Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

незнам дали се е сетил някой преди мен но какво ще кажете да си направим списак с сички дето я играят тая игра(nick-ковете им)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply
незнам дали се е сетил някой преди мен но какво ще кажете да си направим списак с сички дето я играят тая игра(nick-ковете им)

vsa6tnost mislq da napravim spisak koi izkA da u4astva v igrata ako napravim turnir v nqkoq sekciq ot po zabravenite

Link to comment
Share on other sites

За турнир и аз съм навит обаче тряа да е регламентирано деазнам някфо тесте което за всички да е еднакво..все пак картите които пуска на 1 левел са доооста по слаби от тези на играчите 3-4 левел а да не говорим за по нагоре..

Link to comment
Share on other sites

За турнир и аз съм навит обаче тряа да е регламентирано деазнам някфо тесте което за всички да е еднакво..все пак картите които пуска на 1 левел са доооста по слаби от тези на играчите 3-4 левел а да не говорим за по нагоре..

Eми така като се замисля няма как да сме с еднакви тестета освен ако не сме с началните карти ....малко ще е кофти за тея които са 8-ми левел да свикнат но така ще е най-честно нали :confused

 

@Тhe AnGeL: ООО ти нищо не знаеш ....по-нататък ще видиш хилядоокото чудовище с 0/0 и няма никъв ефект :tongue

Link to comment
Share on other sites

Можем да го направим например 3и4 ранк се дуелират 5и6 и т.н. Това е яка идея за турнирчето

Който иска дуел да пише РМ с ник Defekt

Link to comment
Share on other sites

Мен пък на 3ти левел досега ми е давало само и единствено винаги една карта а имам кам 10 дуела вече..някфа фюжън карта с 1000 атака и 800 защита въобще патрон е.

Искам да питам..начи като си дадеш в профила и има поле Evaluation - там се измерва какви оценки са ти дали противниците и има съответно някфа цифра.Обаче примерно оценка poor на колко са равнява незнам и мисля че в сайта на играта също не пише аз поне не намерих.Ако някой знае на колко са равняват различните оценки да пише

Link to comment
Share on other sites

Можем да го направим например 3и4 ранк се дуелират 5и6 и т.н. Това е яка идея за турнирчето

Който иска дуел да пише РМ с ник Defekt

 

Хммм ....не мисля че разбирам какво искаш да кажеш :wacko: ,но определено нещо си объркал.Първо-ранк 5 не съществува да не говорим за ранк6 и Второ-хората от различните ранкове могат да се дуелират само във фрии лоби защото е общо,но при 700 човека няма да е много удобно не мислиш ли :unsure:

 

А що се отнася за дуела-само ми ела......обади ми се по ICQ(301567101) или дай ПМ защото аз сам лесен ама теб не те знам кога си на разположение :D.Аз предлагам утре към 8-9 вечерта ти кажи дали те устройва

 

П.С:Вече сме около 6 човека....айде още 4етирима поне :rolleyes: ....

@del3: Да разбирам ли че ще участваш ако се съберем :confused

@JeyDee:A ти?

Link to comment
Share on other sites

a be niakoi ima li polimerizaciata 4e ne moga da si prizova gaya drakona 6ampion bez neq? ako moje i da q razmenq ili pone da kaje na koi level trqbva da si za da ti se padne

Link to comment
Share on other sites

Хммм ....не мисля че разбирам какво искаш да кажеш :wacko: ,но определено нещо си объркал.Първо-ранк 5 не съществува да не говорим за ранк6 и Второ-хората от различните ранкове могат да се дуелират само във фрии лоби защото е общо,но при 700 човека няма да е много удобно не мислиш ли :unsure:

 

А що се отнася за дуела-само ми ела......обади ми се по ICQ(301567101) или дай ПМ защото аз сам лесен ама теб не те знам кога си на разположение :D.Аз предлагам утре към 8-9 вечерта ти кажи дали те устройва

 

П.С:Вече сме около 6 човека....айде още 4етирима поне :rolleyes: ....

@del3: Да разбирам ли че ще участваш ако се съберем :confused

@JeyDee:A ти?

 

Включвай ме и мен в турнира а пък за дуела съм готов утре ще ти изпратя РМ да се уговорим ОК :)

Link to comment
Share on other sites

Хора вече е ясно че повече няма да се съберем дайте да се уговорим кога е най-удобно.Аз предлагам в събота вечерта да го направим турнирчето и всеки да играе с нов акаунт за да играем всички с началното тесте.Какво ше кажете :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хора вече е ясно че повече няма да се съберем дайте да се уговорим кога е най-удобно.Аз предлагам в събота вечерта да го направим турнирчето и всеки да играе с нов акаунт за да играем всички с началното тесте.Какво ше кажете :rolleyes:

az sam navitsamo kajete koga

Link to comment
Share on other sites

tva za noviq account e tupo pone spored men vsi4ki shte sme s ednakvi karti no kakto si reshite

И на мен не ми харесва обаче без да искам да хваля ако аз играя с моите си карти няма да е никъв турнир просто няма смисъл B) ,няма и да е честно :huh: ,друг начин не виждам ако имате предложение казвайте ;)

 

Някой ще играе ли тая вечер между другото?

Link to comment
Share on other sites

П.С:Вече сме около 6 човека....айде още 4етирима поне :rolleyes: ....

 

Хора,аз искам да участвам в турнира!!!!!!!

4-ти левел съм ама форматнах диска и ся как да си лоад-на играча?? :(

ЕДИТ:Тва е тъпо сички с начални декове аз съм бил човек 7-ми левел!!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навит да си напраиме турнир , макар все още да не съм играл Online . Преди около 3 месеца играх Юги ама сам такъв и ми беше малко скучно ! Прочетох всички постове тука и видях един за БГ сървър . Имам няколко въпроса относно този сървър : "

1.Кой ще потдържа този сървър?

2.Кога ще е готов ?

3.Ще се плаща ли или не ?

И един въпрос относно сървъра , в който всички вие сте се регистрирали : " Постоянно ми дава ERROR като се регвам , сложих сума ти варианти на пароли и винаги ми дава Грешка , Бихте ли ми помогнали ?? ? ? ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...