Jump to content
BulForum.com

Зара от Big Brother в Playboy


Recommended Posts

Няма ханш , няма талия , няма бедра , никакви женски черти няма в тая марула. На травестит ми прилича .

 

 

(botevbeerboys @ Feb 9 2005, 12:42 PM)

Абе има хубави цици,не може да се отрече

 

 

 

 

Те цици , устни , скули и други такива дребни "недоимъци" се правят , ама цяла фигура малко трудно се коригира

Пример : преди и след някоя и друга скъпоструваща и определено сполучлива намеса. На Зарчето определено му е в ущърб да изглежда естествено

Много си права :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Еми тя като неможа да вземе парите от Big Brother е решила да препечели по друг начин. Нищо чудно скоро и по магистралата към Варна да я видим :P

Link to comment
Share on other sites

Жив да не бях! :bgrin: Що ми беше да гледам...

Link to comment
Share on other sites

бла, бла, блааааа

и това кой го казва? Мис Пловдив, Мис България, Мис Свят :wtf:

 

за останалите участници в темата- ами, момчета, не може всички да са красиви като вашите приятелки, затова малко по-въздържано. Мен Зара никога не ми е харесвала и това съм го казал не веднъж. Най-много ме дразни, че е тъпа и някой в ББ каза: "това е бъдещето на България" :bgrin: Ами ако тва е бъдещето по-добре се местим някъде навънка докато е времето :huh:

Link to comment
Share on other sites

Еми тя като неможа да вземе парите от Big Brother е решила да препечели по друг начин. Нищо чудно скоро и по магистралата към Варна да я видим  :P

 

 

Ve4e sum q vijdal xaxaaxaxaxaxaaxax

Link to comment
Share on other sites

какво мисля за нея ли? Тъпа селска бичкия !!! сори за израза дано да не си натрупам warn, ама тва ми е на сърцето и от много време исках да го кажа някъде. Ама помислете и вие не е ли така? Дадоха на няква тъпа селянка да участва в гледано предаване и вече стана "кой съм аз" ...

Link to comment
Share on other sites

Очаквах да са по-добри!Нещо не е излезнала много добре :wacko: ...тя не е и толкова красива де! ;) Аз щях да направя по-хибави снимки :woot

Link to comment
Share on other sites

и това кой го казва? Мис Пловдив, Мис България, Мис Свят :wtf:

 

за останалите участници в темата- ами, момчета, не може всички да са красиви като вашите приятелки, затова малко по-въздържано. Мен Зара никога не ми е харесвала и това съм го казал не веднъж. Най-много ме дразни, че е тъпа и някой в ББ каза: "това е бъдещето на България" :bgrin: Ами ако тва е бъдещето по-добре се местим някъде навънка докато е времето :huh:

Аз бла , бла , бла не съм казвала!

Изказала съм си мнението относно Зара от ББ.

Не съм и не съм била мис ... някаква си.Най-малкото не изтъквам претенции.

Трябва ли да имам подобна титла , за да се изкажа по темата??!

Най-много ме дразни, че е тъпа и някой в ББ каза: "това е бъдещето на България" :bgrin: Ами ако тва е бъдещето по-добре се местим някъде навънка докато е времето :huh:

Това кой го казва? Някой доктор ?Професор ?Изявен в областта си учен?

оффтопик/

Ти , когато се изказваш негативно относно някой футболен отбор , това трябва ли да ме кара да смятам , че си треньор на баш-галактическите най-добри , та да имаш правото да изкажеш мнение ?

Когато ме видиш да се перча в някое списание или по телевизията,тогава ще дойдеш да ме питаш.И защо не попита някой друг каква титла има , за да изказва негативно мнение спрямо външността на Зара?Както гледам аз мнозинството не се изказва положително?!?!?Това си е моето становище.Зара не ми харесва и това е.Точка.

А ти можеш да се почустваш вече твърдо ignore2.gifD BY ME

Link to comment
Share on other sites

Zara e super qka madama i sam siguren 4e pove4eto ot vas ne sa bili s po hubavi geni i to ne samo za sex a prosto ei taka da piqt kafe s tqh zatva ne q obigdaite i si izbivaite kompleksite ami probvaite da si hvanete takava priqtelka da vidite 4e nqma da uspeete(zaradi koeto megdu drugoto i mislq 4e ne q haresvate-6toto nikoga ne mogete da badete s ne6to podobno)

Link to comment
Share on other sites

Че к'во и е на момичето? Не е кой знае какво но съм сигурен, че е по добре от много други! Много се съмнявам, че ще са повече от 10% "капацитетите" по женска красота писали по темата, които биха и отказали!!!

 

@frodo, грубо, но до голяма степен вярно!

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че наистина ако не беше ББ нямаше да е там, ама карай. Те от това списание горките бая са го закъсали за известни личности май.

Иначе, момичето не е виновно за това как изглежда. Пък тия като и дават пари, що да не ги вземе. :huh:

И на всичко отгоре в отговор на досегашните изказвания, че прилича на бобър ще кажа, че и аз доскоро си мислех, че неможе да си затвори устата заради зъбите, ама ей тая снимка ме разубеди :lol: На всички други е с отворена уста и показва зъбки :sick

Link to comment
Share on other sites

Абе къде й е талията на това момиче, че нещо не я виждам....даже на 2 от снимките ми изглежда като леко бременна....от ББ ще да е прихванала. :bgrin: И прословутите цици, дето ги харесвате....ами не виждате ли леките корекции, правени тук-там? То така много лесно ти изглежда добре бюста.... :)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми харесва! Може да не е най-голямата красавица,но все пак е хубаво момиче. Всеки има своите недостатъци,но като цяло смятам,че нейните красиви черти са повече.

Но действително самите снимки не са добри, има потенциал да я направят много хубава като за списание.Какви ли не грозотии съм виждала, като ги издокарат стават първи красавици. Докато Зара имаше моменти в къщата,кадето изглеждаше значително по-добре.

Link to comment
Share on other sites

а ле на мене тая ЗАРА никога не ми е харесвала

според мен първо трябва да си оправи зъбите и тогава да се

снима за такова списание.Аз лично много се радвах когато кинтите

ги взе Здравко.Той бе6е пич за разлика от тая ЗАРА.Само не мога да

разбера НЕД кво толкоз намери в тая ЗАРА.Вярно е че има цици ама няма

нищо друга.

САМО БОТЕВ ПЛОВДИВ И БЪЛГАРИА :allien :angry1

Link to comment
Share on other sites

Наистина в тяло е много добре момичето,но в лицето е доста зле...

Link to comment
Share on other sites

Zara e super qka madama i sam siguren 4e  pove4eto ot vas ne sa bili s po hubavi geni i to ne samo za sex a prosto ei taka da piqt kafe s tqh zatva ne q obigdaite i si izbivaite kompleksite ami probvaite da si hvanete takava priqtelka da vidite 4e nqma da uspeete(zaradi koeto megdu drugoto i mislq 4e ne q haresvate-6toto nikoga ne mogete da badete s ne6to podobno)

 

А ти бил ли си ? :D

Как може да твърдиш нещо при положение ,че не познаваш 90% от хората тук?!

Link to comment
Share on other sites

Тя не мисли така. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас , но на мен Зара никога не ми е допадала още като влезе в Big Brother , ама се мисли за нещо много (въпрос на предпочитание).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...