Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply
Samo da vi pitam sq sam 1 level i mi dava po edna karta kato stana po visok level (tova kak stava) pove4e karti li sha mi dava ????? :confused

Дава ти по една карта когато играеш на Single Duel , a когато играеш на Match Duel ти дава по 3 карти.Level дигаш като играеш и след извесно време когато не си Online той ще се качи.

Link to comment
Share on other sites

Абе я дайте да си направим и ние едно warez турнирче :woot .Що не се съберем в някое забутано lobby дето е почти празно (като това с френския език например),преди това ще сме се уговорили за жребия кой с кого да играе,не е лошо и да сме уговорили тестетата,и да разберем кой колко струва. :bgrin:

 

Между другото аз подучух че в момента подготвят някъв бг сървър на yu-gi-oh и правилата щели да бъдат много по яки от тея(ще има магазин да купуваш и продаваш карти,ще има залагане на карти при дуел аве лудница няква).Та някой знае ли нещо по въпроса :confused :wir

Link to comment
Share on other sites

Абе я дайте да си направим и ние едно warez турнирче :woot .Що не се съберем в някое забутано lobby дето е почти празно (като това с френския език например),преди това ще сме се уговорили за жребия кой с кого да играе,не е лошо и да сме уговорили тестетата,и да разберем кой колко струва. :bgrin:

 

Между другото аз подучух че в момента подготвят някъв бг сървър на yu-gi-oh и правилата щели да бъдат много по яки от тея(ще има магазин да купуваш и продаваш  карти,ще има залагане на карти при дуел аве лудница няква).Та някой знае ли нещо по въпроса  :confused :wir

MisticalBoy e moqt nick

Link to comment
Share on other sites

Абе я дайте да си направим и ние едно warez турнирче :woot .Що не се съберем в някое забутано lobby дето е почти празно (като това с френския език например),преди това ще сме се уговорили за жребия кой с кого да играе,не е лошо и да сме уговорили тестетата,и да разберем кой колко струва. :bgrin:

 

Между другото аз подучух че в момента подготвят някъв бг сървър на yu-gi-oh и правилата щели да бъдат много по яки от тея(ще има магазин да купуваш и продаваш  карти,ще има залагане на карти при дуел аве лудница няква).Та някой знае ли нещо по въпроса  :confused :wir

mejdu drugoto tva za warez turnira e super taka 6te vidim koi kolko mije ( tva e napravo super).

Link to comment
Share on other sites

Праи ми проблем при ъпдейта даите мнения

Ами и аз имах един проблем-стигаше до някъде и после изписваше някво съобщение от сорта "could not connect to the server" или "Process error" и трябваше пак отначало,ама след 10-тия опит се получи,та ако проблема ти е подобен просто продължавай да опитваш :)

Link to comment
Share on other sites

Абе я дайте да си направим и ние едно warez турнирче :woot .Що не се съберем в някое забутано lobby дето е почти празно (като това с френския език например),преди това ще сме се уговорили за жребия кой с кого да играе,не е лошо и да сме уговорили тестетата,и да разберем кой колко струва. :bgrin:

 

Между другото аз подучух че в момента подготвят някъв бг сървър на yu-gi-oh и правилата щели да бъдат много по яки от тея(ще има магазин да купуваш и продаваш  карти,ще има залагане на карти при дуел аве лудница няква).Та някой знае ли нещо по въпроса  :confused :wir

ako pravite takova turnir4e pi6ete (mojie da mi pratite i edno PM)

Link to comment
Share on other sites

ako pravite takova turnir4e pi6ete (mojie da mi pratite i edno PM)

Ми то аз предложих ама нещо не ми идва на ум как да направим жребия ;) (някой случайно да има идея :rolleyes: ).Ама първо трябва да видим дали ще се съберем хора,така че който има желание да се докаже да пише че е иска да участва за да знаем бройката пък после ще му мислим :music (айде поне десетима да се хванем пак ще е яко :punk )

 

оффтопик:Странно колко малко хора играят от вареза,а аз като вляза и напиша има ли бг-та по 20 човека ми се обаждат веднага и повечето са от някви села :confused

Link to comment
Share on other sites

EI hora imam malak problem

sled igran ma4 i sled kato ocenq oponenta si mi zacepva igrata i vob6te ne mi iskarva sledva6tiq ekran sas scora i ne mi dava da si izbiram karti prosto mi zacepva igrata q kajete kvo moga da napravq po vaprosa

Link to comment
Share on other sites

EI hora imam malak problem

sled igran ma4 i sled kato ocenq oponenta si mi zacepva igrata i vob6te ne mi iskarva sledva6tiq ekran sas scora i ne mi dava da si izbiram karti prosto mi zacepva igrata q kajete kvo moga da napravq po vaprosa

Даам.....познато ми е това :rolleyes: .Ти обаче трябваше да прочетеш цялата тема и щеше да видиш че вече е писанопо по тоя проблем ;) При мен е същото и след всяко оценяване чакам по 5 мин докато получа карти.Значи най-вероятната причина е връзката(btw на каква тарифа си) но не ти е зацепило напълно а трябва да цъкаш по екрана с мишката за да не ти даде "disconnected from server",така с по голяма упоритост ще си получаваш картите ;) .А ако не ти е слаба връзката значи играеш прекалено дълъг дуел или пък мамиш като си уговаряш бързи мачове-в такива случаи ти пише след време на зацепилия екран "transmission error" или "no response from the server".Общо взето търпение му майката :zzz

 

П.С:Още веднъж призовавам всички дуелисти ,ако евентуално успеем да направим турнирче, да пишат дали биха участвали :excl:

Link to comment
Share on other sites

Имам голям проблем! Дръпнах си аз Yu-Gi-Oh Online и познайте... Пише ми, че файла е повреден.Тъй като аз съм от Пазарджик и връзката ми към WAREZ.RU е исключително бавна бях много ядосан (две денонощия чакане и нищо :( . Ако някой има идея как да оправя файла нека да пише.

Link to comment
Share on other sites

Имам голям проблем през ден ме кара играта да свалям нови версии.някои да му се е случвало на последак същото?

Аз съм съгласен да направим турнир.

Link to comment
Share on other sites

Имам голям проблем през ден ме кара играта да свалям нови версии.някои да му се е случвало на последак същото?

Аз съм съгласен да направим турнир.

da na men mi se upgreidva mnogo 4esto :angry1 na 3-4dena (ujas)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...