Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

Някои можели да ми каже как да си изтегля играта от официалния сайт защото като я тегля от warez-а ми дава грешка  :confused  като я тегля от  http://www.torrentreactor.net/view.php?id=5019851 пак нещо не е както трябва  та ви потам как...  по точно каде да цъкна за да си я дръпна на compa.

Човек начи тва е торент!Свали си програмата BitComet,свяли файла които е там и го отвори с тая програма!

Приятно дърпане!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply
Човек начи тва е торент!Свали си програмата BitComet,свяли файла които е там и го отвори с тая програма!

Приятно дърпане!! :D

 

 

Хмм ама аз вече прбвах с BitComet и и там нещо немоа да го включа :confused . Пусам file-a, отваря се BitComet aма не тръгва... :confused

Link to comment
Share on other sites

Хмм ама аз вече прбвах с BitComet и и там нещо немоа да го включа  :confused . Пусам file-a, отваря се BitComet aма не тръгва... :confused

Еммм сигурно нещо е повреден незнам????

Кво ти дава като дърпаш от warez-a???

Link to comment
Share on other sites

Еммм сигурно нещо е повреден незнам????

Кво ти дава като дърпаш от warez-a???

 

Eми след като го сваля ми дава че файлът е повреден или с непознат формат :confused ама аз като го гледам ми дава разширение iso :confused

Link to comment
Share on other sites

Eми след като го сваля ми дава че файлът е повреден или с непознат формат  :confused  ама аз като го гледам ми дава разширение iso  :confused

Mи отвори го с Daemon-Tools????Или тогава ти дава така???

Link to comment
Share on other sites

Mи отвори го с Daemon-Tools????Или тогава ти дава така???

 

Не ве нали като го сваля от warez-a си е iso формат. После нали се разархивира, и чак тогава с daemon tools. E, аз ти казвам че немоа да го разархивирам щот ми показва тоя error ... (aпък след тва си свалях няколко игрички) :confused

Link to comment
Share on other sites

Не ве нали като го сваля от warez-a си е iso формат. После нали се разархивира, и чак тогава с daemon tools. E, аз ти казвам че немоа да го разархивирам щот ми показва тоя error ... (aпък след тва си свалях няколко игрички)  :confused

Не уе човек направо с Даймън Туулс го отваряш!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

shte se radvam mnogo ako nqkoi blagovoli da update-ne online_pc.dat ot yugi online dir-a v ftp-to ;-)

Тоя номер до колкото знам неможе да стане  :bgrin:

Определено няма да стане , защото тези ежедневни Упдейти на Бета версията се крепят главно върху този файл .

Няма никакъв смисъл някой да го качва , като след по-малко от 24 часа вече файлът ще бъда изменен от създателите на играта и този файл във Уарез няма да бъде полезен никому. Тъй че просто седите и трайте !

Моя съвете е да го пуснете , когато си лягате да спите , и непременно изключете колоните , защото тъкмо ще сте заспали и играта ще се е Упдейтнала и ще ви събуди гадната музичка от Юги , а това хич няма да ви е приятно (знам от личен опит)

Link to comment
Share on other sites

Viq si4ki ste otka4ili po taq idiotska igra.Pulna prostootiq brat mi deto e na 5 godini mu e tupo .Vas kvo vi kefi tva we? :blink:

 

Брей,брей, кой си ти ве--Светла от канал 2001 :confused ,като не си играл що не си оставиш впечатленията от играенето на брат ти,пробвай и ако е толкова тъпа няма да имаш и една загуба ;) щото то си е игра за 5 годишни :unsure: та значи би трябвало да си по умен от едно хлапе и да биеш наред :allien

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

A sega kvo stava...taia igra bachka li oshte?

Shototo az bqh probval po edno vreme i mi kaza che testa na betata veche e svurshil...

Sega kak moje da se igrae?

Link to comment
Share on other sites

Хора вече три пъти свалям имиджа на играта и секи път Виртуалното СД казва че е повреден. Не мога да го отворя и с UltraIso. Може ли някой да направи нов имидж и да го качи и този път ако може да е архивиран.

Link to comment
Share on other sites

Хора вече три пъти свалям имиджа на играта и секи път Виртуалното СД казва че е повреден. Не мога да го отворя и с UltraIso. Може ли някой да направи нов имидж и да го качи и този път ако може да е архивиран.

iso-to si e xtra...snoshti si go drupnah i si go instalirah bez problemi.

mount-ni go s dtools ;)

Link to comment
Share on other sites

Niakoi znae li dali ima niakav fint za tiq duel points?

Ili naistina triabva da gi kupuvam. :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 10 months later...
Играе се,но трябва да си купуваш Duel Points и т.н. ;\

Е то пък 6 лв за 30 дуела и там още екстри , си е супер изгодно ;) Като се има в напредвид и че самата игра е безплатна :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...