Jump to content
BulForum.com

Za nespravedlivostta


Recommended Posts

Сложна ситуация ....Според мен или трябва да застанеш срещу тях и да разговаряте или просто нищо няма да стане ..... Трябва да си наистина страхотен оратор, да обърнеш нещата в своя полза.......Успех.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Като гледам много съвети много нещо.

В тоя случай единственото възмойно нещо е да се говори с тия хора. Колкото и... хмм... неразбрани да са тряя да осъзнаят че не могат да контролират живота на дъщеря си. Пак и по българските закони на 16 вече имаш право да се омъжиш/ожениш ...

И то тва може да е просто проверка да видят дали нема да се възползваш от момичето. Но щом сте изкарали 8 месеца нз как ще си го помислят тва...

 

оффтопик : И много ме съмнява Гоце Делчев да е бил министър

Link to comment
Share on other sites

undefined
Ехооооо Споко бе Каубой :P

Офтопик: Няма да правим като американците я :angry:

Както е казал Сталин:"Со кротце, со леко и ...со кютеко"

Пробевай мирно. Аре пиисец и успех :thumbs-up:

Извинявам се за оффтопика,ама като прочетох какви сте ги написали за Сталин,Гоце Делчев и въпросния израз просто не се здържах.Та израза принадлежи на българския министър - председател Андрей Ляпчев(1926-1931).

Още веднъж sorry за оффтопика.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за оффтопика,ама като прочетох какви сте ги написали за Сталин,Гоце Делчев и въпросния израз просто не се здържах.Та израза принадлежи на българския министър - председател Андрей Ляпчев(1926-1931).

Още веднъж sorry за оффтопика.

offftopic:

таман издирих информацията и си редактирах пост-а. та там си пише на кой какво. Гоце Делчев го намесих щото се сетих че е македонски лаф и тва беше първото име, което ми изникна. та както и да е. Прав/а си, че е на Ляпчев.

Link to comment
Share on other sites

offftopic:

таман издирих информацията и си редактирах пост-а. та там си пише на кой какво. Гоце Делчев го намесих щото се сетих че е македонски лаф и тва беше първото име,  което ми изникна. та както и да е. Прав/а си, че е на Ляпчев.

 

Офтопик (последен обещавам):ОК пичове (пички), разнищихте ме. Реших да го хакна, ей така знам ли защо, вие тука нов топик отворихте направо. На кой му пука изобщи...и аз имам нет и ако ми трябва чак толкова да знам кой го е казал щях да си го намря обаче НЕ ми пука :D Някъв дърт комуняга се тая...

 

Помогнете на човака, има проблем момчето, к'во се заядохте с мен Бахти :angry:

Link to comment
Share on other sites

ami....ne ste pravi...lqp4ev , dokolkoto znam, e kazal-"so krotce, so blago"(deviz na partiqta ) , pyk stalin nqmam i ideq kfo e kazal,moje bi nqkoi e napravil interpretaciq na izkaza na drugiq ,ama koi na kogo to4no , vii si znaete . ta stiga s offtopicite

kakto kazva edna moq lubima antropomorfna modifikaciq : NQMA SPRAVEDLIVOST, SY6TESTVUVAM SAMO AZ(tova vaji ne samo za konkretniq slu4ai , ami i poprincip ) a v tvoq slu4ai prepory4vam samo tyrpenie i razgovor s roditelskite tela...

6a ma izvinite za 6liokavicata , ama kirilicata mi bugva warcrafta

Link to comment
Share on other sites

Божеееееее, ти да не ходиш с дъщерята на пазач от затвора :P

Базикам се, споко. Съчувствам ти...супер крути мерки, не е истина.

Аз също имах подобен проблем, ходих с една, ама техните разбраха на 2рата седмица и казаха, че няма да излиза докато не се запознаят с мен :blink:

И аз....БЕГАЙ  B)

Та...ако не си хлътнал много бро...спасявай се е моя съвет.

 

 

Haha mi 4esno da ti kaja ba6ta mi e na4alnik na ohranata v zatvora i ne se darji tolkova strogo s men kakto tova tova ne e 4ove6ka postapka bih kazal pak i imam vapros: Za6to ste krili? Kakvo lo6o ima da kaje6 4e ima6 vrazka s nqkoi na roditelite si ???

Link to comment
Share on other sites

@XpucTyyy zna4i az iskah oshte ot samoto na4alo te da znaqt no mi beshe kategori4no otkazano poneje tq kaza 4e bili edi kakvi si i me zaplashi s mnogo ne6ta ako posmeq da se doblija do tqh.Zatova ne sam se zapoznal s tqh no ve4e mina granicata i ne mi puka ot zaplahi i 6te go napravq :)

 

 

 

 

UTRE V 12:30 IMAM SRESHTA S TQHNITE TAKA 4E MI STISKAITE PALCI ZASHTOTO VSI4KO SHTE ZAVISI OT UTRE6NIQ DEN :cry

Link to comment
Share on other sites

Кофти ситуация,не знам какво да кажа,освен че изобщо не харесвам такива родители :>

Аз и на мойте родители съм го казвала,че ако смятат да ми дават тон за най-малкото нещо,което правя по-добре да не ме занимават, и в един момент те спряха.. В смисъл,че преди като чуеха,че ще се боядисвам беше някакъв ужас 'не ти давам' аехахеа е да,бе добре успех! В момента като ме видят с друг цвят на косата само дават мнение :> И за елементарни работи нямам проблеми, за по-големи също,обаче не мога да разбера какво лошо има в това,че ти излизаш с дъщеря им?

Моят съвет е да поговориш спокойно с тях.. и да им обясниш,че не хапеш хора,макар че си мисля,че промяна няма да има.. Не е лесно да промениш вижданията на някой ;>

Link to comment
Share on other sites

DarkWish , на колко години е това момиче бре, майна !???? Че те тия нейните още малко ще й обуят железни гащх и ще я сложат на синджир! Баси церберите!

Link to comment
Share on other sites

...................

UTRE V 12:30 IMAM SRESHTA S TQHNITE TAKA 4E MI STISKAITE PALCI ZASHTOTO VSI4KO SHTE ZAVISI OT UTRE6NIQ DEN  :cry

...........

 

И какво стана?

кажи де! вече на всички ни е интересно кви хора живеят в нашия град.

Link to comment
Share on other sites

И аз бях отнесал едно гадно наказание от нашите като бях малак.Проблема тогава беше, че бях на 8 год и се прибрах в 2 вечерта в нас.Татко стоеше на терасата и като ме мярна с погледа си.Ча ксе вкучених, а аз просто бях да поритам в училището.А иначе по темата глупаво е да се караш с тях.Но ако на мен ми се случи това май и аз ще го направя.Изчакваш 3-4 дена и отиваш на гости.Ако въобще те ислушат де.Защото има и такъв вариянт да ти тръщнат вратата.Но не разбирам вие като си ходитеее от 8 месеца какво им пречи да ти имат доверие.Пък и не разбрах на колко е твоята любов.Ако е малка е нормално да и забранят.Защото все пак родители и някой наистина държат на децата си.Познавам едно момиче дето баща й е военен като моя.Този човек за нея ще утрепе човек без да му мигне окото.Много държи на нея, а тя все се вре между шамарите.Та опитай да говориш с тях.Дано да се получи нещо, но още не мога да разбера какво е това наказание.Трябва да сте сгрешили нещо, че да е станало така.А не само това, че ходите заедно.мХ поразкажи още нещо !!! И успех данооо тяхните да отменят наказанието и да се видите.

Link to comment
Share on other sites

Цонев, кофти поста, да ти кажа.

Първото... колко години ви е разликата, защото това понякога е сериозна предпоставка за подобен конфликт Родители->дъщеря->гадже. Попадал съм в такава мрежа и... да ти кажа тогава ни разделиха, а момичето беше (и може би все още е) любовта на живота ми. И аз седя кротко и си чакам. Може да е имало някоя друга връзка, в промеждутъка но Тя е винаги в сърцето ми и чакам. Прецени си, майна, и ако се обичате истински, никой и нищо не може да застане между вас. Ако тя значи всичко за теб - седиш и чакаш. Това не може да продължи вечно. Рано или късно тя ще извоюва свободата си. Но ако е на 13-14-15 години е нормално (смисъл според мен не е нормално, но е често срещано) родителите да реагират остро на връзка с батко с повечко години разлика, защото както сподели са консерви и за тях вероятно си просто един експлоататор, който иска да на**е малката им дъщеричка. Вероятно вече е късно, но се надявам в преговорите си да си доказал, че това не е вярно (нали не е?).

Ако нищо не стане - почакай. Ако прецениш, че не можеш да чакаш... помисли хубаво толкова много ли значи Тя за теб. Все пак... любовта и болката вървят ръка за ръка и едното не може без другото.

Слънце пак ни огрява, в очите блести

сякаш всичко е както преди

може би не повярва

но от много далеч

аз съм пак, само за теб

казах отдавна, че не мога да спра

твърде силно ме привлече света

ти остана тогава, безкрайно сама

като сън, далеч избледня

 

Припев:

ооооо, аз чакам твоя знак

и двама с теб, ще открием

нов прекрасен свят

дай ми ръка, подай ми ръка

Море от любов, бушува във мен

аз искам отново, разсъмване с теб

във новия век

завинаги светло ще е

 

Слънце пак ще огрява

а дъжда ще вали

по-красиво ще е от преди

ти все още не вярваш

във чувствата си

но виждам нежност, във твойте очи

аз виждам нежност във твойте очи

 

Припев:

ооооо, аз чакам твоя знак

и двама с теб, ще открием

нов прекрасен свят

дай ми ръка, подай ми ръка

Море от любов, бушува във мен

аз искам отново, разсъмване с теб

във новия век

завинаги светло ще е

ооооо, аз чакам твоя знак

и двама с теб, ще открием

нов прекрасен свят

дай ми ръка, подай ми ръка

Море от любов, бушува във мен

аз искам отново, разсъмване с теб

във новия век

завинаги светло ще е

....

аз виждам нежност, във твойте очи

аз виждам нежност, във твойте очи

по-красиво, ще е от преди...

Link to comment
Share on other sites

4efo_88 доста неетично изказване от твоя страна...Човекът си има проблем - споделил го е, според теб това глупост ли е?!

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko e nared mina uspeshno!!! blagodarq na vsi4ki koito dadoha svoeto mnenie kakvo da pravq.Imam da 4erpq.

 

Mi tqhnite ne se okazaha 4ak tolkova loshi i se okaza 4e sa e nakazali edinstveno zaradi tova 4e ne im e kazala oshte v samoto na4alo no premahnah nakazaniqta i i sega vsi4ko e nared.

 

@The`Scorpion mi 4 godini imame brato ma ne e tam problema. Tehnite se okazaha pekani i sega dori smqtat 4e sam simpati4en.

 

OSHTE VEDNAJ MERSI NA VSI4KI JIVI I ZDRAVI!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko e nared mina uspeshno!!! blagodarq na vsi4ki koito dadoha svoeto mnenie kakvo da pravq.Imam da 4erpq.

 

Mi tqhnite ne se okazaha 4ak tolkova loshi i se okaza 4e sa e nakazali edinstveno zaradi tova 4e ne im e kazala oshte v samoto na4alo no premahnah nakazaniqta i i sega vsi4ko e nared.

 

@The`Scorpion mi 4 godini imame brato ma ne e tam problema. Tehnite se okazaha pekani i sega dori smqtat 4e sam simpati4en.

 

OSHTE VEDNAJ MERSI NA VSI4KI JIVI I ZDRAVI!!!!

A CHESTITO :D :D ;) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko e nared mina uspeshno!!! blagodarq na vsi4ki koito dadoha svoeto mnenie kakvo da pravq.Imam da 4erpq.

 

Mi tqhnite ne se okazaha 4ak tolkova loshi i se okaza 4e sa e nakazali edinstveno zaradi tova 4e ne im e kazala oshte v samoto na4alo no premahnah nakazaniqta i i sega vsi4ko e nared.

 

@The`Scorpion mi 4 godini imame brato ma ne e tam problema. Tehnite se okazaha pekani i sega dori smqtat 4e sam simpati4en.

 

OSHTE VEDNAJ MERSI NA VSI4KI JIVI I ZDRAVI!!!!

еееее, супер!

радвам се за теб.

 

сега остава само:

".... и заживели дълго и щастливо...."

:D

Link to comment
Share on other sites

mobo много бързаш :) 1во трябва да има сватба - "3 дена яли, пили и се веселили" и след това чак "и заживели дълго и щастливо" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...