Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

Хора,аз искам да участвам в турнира!!!!!!!

4-ти левел съм ама форматнах диска и ся как да си лоад-на играча?? :(

ЕДИТ:Тва е тъпо сички с начални декове аз съм бил човек 7-ми левел!!

Че какво като си форматнал диска това какво общо има с твоето "лоад"-ване в самата игра :confused

Е добре щом искате всеки ще си играе с дека пък каквото сабя покаже.В крайна сметка не играем за пари шоу да става :punk .Значи засега остава за събота вечер ,аз предлагам да играем кой с които завари докато някой не бие всички други(мисля че ще има такъв...ама нз кой ще е :rolleyes: )

И още нещо -в турнира ще участват само хора над 2-ри левел по обясними причини. :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Ami dobre, huuu, kato svyr6i taja "beta" ili "test" ili kakto i da e (deto navsjakyde trybjat che ste e do 1. April ili nesto takova :confused ), ta togava ste mozhe li da se igrae bezplatno???

Link to comment
Share on other sites

Ще е добре като правите турнира да кажете точно къде да намеря вашата "СТАЯ" и да се включа и аз , макар че сигурно ще съм един от първите елиминирани :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Ami dobre, huuu, kato svyr6i taja "beta" ili "test" ili kakto i da e (deto navsjakyde trybjat che ste e do 1. April ili nesto takova :confused ), ta togava ste mozhe li da se igrae bezplatno???

Доколкото разбрах от страницата , след това ще трябва да се заплаща играенето , но пък ще има доста други опции . Мисля , че ако с един френд се хванеме може да напраиме няколко АСС без парици ;)

Link to comment
Share on other sites

:woot Da be, kak smjatate da se namerite?

Ти умни въпроси питаш ама що не вземеш да почетеш малко какво е изписано по тоя въпрос :spam:

 

Няма да е лощо наистина да се намери някой да бъгне платената игра и да вкараме няколко акаунта :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

WOW WOW WOW Защо всеки път когато си свалям игрицата и после почна да си разархивирам файла ми показва error " Файлът е с непознат формат ( да уе да само дето ми показва че е iso ) или е повреден" . Пробвах 2 пъти - и на двата 1 и също :confused . Как да си я сваля ??

 

 

HELP ME :blowup:

Link to comment
Share on other sites

:spam: -ХаХ , това е много забавно :D :P :laughing:

А се 1 за първи път ще бъде бъгната някоя игра дето се плаща на нея .

Работата е супер проста : Търсиш си генератор на CreditCard и си 6 Номер :punk :punk :punk :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Не Знам Защо , Но когато пусна инсталацията ми дава някаква грешка . Ако някой има поне малко желание да ми помогне нека се обади PLS :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Не Знам Защо , Но когато пусна инсталацията ми дава някаква грешка . Ако някой има поне малко желание да ми помогне нека се обади PLS :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry

 

Aз имам по-голям проблем :wacko: :( :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Относно моя проблем , някой знае ли как да разархивирам .САВ архив , мисля , че ще мога да се оправя с това ЛекО прецакано Юги :)

Link to comment
Share on other sites

Относно моя проблем , някой знае ли как да разархивирам .САВ архив , мисля , че ще мога да се оправя с това ЛекО прецакано Юги :)

ami az nqkade 4etoh (iz foruma)4e tova se poqvqva na pove4eto hora (vklu4itelno i na men) i prosto go puska6 pak i pak dakat e stane gadno ama tva e

do kolko to si spomnqm :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хора обяснете как можеш да намериш определен човек????Например искам да намеря Slayer та кво да правя??????

Link to comment
Share on other sites

Не Знам Какво не ви тръгва на вас , ама аз като си го свалих , пуснах си го с Daemon Tools , и след това си го инсталлнах (е имах един проблем ама той си ми беше от Пц-то и аз си го оправих :rolleyes: ) Сега инсталирам играта и предполагам , че след около десетина минути вече ще играя :woot

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо така ми се получава , но не мога да си напиша АСС и паролата , като дам на празното поле , където трябва да се пише и не мога да пиша ! :confused :devil Кажете ако някой е имал подобен проблем

Link to comment
Share on other sites

mi to osven da znaesh kak da si kombinirash kartite po vreme na igra golqma rolq igrae i kusmeta v taq igra taka 4e nishto ne se znae :).

edin go bqh ostavil na 50 live points i ma pobedi ideshe mi da 4upa kompa :)

Link to comment
Share on other sites

Please :ghost

Помогнете ми , кажете как да си оправя тоя гаден бъг .

Не мога да намеря никва помощ относно този мой проблем нито в mIRC нито в страницата на Юги . Защо подяволите не мога да си въведа данните на АСС и паролата . Кажете ми как да си го оправя !!!! PLEASE HELP MEEE

Link to comment
Share on other sites

Please :ghost

Помогнете ми , кажете как да си оправя тоя гаден бъг .

Не мога да намеря никва помощ относно този мой проблем нито в mIRC нито в страницата на Юги . Защо подяволите не мога да си въведа данните на АСС и паролата . Кажете ми как да си го оправя !!!! PLEASE HELP MEEE

ti regnal li si se???ako ne si regnisi TUK

 

ААА пробва ли да смениш да пишеш на латиница ;) ,на кирилица не изписва нищо като пишеш

 

Аре ве хора играйте ли я тая игра още,ще се събираме ли утре на турнирче в някое забутано лоби,удобно ли е на всички утре кажете нещо :blink:

za men e super :D

Link to comment
Share on other sites

Please :ghost

Помогнете ми , кажете как да си оправя тоя гаден бъг .

Не мога да намеря никва помощ относно този мой проблем нито в mIRC нито в страницата на Юги . Защо подяволите не мога да си въведа данните на АСС и паролата . Кажете ми как да си го оправя !!!! PLEASE HELP MEEE

ААА пробва ли да смениш да пишеш на латиница ;) ,на кирилица не изписва нищо като пишеш

 

Аре ве хора играйте ли я тая игра още,ще се събираме ли утре на турнирче в някое забутано лоби,удобно ли е на всички утре кажете нещо :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аре ве хора играйте ли я тая игра още,ще се събираме ли утре на турнирче в някое забутано лоби,удобно ли е на всички утре кажете нещо :blink:

Аре днес да почваме...

Само кажете в кое лоби и да почваме!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...