Jump to content
BulForum.com

SEX ili vruzka


Recommended Posts

kak mislite,koe e po-dobre....Sex-a da proizti4a ot vruzkata ili

vruzkata ot sex-a...?Kak da nakarash nqkoi d ne te napuska sled kato spish s nego!?

 

e zavisi s kakva naglasa si,ako si reshil ce ne iskas nisto angazirasto ot kogoto i da bilo trudno ste napravis vruska i ste bude samo sex.az licno predpocitam sexa da proiztica ot vruskata,mnogo po hubav e zastoto vece ste se poopoznali i ste se otpusnali.

niakoi da ne te napuska sled sexa....e pokazi mu ce ne iskas da te napuska,izlezte zaedno puk kakvoto ima da stava ste si stane i bez da go mislis mnogo :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply
kak mislite,koe e po-dobre....Sex-a da proizti4a ot vruzkata ili

vruzkata ot sex-a...?Kak da nakarash nqkoi d ne te napuska sled kato spish s nego!? :ghost

Връзката от секса според мен.

Общо взето нещата са свързани. Секс без връзка...ОК. :rolleyes: Ама връзка без секс :sick

А, по върпоса как да някараш някой да не те напуска, след секс...

Ако е само за едното е**не няма начин. Ако просто не му хареса на съответният човек, може да се пробва пак, пък ако пак не стане....няма смисъл да си губите времето.

Link to comment
Share on other sites

Закон на Адриана

Ако първият път, когато излезеш с някого,

не легнеш с него, втори път няма да има.

Извинявай за въпроса, но ти водиш ли се по този "закон"? И ако НАИСТИНА се водиш по този принцип, колко връзки си имал?

 

Лично аз, ако си легна веднага, след първа среща с човек... бих се замислил. Лесните неща не са хубави, както и хубавите неща не са лесни :)

Link to comment
Share on other sites

Превърна се в "здрасти, ш'ма и*еш ли веднага, или ш'са лигавим първо?"... връзката се състоeше в това колко дълбоко го вкарам. И...в един момент всеки по пътя си... На мен ми доставя по-голямо удоволствие една искрена, страстна и чувствена целувка, отколкото един сух секс (сух в метафоричен смисъл).

Аз ще ти кажа едно "теле" :lol: !!!!

Донякъде съм съгласен с теб - обаче не забравяй на какво ниво е днешният начин на мислене.

 

П.С. - а онуй рошавото :love най-много да каже и за розите,и за другото

:shy:

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа честно-имам връзка,която е вече 2год. и 6 месецаи много я обичам,но понякой път ми е идвало да хвърля всичко и да легна с някоя само за една нощ.....

Link to comment
Share on other sites

но понякой път ми е идвало да хвърля всичко и да легна с някоя само за една нощ.....

 

Най-вече от нуждата за разнообразие,нали? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Емиии...най-добре ще е секса е следствие от връзката, защото това е предпоставка за разитието на една хубава здрава връзка ( въпреки, че не винаги е така). Възможен е и обратня вариант, но тогава не мисля, че би могло да става дума за сериозна връзка, която да остане във врметео. Аз лично предпочитам първия вариант :)

А иначе ако сексуалния ти партниор не държи на теб и единственото, което вижда, когато те погледне е готин/ ужасен секс и това е есинстженото, което го интересува... няма как да го задържиш освен с more and more секс :)

Link to comment
Share on other sites

kak mislite,koe e po-dobre....Sex-a da proizti4a ot vruzkata ili

vruzkata ot sex-a...?:ghost

 

Не мога да разбера как може да правиш секс с някой и да нямаш връзка с нея/него, или обратно. Това ми звучи малко като "Аз ходя с нея ама тя не знае"... Двете неща вървят заедно.

Ако кажеш,че си правил секс, а нямаш връзка, значи си бил толкова пиян, че въобще не си спомняш с коя/кой си го правил.

Другият вариант - връзка без секс(платонична любов), това състояние ако не приключи в най-кратки срокове, рискуваме да ни помислят за обратни.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че връзката, произлязла от секс, не би била пълноценна. :) Затова съм категорична: Връзката е с предимство, а сексът е неизменна част от нея.

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа честно-имам връзка,която е вече 2год. и 6 месецаи много я обичам,но понякой път ми е идвало да хвърля всичко и да легна с някоя само за една нощ.....

 

 

dam, razbiram te! samo 4e az sum s edin mesen nazad ot teb! obace az li4no sum na tozi proncip, 4e vednuj ako si se xvanal na xoroto, trabva da go izigre6 dokrai i kakto trqbva! Inace smqtam 4e sex moje da promeni stra6no mnogo edna vryzka - kakto v dobriq, taka i lo6iq smisul!

Link to comment
Share on other sites

abe ako mnogo obi4a6 niakoi 4ovek i ti se liaga s drug, gledai samo da ne se rasbere :)

 

Един път случи ли се, значи, че ще се повтори. Тъйче, ако смяташ да лягаш с друг/а, по добре прекрати връзката си. Когато обичаш някого, а спиш с друг/а, това е най гадния начин да нараниш любимия човек. А дали ще разбере или не все тая. Ти си знаеш, че си изневерил :sick

 

А иначе по темата, не смятам, че една връзка трябва да се гради на секса. Както казаха някои, секса е просто част, а не начин да се потдържа една връзка. Все едно да се скараш с гаджето и да и кажеш - аре да те из*укам - и след това всякви кавги да са забравени. Все едно да не е ставало нищо. Просто това е невъзможно според мен. Наистина част от връзката се гради и на секса, но това е да кажем просто 15-20% от самата връзка. А ако искаш само секс, отиваш до "съседката", ч***те се, и аре пак вкъщи. Тва е, няма смисъл от повече.

Link to comment
Share on other sites

Nai-hubavo e da si ima6 edin 4ovek deto da ste s nego samo za sporta!Demek sexpartnior,s koito da ste se razbrali i da nqma ni6to pove4e m/u vas!A pyk prez tva vreme vryzki mnogo sys ili bez sex nqma zna4enie!

E verno kato se vlubi6 i obi4a6 e kofti 6toto ne iska6 da izneverqva6!

Link to comment
Share on other sites

Закон на Адриана

 

Ако първият път, когато излезеш с някого,

не легнеш с него, втори път няма да има.

По тъп закон не съм чувал.Иначе лично аз винаги съм предпочитал първо връзката и секса като последствие,е случвало ми се е на някои купон като съм без гадже и се напия много да се събудя на сутринта с някоя мадама ама то тва е нормално още повече че сега съм студент.: :P :D Grimojuar човече много простичко гледаш на нещата маина тва да не е заради филологията която учиш:)

Link to comment
Share on other sites

Наистина...По-тъп закон не съм чувал(след тези на Нютон,разбира се).Предпочитам любовна връзка,но си сложете ръка на сърцето и си признайте,че много от вас са искали секс за една нощ с някое непознато момиче,което повече няма да видиш.....

Link to comment
Share on other sites

ами както казах на мен ми се се случвало но истинския е секс е когато познаваш човека до теб мислите му тялото му и желанията все пак секса не е само взимане тои е и даване..

Link to comment
Share on other sites

az imam to4no sy6tiq problem-kak da q zadyrva sled seksa.i dosega nikoj ot tiq deto sa pisali ne mi e pomognal i malko dave. mn ste otworeni ,be!filosofite rqpi4ki dwe godini pone trqbwa da hrupat zada wi stignat. kwi ste wie?!! kwi sa tiq gluposti deto gi pi6ite? imalo ne6ta deto ne moveli da se zasekat i kwo be6e o6te! togawa otde znaqt za tqh takia ora? :sayjin :angry1 ej,golemi razbira4i!!!!a tiq deto ne sa na13 godini i te li polowin godina da se gledat po kafetata? i kwo zna4i opoznawane? da go glea6 5 meseca kak se nerwi na stola ,predi da ti kave-"mnoo te hareswam" bre ,ko mi staata ne wy razbiram be ?! :confused

Link to comment
Share on other sites

За6то една връзка не запо4не с едно QKO SHIT.Макар 4е според мен е много по-добре първо да познава6 4овека и да си сигурна/ен 4е наистина го желае6.Все пак не сме животни и не трябва да се ръководим предимно от физи4еското привли4ане,за6тото удоволствието би било много по-голямо,ако оби4а6 4овека и знае6,4е 4увствата ви са взаимни. :wub: :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...