Jump to content
BulForum.com

Za nespravedlivostta


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Божеееееее, ти да не ходиш с дъщерята на пазач от затвора :P

Базикам се, споко. Съчувствам ти...супер крути мерки, не е истина.

Аз също имах подобен проблем, ходих с една, ама техните разбраха на 2рата седмица и казаха, че няма да излиза докато не се запознаят с мен :blink:

И аз....БЕГАЙ B)

Та...ако не си хлътнал много бро...спасявай се е моя съвет.

Link to comment
Share on other sites

а ако си хлътнал иди да обясниш на баща й че не е прав. и майка му и баща му и те не са прави. и най-вече майка му! кво па толкоз може да ти направи? между другото тя да не е на 10 години?

а ако във връзката ти е било интересно само "тайната" заеби. намери някоя друга с която да ходиш "скришно".

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ги разбера аз тези родители.Прекършват крилете на първите любови и после се маят защо децата им били непостоянни във връзките си.Една моя съседка наказа дъщеря си миналата година по сходна причина.И какво , малката започна да бяга от училище , за да се вижда с момчето.А каква сладка двойка бяха.Та така камъните , които мaйката нахвърли се върнаха в нейната си нива. Бати глупостта. В девет вечерта можела да забременее , а в десет на другата сутрин сякаш не може ...

Link to comment
Share on other sites

Mi naloji se da se kriem poneje tqhnite sa malko liberali i ne obi4at mnogo mnogo da ima mom4eta okolo neq.

I nai novoto e 4e sega mi se obadi i sa e nakazali do kraq na lqtnata vakanciq da ne izliza.I tova me iznervi mnogo i useshtam 4e shte hodq da se karam s tqhnite.

 

A otnosno hlutvaneto se pak e 8 meseca i malko ili mnogo sam hlutnal do ushi i nemoga da e zareja.puk to4no i sega v tova polojenie.

 

Gotov sam na voina no ne i da se otkaja :devil

Link to comment
Share on other sites

Az smqtam da ida da se zapoznaq s tqh i da im kaja kade sa sburkali i 4e pravqt ogromna greshka s tezi tupi nakazaniq.

A otnosno nakazanieto povqrvai mi naistina sa sposobni da go napravqt.

Samo 4e tiq dni nqma da ida poneje sam kato fitil i ako se poqdosam malko 6te izbuhna i 6te stane mnogo lo6o za tqh poneje ne si popliuvam mnogo mnogo kakvo govorq

 

 

Az hubavo shte hodq v u4ilishteto i ama ima problem tqhnite shte idvat da i e zimat ot u4ilishte i e prosto nevazmojno da ne se zase4a s tqh.

Link to comment
Share on other sites

Те до края на живота да я накажат, ако искат бахти :angry1

С родителите на глава неможеш да излезнеш. Тя сигурно е някаква ученичка, щом я наказват така. Ще и ходиш в даскалото, все пак неможе техните да са с нея 24/7. Може да ходиш да и пееш серенади :love

Според мен преди да ходиш да се разправяш с техните изчакай ден-два да им мине, щото ся са :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хм....то от родители какво ли не може да се очаква...Май са малко хората,които не са ги имали тези проблеми...И на мен са ми забранявали доста неща,ей така безсмислено(чак до такива драконови мерки не се е стигало),когато усетят,че има момче наоколо...ама пък напоследък промених тактиката;) - запознавам ги с човека,с когото съм и няма проблеми:)Спечелиш ли им някак доверието,спират да се заяждат за глупости...поне моите де...

Link to comment
Share on other sites

Хм....то от родители какво ли не може да се очаква...Май са малко хората,които не са ги имали тези проблеми...И на мен са ми забранявали доста неща,ей така безсмислено(чак до такива драконови мерки не се е стигало),когато усетят,че има момче наоколо...ама пък напоследък промених тактиката;) - запознавам ги с човека,с когото съм и няма проблеми:)Спечелиш ли им някак доверието,спират да се заяждат за глупости...поне моите де...

Точно това е , когато си познаваш детето , имаш му и доверие.

Link to comment
Share on other sites

Mi naloji se da se kriem poneje tqhnite sa malko liberali i ne obi4at mnogo mnogo da ima mom4eta okolo neq.

I nai novoto e 4e sega mi se obadi i sa e nakazali do kraq na lqtnata vakanciq da ne izliza.I tova me iznervi mnogo i useshtam 4e shte hodq da se karam s tqhnite.

 

A otnosno hlutvaneto se pak e 8 meseca i malko ili mnogo sam hlutnal do ushi i nemoga da e zareja.puk to4no i sega v tova polojenie.

 

Gotov sam na voina no ne i da se otkaja :devil

Абе пробвай първо кротко пък ако не стане, тогава единственият начин е да си много ама много убедителен... Но не прекалявай с глупостите да не стане по лошо ;)

Link to comment
Share on other sites

Az smqtam da ida da se zapoznaq s tqh i da im kaja kade sa sburkali i 4e pravqt ogromna greshka s tezi tupi nakazaniq.

A otnosno nakazanieto povqrvai mi naistina sa sposobni da go napravqt.

Samo 4e tiq dni nqma da ida poneje sam kato fitil i ako se poqdosam malko 6te izbuhna i 6te stane mnogo lo6o za tqh poneje ne si popliuvam mnogo mnogo kakvo govorq

Az hubavo shte hodq v u4ilishteto i ama ima problem tqhnite shte idvat da i e zimat ot u4ilishte i e prosto nevazmojno da ne se zase4a s tqh.

ако се ядосаш прекалено и решиш да обърнеш откъм дебелия край - свирни да съберем една наказателна група варез-аджии за превъзпитание на родители :)

 

но като начало най-добрата идея е да им се представиш с целия си блясък, какъвто и да е той. в крайна сметка не могат да я ограничават вечно. най-малкото като стане на 18 тя вече е независима личност и пълноправно юридическо лице. тогава тя ще може да се изнесе спокойно, а ако им кажеш, че си търпелив и можеш да чакаш до тогава, предполагам ще си дадат сметка колко са им неразумни мерките. ааааа да, освен всичко друго, в българските закони не съществува понятието "отписване от завещанието" - тя винаги си има наследствени права, стига да ги иска :D

при мен се получи и спряха да я юркат. еххххх къде е тази моя буйна младост :love .

 

успех ти пожелавам.

 

П.П, в предишния си пост си объркал понятията - "либерал" е човек с по-свободно от общоприетото мислене. думата която търсиш е точно обратната - "консерватор". т.е. родителите на тази девойка са консерватори или сухи консерви на по-жаргонен изказ :D

Link to comment
Share on other sites

ако се ядосаш прекалено и решиш да обърнеш откъм дебелия край - свирни да съберем една наказателна група варез-аджии за превъзпитание на родители :)

..............

 

 

Ехооооо Споко бе Каубой :P

Офтопик: Няма да правим като американците я :angry:

Както е казал Сталин:"Со кротце, со леко и ...со кОтеко"

Пробевай мирно. Аре пиисец и успех :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

А,на колко години е въпросната девойка?Според мен и пълнолетна да стане-пак ще се отнасят по този начин към нея.Пробвай да говориш с тези хора,но бъди любезен,сериозен...пожелавам ти успех.Личното ми мнение е ,че тези са изключително прости и ограничени жители на планетата,мислех,че почти не са останали такива,но явно съм живял в заблуда

Link to comment
Share on other sites

А,на колко години е въпросната девойка?Според мен и пълнолетна да стане-пак ще се отнасят по този начин към нея.Пробвай да говориш с тези хора,но бъди любезен,сериозен...пожелавам ти успех.Личното ми мнение е ,че  тези са изключително прости и ограничени жители на планетата,мислех,че почти не са останали такива,но явно съм живял в заблуда

Явно всички сме се заблуждавали за това :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mi naloji se da se kriem poneje tqhnite sa malko liberali i ne obi4at mnogo mnogo da ima mom4eta okolo neq.

I nai novoto e 4e sega mi se obadi i sa e nakazali do kraq na lqtnata vakanciq da ne izliza.I tova me iznervi mnogo i useshtam 4e shte hodq da se karam s tqhnite.

A otnosno hlutvaneto se pak e 8 meseca i malko ili mnogo sam hlutnal do ushi i nemoga da e zareja.puk to4no i sega v tova polojenie.

Gotov sam na voina no ne i da se otkaja :devil

Тъпо е забавянето на нещата във времето.Рано или късно щяхте да дойдете на това положение и защо не го направихте по-рано?И все пак родителите винаги мислят доброто на децата си...поне според собствените си възгледи.Кофти е ако тези възгледи са грешни,но човек не си избира родителите...

И защо веднага плюеш родителите,а не потърсиш грешката в себе си?Ти си този,който е съгрешил,а не те.Ти си този,който им е помогнал,за да загубят доверие в дъщеря си!Хич не е мъжка постъпка да криеш и какво очакваш от родителите,които сам казваш са консервативни?Какво...похвала?Да им се караш викаш...за какво?За твоята грешка ли?

Но стига толкова нравствени поучения и ето ти един съвет.Изчакай два-три дни и поговори с тях,но на 4 очи,а не по телефона примерно.И първо като започнеш...извини им се.Постави се на тяхно място и им кажи нещата,които си мислиш,че ще подействат.Тръгни от позицията,че ти си съгрешил,а не те...ииии Успех:)

 

@mobo,какви отписвания от завещания,какви изнасяния на квартири,какви побоища?Много филми зяпаш май май.Дано да си го казал на шега де:)

Link to comment
Share on other sites

Ехооооо Споко бе Каубой :P

Офтопик: Няма да правим като американците я :angry:

Както е казал Сталин:"Со кротце, со леко и ...со кютеко"

Пробевай мирно. Аре пиисец и успех :thumbs-up:

 

уффффф, ама си ми глупавичък.

 

ще влезна малко в офффффтопик:

не съм каубой, щото нито съм "момче", нито гледам крави.

американците не правят така - американците се съдят за всичко. бебетата например съдят майките си, че не ги кърмят редовно.

"Со кротце, со благот и со малко кютек" не е лаф на Сталин, а на наш възрожденец. Мисля че е Гоце Делчев, ама не съм сигурен. Виж едит2.

 

и не съм му казвал да обръща откъм дебелия край веднага - просто му оказвах морална подкрепа, а и реална ако му потрябва.

и на тебе пиисец!

 

едит: @xrustyy: то па все едно ще тръгна да превъзпитавам некви дърти тесногръди родители. те кат са пропуснали първите 7 години а и 17те след това, вече трудно може да им се помогне. много ясно че говоря на майтап :), ама не е лошо да го надъхаме момчето с малко факти от съвременния живот.

 

Едит2: Лафчето е на Андрей Ляпчев (роден Роден:1866 година в Ресен, Македония), 33-ият министър-председател на България, изпълнявал тази длъжност от 4 януари 1926 г. до 29 юни 1931 г. Била е нещо като следизборно обещания: "Така ще управлявам. Со кротце, со Благот и со малко Кютек" в интервю за вестник. Вени, този път съм сигурен в информацията!

Link to comment
Share on other sites

Кофти ситуация...Ама наистина сте сгрешили като не сте им казали още от началото...По принцип е много по-лесно и за родителите и за техните деца, когато са наясно с това къде и с кого е дъщеря им. Поне те няма да се тревожат за нея толкова, а пък и донякъде самото момиче няма да се притеснява за това какво да каже на техните и как да ги излъже, че да може да излезе и т.н. Поне в това отношение се радвам, че имам родители, които са го осъзнали това. Вземи се виж с родителите и както вече някои каза се извини и....гледай да направиш добро впечатление :) С кавги до никъде не се стига...Успех!:)

 

ПС Относно израза - не и на Гоце Делчев доколкото си спомням беше друг министър прецедател...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...