболистите, а това Стоичков умее да го прави наистина.

 

 

Абе като си такъв голям карък що не вземеш да си стоиш у вас! Победата над Швеция е много по-важна от това ти да си вдигаш самочувствието.

Отнасяй се с по-голямо уважение към БОГА на футбола.Какво е това "Стоичката'...? :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Много искам да бием, както всички българи предполагам, но ако трябва да сме реалисти без Мартин и Стилян това изглежда невъзможно. Дано на 26 март да проработи фразата "Господ е Българин".

Link to comment
Share on other sites

Абе като си такъв голям карък що не вземеш да си стоиш у вас! Победата над Швеция е много по-важна от това ти да си вдигаш самочувствието.

Отнасяй се с по-голямо уважение към БОГА на футбола.Какво е това "Стоичката'...? :sayjin

 

Извинения за "Стоичката" ... Не съм искал да те обидя на футболен кумир. Прав си че победата над Швеция е над "повдигането на самочувствието ми" (чудно само как го разбра от това което съм написал ... ти си ясновидец-гений!), но не виждам как това се свързва с тази тема въобще. По добре недей да spam-ваш за тези на които им е интересно какво се пише тук. И не е нужно да ми отговаряш - никой не го интересува още безмислен off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Единствено отсъствието на Мартин ме притеснява и все пак съм уверен в победата. Верно, че той е половин отбор, но в тоя мач всички ше излезнат на 100 % и смятам, че ще компенсират с много желание и хъс.

Link to comment
Share on other sites

Искрено се надявам Швеция да победят. Не мога да понасям български фубтол и най-вече Стоичков!

 

думата е ФУТБОЛ. А иначе всеки си има право на мнение, но Стоичков е направил много за България (е и той като всеки човек си има лоши страни) като футболист и трябва да му се даде време и доверие, за да се докаже и като треньор.

Link to comment
Share on other sites

Аве хора защо (някои от вас не всички) сте такива големи песимисти? Защо мислите че ще паднем от шведите ? Знам че в последните няколко мача не се представяме много добре срещу тях , но сега ще ги бием. Трябва да имаме вяра ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...