Jump to content
BulForum.com

Парад на динята


Recommended Posts

Наистина много яко!!!Не съм си и мислил че може да се прави нещо с дините освен да се ядат...и да се пръскат в земята :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

ихаааа тия дини като ги гледам и ми се преисква и аз да се пробвам да видя к'во ша скалъпя :D тва лято няма начин да пропусна.Ама усещам че най ще е яко когато нищо не стане хаха :9

Link to comment
Share on other sites

Дините са перфектни :) Много ми харесаха. Особено тази с надписа "Happy Birthday" на нея...колко ли играчка и стъргане с разни инструменти е паднало по тая диня... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ума не ми побира как може да се направи такава диня.

Оооо,ся и на мен ми се преяде :bgrin:

Относно дисциплината за ядене,когато се старая не се цапам,но когато не се старая... :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Много красиво са направени дините. Не мога, обаче да си представя колко играчка е да направиш една такава диня. :D

Link to comment
Share on other sites

Определено е нужно умение за да се направят тези "произведения на изкуството" и си заслужава труда,който е хвърлен за направата им.Добре са се получили!

Link to comment
Share on other sites

Абе намерете им някаква работа на тия хора накрая, стига са се занимавали с глупости, кви са тия дини... B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Малко късно видях йероглифите на произведенията.Трябваше сам да се сетя че такова нещо може само Японец да направи..Другите "неат нерви" както се пееше в една песен на Милена.

Link to comment
Share on other sites

хах хората кво ли още няма да измислят , че да се забавляват :D иначе .... доста зарибявка ..... някой са доста пипнати :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...