Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Трябва да ги бием,защото иначе ства много лошо положението....Но си мисля,че този път късмета на Ицо няма да ни помогне.....

Link to comment
Share on other sites

Olelle az si predstavqm ako bieme kvo sha stane.a ako padneme pak neznam ve4e :D

 

Mnogo sha e tapo ako padneme ama se pak nqma da igraqt petrovi :angry1

i sam mnogo ama mnogo :angry1 :angry1 :angry1 bez tqx sha e trydni4ko ama dano Stoi4kov da izbere pravilna taktika ta da im sipem na oniq ov4ari :P

 

 

BuLgariq RuleZzZ :punk :punk :punk

 

Shveciq :sick :sick :excl:

 

Ot mene tva ;)

Link to comment
Share on other sites

ще бием тапите шведи само трябва да опазим златан .. лиунберг .... ама не виждам как ша стане с тази "хубава " защита !!! :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Тя поринцип защтитата ни не е много добра но не е толкова зле.Абе дано спечелим,иначе малко ме съмнява да стане ама не губя надежда :lol: !България Rulezzz!

Link to comment
Share on other sites

на всеки му се иска да бием, но тъй като аз съм реалист... мисля че процентите за това са 10. :)

10 sa mnogo daje :)

Kolkoto i da sa zakanvat Kamata i na6te nacionali sme kade kade po slabi. Dai Boje hiks :)

No se pak futbola e nepredvidima i v mnogo slu4ai alogi4na igra taka 4e nadejdata umira posledna.

Link to comment
Share on other sites

az vikam daite se organizirame i da otidem na ma4a i da se razbiem

 

И аз това казвам..те хърватите и белгийците се стреснаха пред 2 години като излезнаха и 40 000 им креснаха :) за жалост не бях на мача с хърватите, но бях на този с белгийците и беше супер яко. Просто 40 000 като запеят химна и ... нямам думи !! ВСИЧКИ НА СТАДИОНА !!!

Link to comment
Share on other sites

на всеки му се иска да бием, но тъй като аз съм реалист... мисля че процентите за това са 10. :)

хаха не уе дай ни 0.1 % ..... 80% ма4каме тапите шведи !!!!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Какво става, майна? В началото беше 100% за България, а сега вече Швеция има 25%. Да не стане накрая шведите да имат повече гласове. Я да се стягаме. :) По-оптимистично трябва! Поне във форума да ги бием с много ;) Пък на стадиона каквото стане, само нашите да покажат желание и себеотрицание в името на България! Ако го направят поне равенство ще докопаме.

Link to comment
Share on other sites

Ще ги биеме на морски шах и дама само, ако продължават да анонсират боклуците в защита от лефски и малта скоро няма да можем да бием с 2:1...

Link to comment
Share on other sites

Ще ги биеме на морски шах и дама само, ако продължават да анонсират боклуците в защита от лефски и малта скоро няма да можем да бием с 2:1...

Тя защитата и на Левски, и на ЦСКА, а за другите да не говорим са зле. Просто нямаме качествени защитници. Надеждите ми са в Бандаловски, Венков и дано от Караславов да излезе нещо по-добро! Котев и Тунчев също стават, ама трябва бързо да си намерят отбори в чужбина (онази чужбина дето е на запад от България).

Link to comment
Share on other sites

Ами то само защитата да беше......Ами вижте ни в средата-нямаме играчи-Стилян е наказан,Мариян-контузен,Янков-може да не бъде напълно готов за 90 минути и то кой остана.....Ами в нападение-аз не виждам играчи по двете крила-Лазаров не ми е бил никога симпатичен,а и напоследък не се справя много добре;Янев-контузен и няма да буде напълно готов;Манчев е в криза(голова и психическа)....А и ако и Иванков е на врата,повярвайте ми инфаркта на всичко ни е в кърпа вързан......Дано само още някой да не се контузи,че после няма да имаме играчи......

Link to comment
Share on other sites

.....Ами в нападение-аз не виждам играчи по двете крила-Лазаров не ми е бил никога симпатичен,а и напоследък не се справя много добре;Янев-контузен и няма да буде напълно готов;Манчев е в криза(голова и психическа)....А и ако и Иванков е на врата,повярвайте ми инфаркта на всичко ни е в кърпа вързан......

В този ред на мисли - Бербатов е в много слаба форма, а за Божинов и Фиорентина да не говорим, но въпреки това можем да ги бие! Има още един месец до мача, много неща могат да се променят. Халфове се намират, нека не забравяме, че играчи като Гъргоров, Сакалиев, Кр. Бибишков и Г. Илиев (който според мен има голям потенциал) са дълбоки резерви (проектонационали). Това не са лоши играчи и според мен имаме футболисти в запас. Янев и Янков ще са на линия за мача, виж наистина вратари няма. Здравков е дърт и срещу Сърбия игра слабо, а за Иванков.......... нямам думи, дано поне в този мач да устиска без голове :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Иванков е слаб вратар според мен. Неискам да засягам Левскарите, но той просто не лови топката, а винаги я избива. Ако реши да я хваща често пъти я изпуска. На всичко отгоре, от време на време, решава да мами някакви нападатели или така нескопосано чисти върнатите топки, че просто не е истина. Дано да се намери някой кадърен, че иначе с/у Шведите ще ни е ужасно трудно :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...