Jump to content
BulForum.com

SEX ili vruzka


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Аз смятам че секса да произлиза от връзката, а не обратното, защото е по важно двама души да се обичат, а не да се обвързват само заради отношенията в леглото. Другите отношения са по важни според мен...

Link to comment
Share on other sites

Според мен сексът произлиза от връзката. Ама може и да не произлезе. А от секс едва ли ще излезе връзка както си е ред. Не че не може ама не е по моите разбирания.

Link to comment
Share on other sites

Според мен сексът произлиза от връзката. Ама може и да не произлезе. А от секс едва ли ще излезе връзка както си е ред. Не че не може ама не е по моите разбирания.

Абе те връзки произлизат, ама не са дълготрайни и успешни- когато си омръзнат и КРАЙ! Просто това е философията на този тип връзки :)

Link to comment
Share on other sites

1> Ако наистина искаш да си с този човек няма да започнеш връзката с приспиване. Много е тъпо :)

2> Не можеш !!!! Зависи от доста работи.....и най-вече от другия. Затова преди да го направиш трябва да си изясните дали е възможно след това да има продължение или го правите просто за спорта :) И не ми говорете, че ви е срам, щото след като сте достигнали до леглото значи, че сте минали границите и няма от какво повече да ви е срам :P :)

Link to comment
Share on other sites

Секс без връзка според мен не е нищо повече от животинско съвукупляване.

Според мен секса трябва да е етап от развитието на една връзка...

Link to comment
Share on other sites

отношения произлизащи от секс не са връзка. това си е просто секс и разтоварване от ежедневието. хубаво е да има и такива отношения :)

Link to comment
Share on other sites

rabotata e takava-Sramut e nai-tupoto ne6to na sveta,ako te e sram,pogubvash vsi4ko i sam si si vinoven.Vsi4ki go znaem!Zatova na men li4no ne mi puka...4oveka s koito sm mi kazva 4e az sm edinstveniq 4ovek s koito moje da si govori za vsi4ko!A tozi,koito iskashe sex bqh az...obache mislq 4e veche...ne siguren sm 4e imam 4uvstva...nqma li pone malka vuzmojnost v tozi slu4ai da se polu4i seriozna vruzka...Za sujalenie moqt 4ovek e dale4 ot bg i se vru6ta na 6-ti fevruari............

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина искаш да си с този човек няма да започнеш връзката с приспиване. Много е тъпо

Съгласна съм с това мнение..

Мисля, че връзки които са се получили точно така не се задържат дълго, а няма да говорим за сериозност и такива неща. Примерно срещам някакъв си тип някъде лягаме си и на следващия ден вече ходим ;> Ми глупава работа,щом съм си позволила да си легна с някой ей така, значи ще го направя пак, и пак, и пак.. той също- правете си сметка за ква сериозност може да се говори ;>

Въпреки, че има и изключения..ама те са рядки разбира се ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си ве....Не е чак 98% :)

 

Да,100% е.Много рядко някой си признава,че една връзка е започнала просто от платонична любов,защото просто няма такова неща.Всичко започва още на молекулярно ниво,със флуидите и хормоните,активиращи организма и предразполагащи го за размножаване.

Другото е дошло в последствие, с еволюцията.Да не мислите,че кроманьонците са си подарявали рози и са вечеряли еленски бут на свещи от мамутова мас?

Link to comment
Share on other sites

Без секс няма връзка, а секс може да има и без връзка, айде сега кажете кое е по-важното? =] Който ми разправя че може без секс, мога да му пожелая приятно лъскане на бастуна, тип партиика с Къци :]

Link to comment
Share on other sites

Ами секса да произтича от връзката,но аз предпочитам да е обратното....

Link to comment
Share on other sites

.Много рядко някой си признава,че една връзка е започнала просто от платонична любов,защото просто няма такова неща.Всичко започва още на молекулярно ниво,със флуидите и хормоните,активиращи организма и предразполагащи го за размножаване.....Да не мислите,че кроманьонците са си подарявали рози и са вечеряли еленски бут на свещи от мамутова мас?

Абе Grim, за твоя еволюционен стадий всички знаем ;). Ще питам онова рошавото дали й палиш свещи от мамутова мас.

Но сега сериозно, прекалено прагматично гледаш на нещата. Изключително и изцяло материалистично. (теле с теле...) А има неща и отвъд това, което можем да пипнем и това, което уредите могат да засекат. Имам не една и две връзки, започнали с чисто платоническа любов. Имам и една връзка, която започна в леглото. Всичко си е според зависи, но съм много съгласен с това, което каза Pechenata. Да ти кажа, имал съм връзка, която секса я довърши. Превърна се в "здрасти, ш'ма и*еш ли веднага, или ш'са лигавим първо?"... връзката се състоeше в това колко дълбоко го вкарам. И...в един момент всеки по пътя си... На мен ми доставя по-голямо удоволствие една искрена, страстна и чувствена целувка, отколкото един сух секс (сух в метафоричен смисъл).

Link to comment
Share on other sites

E to ako 6te e samo sex v edna vrazka , prosto moje da nqma vrazka a horata da pravqt neangajira6to redovno sex edin s drug :)

tova e moito mnenie

4e ako vi dopada samo sexa zaeno , zna4i po dobre pravete sex samo i ne se zanimavaite s gluposti da si mislite 4e ste angajirani

Link to comment
Share on other sites

Закон на Адриана

 

Ако първият път, когато излезеш с някого,

не легнеш с него, втори път няма да има.

Link to comment
Share on other sites

E to ako 6te e samo sex v edna vrazka , prosto moje da nqma vrazka a horata da pravqt neangajira6to redovno sex edin s drug :)

tova e moito mnenie

4e ako vi dopada samo sexa zaeno , zna4i po dobre pravete sex samo i ne se zanimavaite s gluposti da si mislite 4e ste angajirani

 

to4na taka mislq i az ako vi haresva sex-a zaedno mi prai si sex ama tva za kav da se obvarzva6 ako nqma 4uvstva sex ne e vinagi posledstvie ot lubov a ot privli4ane

Link to comment
Share on other sites

Закон на Адриана

 

Ако първият път, когато излезеш с някого,

не легнеш с него, втори път няма да има.

 

тоя закон е огромна глупост!!!секса не е най-важното вярно необходимост си е, но по-добре за мен е връзката да започне без секс пък после да става каквото ще

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...