Jump to content
BulForum.com

Зара от Big Brother в Playboy


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Не мога да разбера к'во и харесвате. Първо не е мой тип и второ смятам че много я надценявате. Виж Мел и Иринчето от Обедните Новини на bTV са друго нещо :) в смисал на външен вид... Защото Мел е тъпа. :D

Link to comment
Share on other sites

Абе в тялото,да доста е добре.Обаче които ми каже,че Зара е хубава в лицето....Е не е грозна,обаче в никакъв случаи не е първа красавица.Това е мое лично мнение де,нали хората са казали "вапрос на вкус..." :D

Link to comment
Share on other sites

Няма ханш , няма талия , няма бедра , никакви женски черти няма в тая марула. На травестит ми прилича . :sick

 

Абе има хубави цици,не може да се отрече :D

Те цици , устни , скули и други такива дребни "недоимъци" се правят , ама цяла фигура малко трудно се коригира :)

Пример : преди и след някоя и друга скъпоструваща и определено сполучлива намеса. На Зарчето определено му е в ущърб да изглежда естествено :)

Link to comment
Share on other sites

Няма ханш , няма талия , няма бедра , никакви женски черти няма в тая марула. На травестит ми прилича . :sick

Абе има хубави цици,не може да се отрече :D
Link to comment
Share on other sites

Еми освен че не е хубава в лицето и в тялото е една прелест,направо не е за разправяне.Ако не беше участвала в ВВ никога нямяше да я снимат в Playboy!

Link to comment
Share on other sites

И плейбои като всички останали "хартиики" се интересуват от тиража си и понеже името Зара доста нашумя напоследак - по празниците (пък и нали остана на сухо заради Здравко :) - няма парички за майка и лакомата крава :) ), и ко да прай момичето като и предлагат да се снима в това списание за някой друг лев ? :) :P

Link to comment
Share on other sites

Тоя бобър не искам да го гледам. Как може това да се нарича жена.

Да си оди вкъщи и да не се показва. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Spored men ne stava za Playboy,zashtoto ne e jenstvena.

Ako i mahnesh gurdite,si e edin muj.Ima ujasno shiroki ramena,a v liceto e koshmar:((Ako ne beshe uchastvala v Brother,izobshto nqmashe da q pokanqt s tazi mujka struktura i konska fizionomiq(izvinete za grubiq izraz)!

Link to comment
Share on other sites

Ami nito v BB mi haresva6e tova momi4e nito sega mi haresvat teq snimki!!! :angry1 Ima baq po hubavi bylgarki koito mojeha da gi snimat za tova spisanie :punk

Link to comment
Share on other sites

@brown_sugar ко се извиняваш бе то разбирам да има на кои и за какво ама то тва за Зара - ама тя тва ще го приеме като комплимент :)

s tazi mujka struktura i konska fizionomiq
Link to comment
Share on other sites

Тая е е*ахти грозното същество майна, такава тъпа муцуна немога да е гледам. Само едни цици където има, дори и циците не са и кой знае к'во. Както казаха някои в тялото си е точно като мъж. :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...