Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Който не му записва:

Start(долу в ляво)

Run...

regedit

HKEY_LOCAL MACHINE/SOFTWARE/KONAMI(Триете KONAMI папката)

И вече записва ;)

Ето ви и Screenshot-ове по същия ред.Може да не са първа класа,но за 5 мин.толкова ;)

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!При изтриването на горепосочената папка се загубват всякакви записи на тестета и дуели(По принцип не е препоръчително да го правите,ако си ви записва играта!)

Link to comment
Share on other sites

Е какво става??

Свалих си е играта 400MB някаде, но като е пусна и започва да ми сваля още някви простотии!!! И на всичкото отгоре ми дава DOWNLOAD ERROR и спира свалянето!!!Какво да правя??

Оправиха се нещата от самосебе си! :)

Link to comment
Share on other sites

Айде бе хорца има ли накой добър на тая игра ,ако има отворени дето вече са успяли да се регнат да пуснат едно пм,току виж някой ме бил,щото засега имам 40 победи и 3 загуби,които бяха заради кънекшъна така че ако искате да си оцените нивото елате и бройте секундите докато загубите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Значи ,свалих,качих ,пуснах и започна да ъпдейтва... 2-часа стоя даде еррор ... рестарт-> отново ,но заби на 9% и не мърда :blink: :confused

Някой ако ми каже как се оправя това :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е какво става??

Свалих си е играта 400MB някаде, но като е пусна и започва да ми сваля още някви простотии!!! И на всичкото отгоре ми дава DOWNLOAD ERROR и спира свалянето!!!Какво да правя??

Оправиха се нещата от самосебе си! :)

i pri men su6tiq problem :angry1

 

kakvo stava za6to taka :confused

 

 

 

Samo deto pri men ne se opravq

Link to comment
Share on other sites

А аз искав да задам един въпрос преди да я сваля.

Има ли някаква радлика от старите игри Yu-Gi-Oh, които са на WAREZ-a.

Просто питам та да знам дали щи мога да размазвам всички така както размазвах Джоуи :) . И картите пак ли от победите се печелят ?

Link to comment
Share on other sites

Alcohol 120% has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

Така ми става винаги като се опитам да запиша играта на диск.А с виртуален направо се ресва компа.Някакви идей?

Link to comment
Share on other sites

DA TO4NO TVA MI lipsva kak da go opravq?kajete pls.6to stava taka?

 

hora spejen vapros 6to kato dam replay posle mi izpisva ne6to ot roda na "saob6tenieto 6te bada pregledana ot moderator predi da bade pusnato"

Link to comment
Share on other sites

Ся я ъпдеитвам (за ся не е бъгнала ама ша видим). :)

Link to comment
Share on other sites

Играта е луд-а преди малко разбих един надахан американец :D Ако някой иска да се направиме парво да пише рук-а и 2-ро да знае 4е не може да ме бие ако не варва в сарцето на картите :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...